Skocz do zawartości

[E30] drzazgi


drzazgi

Rekomendowane odpowiedzi

więc ciąg dalszy historyjki

 

części do uzbrojenia kolektora wraz z uszczelką uszykowane do działania :

 

kolczesci.jpg

By drzazgi

 

 

silniczek krokowy wyczyszczony i odnowiony :

 

krokowy.jpg

By drzazgi

 

 

więc wszystko poskręcane i założone na silnik wraz z pochromowaną rurką odmy i nówką sprężyną

 

img2212w.jpg

By drzazgi at 2011-11-26

 

 

i przyszedł czas na chromowaną rurę układu chłodzenia : )

 

img2213hv.jpg

By drzazgi at 2011-11-26

 

 

i obudowę termostatu

 

img2214kt.jpg

By drzazgi at 2011-11-26

 

no i kilka takich tam po zmontowaniu całości

 

img2216f.jpg

By drzazgi at 2011-11-26

 

 

img2219c.jpg

By drzazgi at 2011-11-26

 

 

 

img2220si.jpg

By drzazgi at 2011-11-26

 

 

nowa guma i przepustnica na miejscu :

 

nowgumnaprzep.jpg

By drzazgi at 2011-11-26

 

zguma.jpg

By drzazgi at 2011-11-26

 

 

 

I porównanie :D

 

 

kopia20111007385.jpg

By drzazgi at 2011-11-26

 

zguma.jpg

By drzazgi at 2011-11-26

 

 

kopia20111007384.jpg

By drzazgi at 2011-11-26

 

 

img2220si.jpg

By drzazgi at 2011-11-26

 

kopia20111007382.jpg

By drzazgi at 2011-11-26

 

 

 

img2209w.jpg

By drzazgi at 2011-11-23

 

 

20111019396.jpg

By drzazgi at 2011-11-26

 

nowgumnaprzep.jpg

By drzazgi at 2011-11-26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 223
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

dzięki chłopaki , mam nadzieje ,że nie stracę zapału i nerwów i projekt do końca będzie bez lipy...

 

 

Ochoczo kibicuje, nie widziałem jeszcze mt1 w tym kolorze :twisted:

Z niecierpliwości zapytam, jakie koło zagości ? :mrgreen:

 

Ja też właśnie nie widziałem w tym kolorze ale jestem pełen nadziei ,że będzie gitarra : )

 

Co do felg to są w garażu i mają śrubki :D ale muszę je rozsądnie poskręcać przed pokazaniem :P

 

 

zabafilip - samym lakierowaniem komory i wstawianiem podstawki pod aku zajmował się blacharz i lakiernik - zresztą ten tam w ,którym było robione cabrio stammka :P daleko do niego nie mamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,którym było robione cabrio stammka daleko do niego nie mamy

 

Skoro ten sam co malował auto Stammka to malował i moje.

Wiec wydrukuj sobie tą fotke, pokaż to Panu lakiernikowi i powiedz ze to jest klapa bagażnika z sedana którego malował po całości 1,5 roku temu i ze Ty nie chcesz miec takich rys pod lakierem. (jak chcesz to moge Ci podesłac zdjęcia w lepszej rozdzielczości albo porobić dokładniejsze) Dodam ze rysy są pod lakierem i nie da sie ich spolerowac, a tego posta pisze zebys sie nie wpierdolił tak jak ja i nie narobił sobie zbędnej roboty jeszcze raz wyrzucając kase w błoto

 

img1281n.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Poza tym robota idzie u Ciebie pełną parą, podaba mi sie to! Wytrwałości w modach! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,którym było robione cabrio stammka daleko do niego nie mamy

 

Skoro ten sam co malował auto Stammka to malował i moje.

