Skocz do zawartości

[E46] Tomek540iA -> 320d Touring


Tomek540iA

Rekomendowane odpowiedzi

Po przesiadce z 540 przyszedł czas na coś ekonomiczniejszego :)

 

Ze względu na ograniczony budżet szukałem e46 i trafiłem ją...

 

Mam ją już rok ale dopiero teraz pokażę :)

 

BMW e46 320d

 

Wresja Touring, czyli najładniejsza po coupe :)

 

Kilka fotek...

 

dsc00401fj.jpg

dsc00403j.jpg

dsc00404t.jpg

dsc00409zv.jpg

dsc00411ne.jpg

dsc00414m.jpg

dsc00416vx.jpg

dsc00419t.jpg

dsc00424z.jpg

dsc00429a.jpg

 

Tak wyglądała po zakupie :)

 

Po 4 dniach była mała stłuczka, ponoć z mojej winy - a dostałem w tył :/ No ale jako świeży kierownik dałem du** i mi to wcisneli :/

 

Nie robiłem długo auta i jeździłem z kolorowymi zderzakami i drzwiami :P Bo kupiłem ją z uszkodzonymi drzwiami :P

 

W trakcie rozbiórki ;)

 

 

dsc04514j.jpg

 

 

A tak wygląda od tygodnia po odebraniu od lakiernika...

 

Szpiegowskie foto by Przymo... ;)

 

img0523no.jpg

 

Auto jeszcze w 100% nie ogarnięte...

 

Zostało poskładać klamkę, ustawić szpary, kupić halogeny na przód, kratkę w przedni zderzak oraz wloty w zderzaku i krótkie nadkola :)

 

Ale wszystko w swoim czasie, grunt że buda ogarnięta :D

 

Po kompletnym poskładaniu idzie do drugiej polerki na gotowo i wtedy będzie robiona profi sesja :D

 

Kontrowersyjnie? :D Mi się podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche za dużo kolorów się zrobiło, kierunkowskazy jednak bym dał białe lub czarne, zeby ich nie było zbytnio widać. A co do koncepcji auto, to szanuje ją, aczkolwiek felg bym nie malował,maska moze by pasowała bardziej jakby te kierunkowskazy miały inny kolor i felgi również. Ale pomysł oryginalny, to muszę przyznać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecej fot by sie zdalo :-P

 

a co do kolizji, to pobawie sie w medium :-P

 

 

pewnie wjechales komus w tylek, a facet jadacy za toba nie wychamowal...

 

jesli tak to cie wkrecili - bo facet jadacy za toba tez musi zachowac bezpieczny odstep i szczegolna ostroznosc

 

policja czesto roznie interpretuje taki przypadek - byles molody i ci sie dostalo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wyjeżdżałem z miejsca parkingowego i ponoć wymusiłem pierszeństwo od kolesia który jechał uliczką dojazdową do miejsc parkingowych, przy czym gościu miał zgaszone auto w momencie mojego wyjazdu bo przy próbie ruszenia zadławił je i mu zdechło :) I ruszył z piskiem opon nie patrząc przed siebie a tam byłem ja wystawiony... Człowiek uczy się na błędach i teraz już wiem że poszedłbym z tym do sądu i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Gwint wpadnie ale dopiero pod koniec roku ;) Nie zarabiam po 3000 żeby co miesiąc kupować coś do auta :P

 

Cała czarna byłaby nudna i niczym by się nie wyróżniała z tłumu e46 w pl...

 

Dystanse też będą, także spokojnie :D

 

A felgi po zimie być może pójdą na zmianę i wpadnie 19" :D

 

Co do maski, to jest to jedyna moja maska ;) Drugiej nie mam :P Jak mi się znudzi to kupie nową i pomaluję w kolor nadwozia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...