Skocz do zawartości

[E30] Mentoss- 320i


Mentoss

Rekomendowane odpowiedzi

witam przedstawiam moja waska z roku 87 sedan m20b20 . Posiadam ja od 2 lat. Auto potzebowalo troche serca .Stan po kupnie byl nie ciekawy lecz w srodku bardzo zadbany. Po zrobieniu wszystkich usterek typu przewody przeplywka kopolka swiece oleje itp auto zaczelo jakos juz chodzi. Potem przerobki jakie nastapily to:

- odmalowanie niektorych elementow

- sprezyny spax przod -80 mega beton tyl -60

-oryginalne boczki czarne

- kierownica mtI

- felgi poczatkowo byly azek K 9x16 teraz jezdzi na rialach przod 8 tyl 9 cala

- adaptery pod felgi tyl 3cm przod 2cm

- lampy black hella (made in home) :)

- rozporka przednia kielichow

-sprzet grajacy sub Audiobahn

- lusterka oryginal bo wczesniej jakas wies byla

- przyciemnione kierunki przod

- fifki z kwasowki

- dokladka przod

- poprawki blacharskie

Chyba to wszystko. W planach:

- poprawki lakiernicze

- fotele recaro

- gwint

- nowy zderzak przod gdyz ten juz jest troche zmeczony

narazie tyle... Aktualnie auto wyglada tak

991772b4f0a11436m.jpg

 

 

- 89fbe265fff6e788m.jpg

 

4513013662da30e8m.jpg

 

681634803d95b343m.jpg

 

73a2dd0b398d6a8am.jpg

 

fc9ef615c99c8dc7m.jpg

 

401be75b6525e576m.jpg

 

2a99ad469e0c1e3fm.jpg

 

mala prezentacja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

koledzy pewnie jeszcze śpią nygusy :-P wieć ja zaczne

 

jeżeli e30 na żywo prezenci się tak jak na foto to pozazdrościc takiej wąskiej ,co mi nie leży to opony na tyle jaki to profil ?

 

p.s. masz wehikuł czasu bo widze że foto z przyszłości 6/12/2011 pożycz :mrgreen:

 

pozdr. i powodzenia w dalszych modach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz fabrycznie ściemnione na brązowo szyby czy to taki efekt na fotkach tylko? Åadne auto z potencjałem.

powalczyłbym jeszcze ze spasowaniem kół do błotników

Podejrzewam, że z tym się kolega ostatecznie upora jak wpadnie gwint na pokład.

 

P.S. Wywal babola z opisu, bo trochę ją odmłodziłeś :mrgreen: -

moja waska z roku 97 sedan

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrolowali juz:) mialem zmienic i dostalem pouczenie ale jak narazie jezdze... juz kilka razy mijalem misiakow ale nie zawracali za mna :wink: .tyl mialbyc ogolnie jak najszerszy ale jak narazie stoi z tylu jak koza w porownaniu do przodu dlatego nieciekawie to wyglada. Ale jak juz wreszcie gwint bedzie i pojdzie w dup to zrobi sie negatyw jak to w e30stkach i kolo sie troche schowa. mam nadzieje bo teraz juz jest negatyw nie maly z tylu :twisted: fifki na niektorych zdjeciach byly jeszcze stare a potem jest chyba zdjecie juz z nierdzewki. JAkies zdjecie srodka znalazlem pozniej zrobie dokladniejsze... kupilem czarne boczki i zostaly mi niebieskie fotele i wykladzina;/ trzeba to szybko zmienic:) chociaz az takiej tragedi nie ma:)

 

43046549c6dc678bm.jpg

 

I jakies tam jeszcze.. pozniej zrobie pod maska zdjecia staram sie zeby i tam bylo czysto. pozro

 

 

7207aa46a2e8fc4bm.jpg

 

c361e4f1de37bb88m.jpg

 

def6ed3d366266ebm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

czesc wszystkim odwiedzajacym. do waskiej zawitaly nowe fotele sportsitze w skorze . Stan fotela pasazera bdb niestety kierowcy dobry fakt ze nie podarty ale taki wygnieciony.Kupilem nie za duze pieniadze wiec nie ma co narzekac:) Mialy byc recaro trafily sie jednak sportsitze :wink: kupilem tez siwa kanape tyl tak narazie dopuki nie kupie kanapy sport. Dywan tez juz mam siwy kupiony tylko trzeba to wpakowac. doszly jeszcze jakies pierdolki jak oslony za lampy nowa guma od przeplywki. jakies foto

 

5cb42a00b184bd6dm.jpg

 

kolejny ruch bedzie nowa maska bo ta jest szpachlowana i nie idzie jej spasowac;/. Mam juz kupiona w dbd stanie tylko trzeba ja prysnac w kolor.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje pomyslu na felgi ;) na prawde jestem pod wrazeniem :) a sporty...sam chetnie bym przygarnal, ale w szmacie :) juz malo kto chce miec zdrowy welur w e30. ja mam brazowe wnetrze i taki material chetnie kupie myslac wlasnie o sportach w przyszlosci- na recaro zle mi sie siedzi. bede odwiedzal temacik. pozdro Kolego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześek e30, dystanse da sie zrobic tak ze sruba sie nie pokryje ale jest wiele wiecej roboty nikt z chojnic dobrze by mi tego nie zrobi wiec zrobilem wlasnie takie o jakich mowisz... ale sa wytrzymalem sprawdzane na suchym goracym asfalnie i wszystko trzyma liga nie ma opcji zeby cos peklo bo tez juz takie teorie byly.

ksx9, kolor diamant schwarz

Magic, Szczerze mowiac to tez chcialem w welurze sporty ale trafila sie w skorach to niech narazie jest(myslalem ze bedzie parzylo jak bedzie upal ale nie ma dramatu:))

 

mam na sprzedaz moj stary srodek w bdb stanie jak cos to pw:)

 

dzieki za mile komentarze.:) pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...