Skocz do zawartości

[E30] MARIO -BIAÅ�E SZALEŃSTWO......


mariuszd2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 879
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Pięknie uwielbiam takie podejście do auta.

Cieszy mnie to,że na forum coraz więcej jest samochodów które nie tylko wyglądają.

Coraz większą uwagę przykłada się do stanu technicznego i blacharskiego aut i to właśnie jest najważniejsze gratuluje zapału będzie piękne klasyczne e30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie uwielbiam takie podejście do auta.

Cieszy mnie to,że na forum coraz więcej jest samochodów które nie tylko wyglądają.

Coraz większą uwagę przykłada się do stanu technicznego i blacharskiego aut i to właśnie jest najważniejsze gratuluje zapału będzie piękne klasyczne e30.

dzięki staram sie :wink: pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint jakiś markowy czy speszal hołm edyszyn? Kurde wszystko super, ale nie spodziewałem się progów z sierpami, nie lubię ich za bardzo, ale i tak jest super i mimo to kochałbym ją jak swoją :mrgreen:

 

gwint kupiłem cały tak jhak widac z lagami, amorki jak na razie tat, ale bede robił na bilach jak je tylko utwardze i skróce, springi nawet nie wiem jakiej firmy, a cambery XYZ :-P

 

co do progów to mi wlasnie tez bardziej sie podobaja te z sierpami, przynajmniej mam inaczej niz inni :lol::mrgreen:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

dzis załorzyłem szpere i półosie,i kilka pierółek :-P

a to cos dla tych niecierpliwych :twisted:

 

img8363q.jpg

....img8359q.jpg

img8360s.jpg

img8361d.jpg

img8362k.jpg

img8364.jpg

img8364.jpg

img8364.jpg

img8367x.jpg

img8368i.jpg

img8369w.jpg

img8370rx.jpg

img8370rx.jpg

 

i nie wygadywac mi ze tam cos zła szpara ze nie dolega, bo jak na razie wszystko jest tyło załapane na śrubkach co by sie nie walało po garazu, jak widac auto cały czas w budowie(wolnej budowie)i jeszcze dużo w niej do roboty, ale chce jak na razie ogarnąć zawias i przygotowac pod silnik wszystko co by auto było jezdne, bo już nie mam sił wypychac i wpychac ją co chwile do garazu :mrgreen:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo chu... bo po pierwsze nie ma gleby, a po drugie nie ma gleby! :twisted: Czekam aż liznie mordką ziemi! Jest mega dobrze! Aha i albo schadow albo chrom wokół szyb :wink:

 

spoko :wink: gleba bedzie jak dojdzie gwint na tył, i wsadze silnik bo teraz jeszcze nie ma co dociążyc przedniej osi :mrgreen:

co do schadow to jak widac mam jeszcze jedna listwe do pomalowania, na wszystko przyjdzie koledzy czas.auto zaczyna juz wygladac groźnie a bedzie jeszcze lepiej :twisted: .pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja lubie takie tematy mocno kibicuje temu projektowi. Nie dosc ze hartge 3tlg 4x100 to jeszcze to białe szalenstwo na MTI bedzie kosa nie zakładaj dekli bedzie bardziej agresywnie :twisted: teraz zebys tylko dobrze zgrał choć patrząc na byłe e30 o to sie nie martwie . Sierpy srednio mi sie widza ale nie ma lipy :!: powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...