Skocz do zawartości

[E30] Cabrio by keermit


keermit

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystim za opinie, fajnie ze auto się podoba 8)

 

 

Możesz pokazać/opisać po jaką? Bo jestem ciekaw

 

Czarna qp z 1986 roku...niby...w sumie tragedii nie ma ale też kolorow nie jest a do tego koleś zapomniał dodać ,ze w dowodzie jest składa i 96 rok - niby niewiele a jednak.

 

łe, to i tak nic. My bylismy kiedys za rzeszowem po e30 328. Prawie 1000km w jedną stronę!!! I okazało się ze auto nie ma sprzęgła, przeglądu i ubezpieczenia :evil:

 

 

Git Majonez !

Tylko kiera i gałka - wymieć na MT1.

 

Kazda jedna E30 ma taki setup, mi się moja kiera podoba bardzo i zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jackx "mieniamy" sie :mrgreen:

 

aaa cooo , masz DS-a 21 w cabrio :lol::lol:

 

wracając do "tematu dachu" fakt nie jest to aaz tak drogie jak by sie mogło wydawać choć akurat w moim przypadku nie skończyło sie tylko na wymianie samej szmaty. to mysle ze w tym konkretnym przypadku jakość samego dachu raczej nie wpłynęła by na decyzje kupna lub nie . swoje cabrio kupowałem własnie ze swiadomoscią ze dach jest do roboty

 

[]keermit[/b] a probpo dachu , elektryka jest sprawna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest świetna, nawet bez gleby, rantu. seria, ktora robi robote za sprawa zajebistego lakieru i jeszcze zajebistszego wnętrza. Idealnie zgrana kolorystyka, bardzo mi się podoba, jednynie na wąskiej lampie byłaby lepsza, ale chyba przebolałbym. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E30-dziecha na fotach naprawde dobre wrazenie robi i kolorek jak przedmówcom ,mnie tez sie podoba i nawet z tym mało kontrastującym wnetrzem wyglada zaskakujaco dobrze :-) Ja bym tu widział czarną nere i mocną glebe oraz szerokie koło ale nie ACS, bardziej coś w stylu BBS RS GOLD :twisted:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektrycznie otwiera sie tylko pokrywa, reszta rączką :x

 

hmm.... najczęstszą przyczyną awarii jest wyrwanie kawałka obudowy z silnika dachu razem z cięgłem i w tym przypadki masz dwie opcje ( oczywiscie jak Ci zależy na sprawnosci dachu w 100%)

1. kupic drugi silniczek , u nas koszt to ok. 300-400zł i chyba nawet ma taki jeden gość kóry "specjalizuje" sie w cabrio E30 i sprzedaje na allegro http://moto.allegro.pl/my_page.php?uid=587866

2. zreanimować/naprawić swój stary silnik, koszt ok. 200zł

 

w przypadku elektrycznego dachu baardzo wazną rzeczą sa jeszcze pasy wspomagające układanie płótna na które nikt nie zwraca uwagi bo i tak elektryka w wiekszosci przypadków nie działa a ci co maja manulany dach tez to olewają bo i tak wychodzą, są to te dwa pasy po bokach dachu. jesli bedą nie sprawne a po tylu latach pewnie są , to nawet w przypadku jak dojdziesz do ładu z mechaniką dachu to i tak trzeba bedzie wychodzić i układać recznie płótno. nie stety nie należa do tanich i nie ma zamienników . w ASO koszt ok 1500zł za komplet , mozna kupić na ebayu nowe za ok. 1000zł .

wiem zaraz co po nie którzy powiedzą "... a po co Ci to , zmien na manula..." a Ja twierdze ze lepiej chyba naprawić i cieszyć sie automatem i "lansem" i widzieć dziwione miny ludków ze w tak starym samochodzie juz wtedy były takie wypasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem zaraz co po nie którzy powiedzą "... a po co Ci to , zmien na manula..." a Ja twierdze ze lepiej chyba naprawić i cieszyć sie automatem i "lansem" i widzieć dziwione miny ludków ze w tak starym samochodzie juz wtedy były takie wypasy

 

po pierwsze zgadzam się z tobą i twoimi poglądami. całe szczęście że są tacy ludzie co tak myślą..... :wink:

a teraz mam pytanie; w mojej e30 silniczki chodzą a gdy przyciskam na przełącznik od dachu nić się nie dzieje.. nie wiesz co może być przyczyną??? najlepiej odp. na pw. bo nie będziemy tu koledze zaśmiecać temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...