Wiec wydrukuj sobie tą fotke, pokaż to Panu lakiernikowi i powiedz ze to jest klapa bagażnika z sedana którego malował po całości 1,5 roku temu i ze Ty nie chcesz miec takich rys pod lakierem. (jak chcesz to moge Ci podesłac zdjęcia w lepszej rozdzielczości albo porobić dokładniejsze) Dodam ze rysy są pod lakierem i nie da sie ich spolerowac, a tego posta pisze zebys sie nie wpierdolił tak jak ja i nie narobił sobie zbędnej roboty jeszcze raz wyrzucając kase w błoto

 

Obrazek

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Poza tym robota idzie u Ciebie pełną parą, podaba mi sie to! Wytrwałości w modach! :twisted:

 

To nie są rysy tylko "lakier siadł" z powodu źle przygotowanej powierzchni (prawdopodobnie tylko powierzchniowe matowienie starej warstwy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,którym było robione cabrio stammka daleko do niego nie mamy

 

Skoro ten sam co malował auto Stammka to malował i moje.

Wiec wydrukuj sobie tą fotke, pokaż to Panu lakiernikowi i powiedz ze to jest klapa bagażnika z sedana którego malował po całości 1,5 roku temu i ze Ty nie chcesz miec takich rys pod lakierem. (jak chcesz to moge Ci podesłac zdjęcia w lepszej rozdzielczości albo porobić dokładniejsze) Dodam ze rysy są pod lakierem i nie da sie ich spolerowac, a tego posta pisze zebys sie nie wpierdolił tak jak ja i nie narobił sobie zbędnej roboty jeszcze raz wyrzucając kase w błoto

 

Obrazek

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Poza tym robota idzie u Ciebie pełną parą, podaba mi sie to! Wytrwałości w modach! :twisted:

 

To nie są rysy tylko "lakier siadł" z powodu źle przygotowanej powierzchni (prawdopodobnie tylko powierzchniowe matowienie starej warstwy).

 

Ja wiem ze lakier osiadł. Ale pod lakierem są koliste rysy od szlifierki oscylacyjnej gdyby ich tam nie było a lakier by osiadł to by rysy nie wylazły. Na tym zdjęciu słabo to widac ale postaram sie porobic lepsze foty i wkleje u siebie w temat o ile jeszcze jest. Ogolnie co do samego lakierowania to jestem mega zadowolony bo lakier połozony naprawe ok, tylko przygotowanie do lakieru pod psem. Aha, no i nie wiem czym oni to malowali ale lakier jest tak miekki i delikatny ze byle przetarcie go delikatną szmatką i zostają ryski... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to faktycznie dziwne bo wszystkich , których znam są zadowoleni z jego usług... normalnie mnie przeraziłeś tym , bo mam zamiar całe auto lakierować u niego...to bym musiał prosić o nałożenie jakiegoś twardszego lakieru...

 

Sztamku a Ty kiedy lakierowałeś swoje auto bo u Ciebie się nic nie dzieje chyba.

 

a fotkę jak najbardziej na drzazgol@wp.pl podeślij jak możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od dwóch lat nic sie z lakierem nie dzieje.u rifresza dobre 3 lata po malowaniu nadal jest ok.

 

Czarny,nadal nie rozumiem dlaczego jak zauwazyleś wady lakieru nie przyjechaleś na reklamację...

Jesteś jedynym przypadkiem ktory znam ktory jest nie zadowolony z uslug tego lakiernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od dwóch lat nic sie z lakierem nie dzieje.u rifresza dobre 3 lata po malowaniu nadal jest ok.

 

Czarny,nadal nie rozumiem dlaczego jak zauwazyleś wady lakieru nie przyjechaleś na reklamację...

Jesteś jedynym przypadkiem ktory znam ktory jest nie zadowolony z uslug tego lakiernika.

Stammek, ale na klapie też masz jakies niedoskonałości chyba. Co do reszty, to sie nie wypowiadam, bo nie przyglądałem się. Ogólnie to z tym lakierem to zawsze jest loteria i nutka hazardu, hahaha.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fotkę jak najbardziej na drzazgol@wp.pl podeślij jak możesz.

 

Fotke Podeślie Ci jutro, albo nawet kilka, tylko umyje auto bo troche jest przykurzone i postaram sie porobić lepsze foty zeby to uchwycic.

