Skocz do zawartości

[E30] �ukasz ///3 320i sedan


Łukasz ///3

Rekomendowane odpowiedzi

wiec jest i e30 1990r centralny zamek, abs, OBC, regulacja lamp,el.szyby, szyber dach, tył tarcza itd :wink: co prawda miała byc coupe ale niestety nie mogłem trafic nic co by mnie zadowalało. Silnik m20b20 oby jak najkrocej .. zal bedzie mi tylko dzwieku m20 jest naprawde hardkorowy. e30 jest w 100% oryginalna nie ma w niej zadnych wiejskich tiuningow zmieniłem tylko tylna połke bo miała dziury jak po wiaderkach buahaha u jednego własciciela od 2002r w 2004 gaz BRC az do dzis o dziwo auto smiga na paliwie jak i na gazie jest kat wiec udało sie trafic nie zameczone i nie rozgrabione e30 ;)

 

plany saa 8) napewno m44b19, borbet a, m technik, yellow hella, lub BH, tylne lampy, sprezyny - 80, dwa kubły i wybebeszony tył, klatka.. niestety to auto bd musiało jezdzic zima wiec gwint nie jest potrzebny nie mam czasu przy nim dłubac bo zołta sie składa ...

 

 

 

 

zdjcie0060k.jpg

 

zdjcie0053r.jpg

 

zdjcie0047c.jpg

 

zdjcie0058p.jpg

 

zdjcie0048n.jpg

 

i takie cos przechowuje 318is Class II

 

zdjcie0059pt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidek, mody tylko jak dopieszcze e36 teraz liczy sie tylko zrobienie do igły potem e30 niestety sedan i moze byc tak ze sie z nia porzegnam, jak znajde coupe które bd cos warte

 

to dopieszczaj i działaj z e30 i moin zdaiem sedam D4 to dobra daza sam o tym myślałem ale miałem kaste D2 ...

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...