Skocz do zawartości

[E30] sedan by KOT


matkot88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Oto moje oczko, e30 w sedanie. W moim posiadaniu już 3 lata a w rodzinie ogólnie 4. Auto sprowadzone z Włoch w bardzo dobrym stanie blacharskim a to w e30 najważniejsze. Dosyć dobrze wyposażone bo ma: 4xelektryczne szyby, klima, check control, szyberdach, podłokietnik dla kierowcy (nie widziałem jeszcze czegoś takiego w e30), wykończenia wnętrza w drewnie. No i oczywiście auto w pełnym ori ospojlerowaniu M-Technic II .Resztę postaram się uzupełnić.

 

Tak się na chwilę obecną prezentuje, dopiero dziś po długim okresie zimowym ruszyła w miasto :mrgreen:

 

dsc06225m.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

dsc06231n.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

dsc06240.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

dsc06243d.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

dsc06245z.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

dsc06248r.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

dsc06261u.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

a tu fotka z GERMANFESTU 2009 czyli ostatniego organizowanego przez prezesa KUJONA :-P:mrgreen:

tarnowfotpaulinakawa446.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jej jeszcze w Konstancinie, ale zapowiada się nieźle- zrób fotki w dzień. Jak dla mnie troszkę w dół by się przydało. Koło fajne.

 

jak to nie widziałeś ostatnio się mijaliśmy jak jechałeś od Ciszycy w strone Habdzina tylko że jeszcze była brudna i na zimówkach :mrgreen:

 

częściej mnie możesz widywać srebnym touringiem w e36

http://www.bmw-syndykat.pl/viewtopic.php?t=12700&highlight=kot

 

ładna ;) podoba mi się naprawde ;) tylko wrzuć fotki środka i będzie lux

 

wnętrze na razie rozkompletowane zdjęcia dorzucę jak będzie wszystko poskładane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już nie przeoczę na pewno... Koło jednoczęściowe a wygląda fajnie. Jakiej szerokości?

 

AZEV A

przód 8,5 cala opona 205/40/17 ET13

tył 10 cali opona 215/40/17 ET17

 

Marian zdjęcia robione dziś w tzw. STAREJ PAPIERNI, jeśli dobrze kojarzę to nasi ojcowie się dobrze znają i maja wspólną pasję :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna, po raz kolejny się przekonuję, że Azev A świetnie pasuje do M-Tech II.

Ale na tyle to żeś pr***ebał ostry naciąg na 10" :mrgreen:

Jaki tam silnik siedzi?

 

to jest ten naciąg na 10" opona 215/40/17 TOYO PROXES TR1

20101117411.jpg

 

Koła niestety tylko tymczasowe, w garażu czekają inne 17" 4x8,5".

 

Uploaded with ImageShack.us

 

A co do silnika to będzie napewno wielkie zaskoczenie dla wszystkich bo jest to

 

m21w.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

M21D24 czyli TURBO DIESEL

 

I nie zamienił bym za nic w życiu tego silnika :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po pracy postaram się porobić zdjęcia za dnia i wrzucić na forum.

Powiem tak jak na swoje lata to auto wygląda zadowalająco, ale nie długo ląduje znowu w garażu i trzeba po zimie zdjąć dokładkę przednią m-tech i oddać do lakiernika. Niestety zima zrobiła swoje :evil: A to jeszcze swożnie wymienić jo jeden zaczął napierdzielać, serwis klimy na lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto, bardzo mi się podoba sedan w MT II no i jeszcze M21 - rzadkość :mrgreen:

Też mam MT II tyle że kupeje na Azevach 17" 4x8,5 i zawsze mi się marzyło 10j na tyle :twisted:

 

Kolor to Schwarz II czy DiamantSchwarz?

 

Z ciekawością będę śledził temat.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto, bardzo mi się podoba sedan w MT II no i jeszcze M21 - rzadkość :mrgreen:

Też mam MT II tyle że kupeje na Azevach 17" 4x8,5 i zawsze mi się marzyło 10j na tyle :twisted:

 

Kolor to Schwarz II czy DiamantSchwarz?

 

Z ciekawością będę śledził temat.

Pozdro

 

diamantschwarz metalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały off - nie studiujesz/wałeś na WT PW? :-P

 

tak studiuje na Politechnice Warszawskiej WT (zaocznie), można powiedzieć że juz kończę bo jestem na 8 semestrze :-P

 

Pamiętam tego sedana jak przyjechałem na Tarnów czarnym coupe w MT2 a ty grzebałeś chyba przy alternatorze bo miałeś jakieśproblemy

 

dokładnie tak było jak jechałem do Tarnowa na FEST to mi sie szczotki w alternatorze skonczyły :twisted: dokładnie skończyły się w Kielcach ale że jest to za***isty DIESEL to dojechałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie ogarniam, Ty żartujesz z tym dieslem ?? :) prawda :)??

 

Nie żartuje jest to STARY DOBRY DIESEL :twisted::twisted::twisted:

 

Lol naprawdę widać ze zadbana :-) i naprawdę pasuje jej ta koza :-P i klekot pod maską :-) wyróżnia się! tylko rada z mojej strony jest taka żebyś wywalił te znaczki z przodu i z tyłu M/// :wink:

Pozdro.

 

Znaczki mi nie przeszkadzają tak już było jak została sprowadzona tylko co mnie drażni to te 2 emblematy na tylnej dokładce zderzaka. Nie wiem po co to ktoś nakleił ale jakoś od 3 lat nie mogę się zebrać aby je usunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...