Skocz do zawartości

[E30] drzazgi


drzazgi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 223
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mariusz ,

 

Raczej tak . Są już gotowe polakierowane tylko muszę mieć wenę do zrobienia. Ale teraz wygląda nawet nieźle :)

 

Auto pięknie wyszło, pozostaje spasować lepiej no i koniecznie te progi muszą wlecieć jak już zderzak przód i tył są na miejscu. Czekam na lepsze foty po spasowaniu i po montażu progów m-tech 1. Koło w ogóle mi nie przeszkadza, jest bardzo w porządku. Może byśmy się wybrali do Was z Adamsem jak za starych dobrych czasów i jakieś fotki porobili :-P Choć z drugiej strony macie tam Zexela :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ,

 

07.09.13 Miałem ślub. Następnie stwierdziliśmy ,że po udanym weselu pojedziemy gdzieś w podróż...Szukaliśmy jakiegoś Last minute ale jakoś nic nam się nie spodobało w 5 biurach podróży. Więc wieczorem wymyśliliśmy wyjazd Cabrio ! I po 30 kilku godzinach wyjechaliśmy....

 

No dobrze więc podróż poślubną zaczęliśmy od wyjazdu z Poznania jeden dzień od decyzji co do kierunku i rodzaju wyprawy :) :

 

Wyjazd :

POZNAŃ

3rjr.jpg

 

Pierwsze miasto to Praga w ,którym spędziliśmy 2 noce.

PRAGA w tle Wełtawa i Hradczany :

qq7c.jpg

pfxw.jpg

 

Auto spało pod hotelem:

26h3.jpg

 

b25m.jpg

 

 

Następnie Wiedeń -także 2 noce. Parking pod dachem - rewelacja :D

Wiedeń - Kahlemberg

qf79.jpg

 

 

Potem traska przez Słowenię i do Chorwacji dokładnie :

ZADAR- Bibinje 4 noce (w tym jedna u sąsiada ,który mieszka 100m od nas a spiknęliśmy się z nim w Chorwacji i jedną noc nas ugościł):

Port obok nas :

wnb.JPG

 

quxv.jpg

 

I plaża fukl.jpg

 

r4b3.jpg

 

ax6k.jpg

 

I moja żona na plaży ,której bardzo dziękuję za rewelacyjną podróż i cierpliwość ! ! ! Åącznie 3000km bez kilku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziś ruszyłem z jakimiś modami wreszcie...

 

Nie dawało mi to spokoju...

7bsw.jpg

 

Więc wyciągnąłem w końcu ten przepływomierz i zacząłem mozolnie drapać filtr powietrza z "ukochanej konserwacji BMW".

fnqn.jpg

 

Potem przepływomierz został zabezpieczony i pierwsza wstępna warstwa farby poszłaaa

ajy9.jpg

 

3ge3.JPG

 

7wa7.JPG

 

c7w0.jpg

 

 

Jutro wszystko dokończę i pokażę efekty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...