Skocz do zawartości

[E38] GreenGermanStyle7er by grabol


grabol

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo podoba mi się to e38 :D Moim zdaniem powinno być o dział wyżej :D A co do tego że jest to najładniejsze 7er w pl to się nie zgodze :D Ale że to jedno z nielicznych germańskich 7er to już tak :D Tutaj drugi przykład jak powinno wyglądać 7er w germanie http://www.bmw-syndykat.pl/viewtopic.php?t=3765&start=0 :D Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego że jest to najładniejsze 7er w pl to się nie zgodze :D Ale że to jedno z nielicznych germańskich 7er to już tak :D Tutaj drugi przykład jak powinno wyglądać 7er w germanie http://www.bmw-syndykat.pl/viewtopic.php?t=3765&start=0 :D Pozdro :wink:

 

Gdybym z 7er wybrał e32 to byłoby inaczej, ale przy e38 wszystko kosztuje 2x wiecej! :cry:

-choćby głupie felgi o 5tys tańsze..

 

Ps. Felg 3tlg w 19" szukałem 1,5 roku. Kupiłem je i tak z et do e46 które w sumie pozwoliło na dołożenie paru cali :twisted:

 

Najważniejsze, ze można jeszcze trochę przy tym aucie "posiedzieć" ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Było mnóstwo ciekawych zdjęć i moj dość duży opis, a wszystko omineli.. :/

Widocznie większe zainteresowanie mają dając duża garść informacji o np skalalych, pordzewialych z wieś tuningu 3er itp...

Dobre i to. Może następnym razem będzie lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grabol, fajnie że się ten samochód pokazał w gazecie. Będzie z tego pamiątka. Wizualnie pokazali auto w porządku. Jest trochę zdjęć. No i widzę, że reklamę firmy Ci zrobili podając adres do stronki www.

 

Oby więcej ładnych samochodów w tym niesławnym periodyku. Nie każdy ma dostęp do for internetowych więc warto pokazywać swoje ładnie zrobione BMW również w BMW Trends. Zawsze trochę ludzi to auto tam zobaczy i może się nim zainspiruje, zajara, wkroczy na właściwą ścieżkę, zdemontuje wiejski tuning ze swojego szrota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mozecie powiedziec czy na 4 stronach jest czy tylko na dwóch ten artykul?? Nie mam tej gazety przy sobie . Jesli poswiecili tylko dwie to musieli wyciac sporo aby upchnąc.Zawsze walcie do mnie jak ma ktos tam sesje.Wystarczy z nimi pogadac aby dali 4 strony i wtedy i opis jest konkretniejszy.Wiadomo że gówno wyjdzie z tego jak Grabol napisał im 4 strony opisu który jest historią tworzenia auta a oni nagle scinają go o połowe bo chcą upchnąc wiec co z tego ma wyjsc.

Gazeta nie jest zła tylko niestety trzeba sie troche o swoje upomnieć aby wyszło ok.Tak to dziwne.Ale z nimi tak trzeba.Jak by co prosze jak ktos bedzie miał tam artykuł ,bedzie w przygotowaniu walcie do mnie.Dobrze znam tam chłopaków i zawsze poprosze aby dali te 3,4 strony . :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...