Skocz do zawartości

[E30] CABRIO 325i -> B3 2,7 by BYNIU


BYNIU

Czy auto nadaje siÄ™ do dziaÅ‚u PD?  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy auto nadaje siÄ? do dziaÅ?u PD?

    • nie
      8
    • tak
      33


Rekomendowane odpowiedzi

ten silnik to moje marzenie - dźwiek M20 i mozliwośc drapania m50/m52.... jechalas z autkami z m50b25 i m52b28 np?

 

co do samego auta, jest fajne, swieże, fresz, chociaz nie jestem zwolennikiem malowania calych progow w kolor, listew w kolor i np tego wlotu w pasie przednim w kolor, nie lezy mi to, pozatym, widać dopracowanie i klase...

 

Koła... sam na nie troche polowalem bo to takie dośc tanie skrecane, w takim projekcie widzialo by sie coś bardziej - ale hamulce tłumacza wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 153
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

mówiłem Ci przecież alfred, że nie będę kombinował za dużo z wydechem bo przeciez i tak zastanawiam sie nad sprzedażą cabrio ps. Ty zawsze musisz wyjśc przed orkiestre ;p zgadza sie zalożyłem na tył gwinta H&R bo zawsze byl problem z ustawieniem wysokosci stad ta decyzja. nie chcialem jeszcze o tym pisac bo nie mam obecnie przez 3 tygodnie aparatu a chcialem pokazac to na zdjeciach.

 

Adaasko, kiedys jechałem z kumplem mial e36 328 i delikatnie pod koniec byl przede mną. myślałem jeszcze zeby włożyc krótszy dyfer, ale mam na oryginalnym dyfrze jeszcze plombe, nie chce jej zrywac a później i tak stwierdziłem ze to auto nie jest do sprintu. silnik tez ma juz swoje lata i o tym trzeba pamietac..

 

 

a i musze sie pochwalic, że nareszcie galeria znalazła sie również na

 

www.e30.de

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Co do zmian to po zimie wyłoniły się jakieś nowe pomysły, e30 M3 odeszło na drugi plan a nawet i trzeci. Nie podołam z remontem chaty 200m2 do tego kupić E30 M3 i jeszcze zrobić ją od podstaw, bo tylko to by wchodziło w grę mając takie auto jakim jest E30 M3.

 

Skupie się na tym co mam więc planuję zostawić e30 cabrio i doprowadzić ją do oryginału, ale to dopiero w bliżej nie określonej przyszłości. Na dzień dzisiejszy po przeczytaniu waszych komentarzy w tym temacie, postanowiłem wrócić do takich detali jak: znaczki (maska i klapa), listwy oryginalne w zderzakach itp.

 

Listwy boczne błotników i drzwi oraz oryginalne błotniki pojawią się dopiero wtedy gdy będę kupował nowe blachy w ASO .

 

To auto wyszło z fabryki z bardzo bogatym wyposażeniem, dlatego po kilku nieprzespanych nocach doszedłem do wniosku, że chciałbym je zachować i doprowadzić je w przyszłości do oryginału w 70-80 % nowych części.

 

Ostatnio trochę pogrzebałem w drugim aucie E46 Touring ale to będzie trzeba założyć nowy temat żeby nie mieszać w tym.

 

Pierwsze co zrobię to wstawię nerkę w chromie ;p wtedy będzie pasowała do listew.

Jak widać nera już czeka :-P

 

obraz0011q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blotniki zostawisz na ostro ?

 

nie nie, przy odrestaurowywaniu kupie całe błotniki przód i tył z ASO.

 

 

 

przecie napisal. a na tyl pewnie ori reperaturki wpadna.

 

jestes przywiazany mocno do tego auta? bo wg mnie lepej to sprzedac (a mozna jakas kase wziac) i kupic druga jak ma byc i tak od podstaw robiona

 

właśnie Åukasz jakbym robił to nie chce bawić się w reperaturki, wolałbym kupić całe ori błotniki .

 

http://bmwfans.info/parts/catalog/E30/Cabrio/Europe/325i-M20/LHD/M/1991/july/browse/bodywork/rear_side_panel/

 

mam duży sentyment do niego, wiem w sumie co mam, drugiego takiego prędko nie znajdę a baza jest naprawdę idealna. Powrót do oryginału za parę lat to tylko blacharka i jakieś drobne szczegóły. Później wszystko będzie zależało od funduszy co zostanie wymienione na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nadeszła wiosna to nadszedł czas na zmiany :)

 

OZ FUTURA

 

8,5 i 10 x 17

 

stan idealny, nigdy nie rozklejane, proste

 

czekam na klucze do rozkrecenia OZ i trzeba przeprowadzic renowacje, widac na zdjeciach

 

myśle nad rotorami (lakier tam jest oryginalny i idealny) ale na 95 % bedzie polera rotorów.

 

 

GF już nie długo to trzeba sie spieszyc

 

1kgrhqvh8e8rw4mdbpp8ow6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...