Skocz do zawartości

[E46] M3 KOMPRESSOR CFR550 nowe mody str 35 :) sezon 2015


bmw_m3

Rekomendowane odpowiedzi

Na tym forum jak nie zalozysz oklepanych i nudnych eresow czy futurek jestes nikim.

dla mnie nudno jest na streetracingu , dlatego też tam nie wchodzę i nie krytykuję, jesteś na syndykacie to znaczy że akceptujesz ten styl i panujące tutaj warunki, taki trend tutaj panuje i nie zamierzamy go zmieniać w kult szybcy sie wsciekli , tak lubimy i już .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nudno jest na streetracingu , dlatego też tam nie wchodzę i nie krytykuję, jesteś na syndykacie to znaczy że akceptujesz ten styl i panujące tutaj warunki, taki trend tutaj panuje i nie zamierzamy go zmieniać w kult szybcy sie wsciekli , tak lubimy i już .

 

AMEN !

:lol:

 

Syndykat jest wyjątkowy - nigdzie tak nie pojądą po darkach, stabilizatorach , lawetach itp. :lol:

Dlatego tu wchodzę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum jak nie zalozysz oklepanych i nudnych eresow czy futurek jestes nikim.

dla mnie nudno jest na streetracingu , dlatego też tam nie wchodzę i nie krytykuję, jesteś na syndykacie to znaczy że akceptujesz ten styl i panujące tutaj warunki, taki trend tutaj panuje i nie zamierzamy go zmieniać w kult szybcy sie wsciekli , tak lubimy i już .

 

owszem akceptuje słowa krytyki w stosunku do moich felg ale moim skromnym zdaniem bbs itp sa oklepane i przesadny jest kult tych kół, może tacy jak ja to zmienią...tym bardziej że kiedyś np taki bbs lm był rarytasem a teraz przecietny kowalski do vw golfa takie sobie moze kupic fakt może i NO NAME ale to użytkownik wie czy to ori czy nie,..

 

po głebszym przemysleniu i szukaniu na sieci znalazłem fajne fele

201oy.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

tylko skąd takie zamówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem akceptuje słowa krytyki w stosunku do moich felg ale moim skromnym zdaniem bbs itp sa oklepane i przesadny jest kult tych kół,

na tym forum może i oklepane, ale jakoś wyjeżdzając w miasto czy też do metropoli typu Kraków naprawdębardzo cięzko utrafić kogoś na takich kołach. Samochód jest dla wlasciciela a nie dla oglądaczy na forum, dlatego mnie cieszy jak jeżdże po swojej okolicy i nikt na takich kołach nie śmiga, jedynie kazdy laik sie pyta, co to za felga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wzor schnitzera to poza LM i "m6" najczesciej podrabiany wzor felgi dostepny na allegro

Też tak myślę, jak widzi się podobne felgi w fordzie czy oplu to już porażka.

Dla mnie nr 1 kaszaniarskich felg są te ''m6'' już chyba robią je nawet w 15'',patrezć na to nie moge...

 

bmw_m3, na tych daytona race co wkleiłeś twoja em wyglądała by o niebo lepiej

http://www.e46fanatics.com/forum/showthread.php?t=551352&page=5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi kibel przez to ze jest masa podrob. Ale nie masz sie co denerwowac bo twoje auto wymiata po całości. Dopuszczam krytyke tego auta tylko z zazdrości. 99,9% wiary z syndykatu chętnie by zamieniła swoje auto na twoje mimo że mało kto się przyzna :)

A ja tego autka nie zamienie na żadne inne :mrgreen: Każda bmw ma coś w sobie, a ja mam swoją osobowość i nie bede krakał bo akurat znalzłem się w stadzie wron..no nic poprostu mnie zadziubiom...na innym forum w którym byłem było podobnie ale ja to akceptuje trudno takie życie :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest pieeeeekna jak zapodasz jakies kultowe kolo to bedzie kosic.

mi sie podoba tez ta felga

Obrazek

dac tylko czerwone dekielki i cenowo za nowe nie sa jakies strasznie drogie

Ooo tak. Popieram. Jak by tam wlazło koło od CSLa to by był mega kosmos. Mowa oczywiscie o orginale.

Pokaże ci jak by to wyszło

222476_206001446099032_100000675331815_618484_7612433_n.jpg

I tak smao jak Santino mysle ze cenowo jest to rozsądna propozycja.

To koło jest słabe i nie mówie tego tylko dlatego ze to syndykat.

Pozatym nie powiesz mi ze opcja ze zdjecia które podesłałem cię nie kręci :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...