A co do jego usług, to wiem, ze u Rifresza nic sie nie dzieje bo sam oglądalem jego auto i byłem wniebo wzięty, dlatego tez zdecydowalem sie na lakierowanie u tego akurat lakiernika i targałem auto do Poznania 160 km na lawecie... Aha, wstawiali mi kawałek blachy pod aku w bagazniku bo sie dziura zaczela robic i tez chu*owo zabezpieczyli bo zaczyna wylazic znowu. Wiec na wiosne mam co robic ;/

 

Czarny,nadal nie rozumiem dlaczego jak zauwazyleś wady lakieru nie przyjechaleś na reklamację...

 

Nie reklamowałem bo byłem juz spłukany z kasy po remoncie auta po kolizji i nie miałem juz nerw na to wszystko. Poza tym, nie mam od niego żadnego pokwitowania, wiec na dobrą sprawe mogłby sie wyprzec ze on nic nie lakierował i tyle. Kiedys nawet Rifresz cos mowił, ze niewiadomo czy oni nie zlecili tego lakierowania komus innemu za mniejsze siano bo był ogladac auto kilka razy i za kazdym razem sie nie dalo bo "cos tam". Nie wnikam. A poza tym jak juz wspomniałem, musiał bym znowu wycinac szyby, rozbierac całe auto, wynajmowac lawete i kierowce i gonic znowu do poznania a potem spowrotem po auto. Jakie to są koszty znowu... :roll: tym razem auto sam sobie przygotuje do lakieru i kumpel mi to pryśnie pod moim nadzorem, ale czekam az kupi sobie komore.

 

W każdym razie trzymam kciuki za to żeby Twoje auto wyszło jak Stammka czy Rifresza bo uwierz ze po tym jak zostawiłem u nich 7k PLN a teraz oglądam te rysy to... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos nie wierze, ze przygotujesz auto lepiej od lakiernika. robiles to kiedys?

poza tym jak high-tech pisze, zawsze to taka troche loteria. nawet mega lakiernikowi zdarzaja sie wpadki (z jego i te nie z jego tez), ale jak dobry to i bez papieru zadnego przyjmie auto na reklamacje. chyba nie na kazdym elemencie masz te rysy, zeby calosc znowu rozbierac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos nie wierze, ze przygotujesz auto lepiej od lakiernika. robiles to kiedys?

poza tym jak high-tech pisze, zawsze to taka troche loteria. nawet mega lakiernikowi zdarzaja sie wpadki (z jego i te nie z jego tez), ale jak dobry to i bez papieru zadnego przyjmie auto na reklamacje. chyba nie na kazdym elemencie masz te rysy, zeby calosc znowu rozbierac?

 

Åukasz a skąd Ty wiesz do czego ja mam pojecie a do czego nie?? Tak sie składa ze moj kumpel od lat zajmuje sie blacharką i lakiernictwem i dość często mu pomagam, najczęściej własnie przygotowując powierzchnie pod lakier i tego typu sprawami i jakos po czasie takie rysy nie wyłażą, może o samym lakierowaniu nie mam większego pojęcia, ale o przygotowaniu powierzchni juz tak. Nie znasz mnie wiec nie gadaj głupot, ok?? Bo nie Tobie mnie oceniac... W tym wypadku zrąbali robote ewidentnie i tyle, nie ma co dyskutowac. Zaraz pewnie padnie pytanie typu "skoro Twoj kumpel jest lakiernikiem to czemu on Ci tego auta nie malował" wiec juz uprzedzam. Bo nie ma komory i chciałem miec to zrobione na jak najwyższym poziomie, dlatego powierzyłem auto lakiernikowi z ponad 20 letnim stażem i zapłaciłem gruby hajs. A ze wyszło jak wyszło, trudno.

 

Aha, a rysy mam na klapie bagażnika i na dachu. Wyobrażasz sobie malowac to bez wycianania przedniej i tylnej szyby oklejając uszczelki tasmą? Bo ja nie, tak sie robi jak sie leci na przerób i po kosztach ale nie w moim przypadku, poza tym wszystkie sąsiednie elementy trzeba cieniowac zeby nie było różnicy w odcieniu Więc skoro dach musi byc malowany i klapa bagaznika to musze cieniowac wszystkie drzwi, tylne błotniki i zderzak.

 

Koniec OT w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...