Skocz do zawartości

[E46] M3 KOMPRESSOR CFR550 nowe mody str 35 :) sezon 2015


bmw_m3

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba pora na jakieś głosowanie do PD, bo już chyba grubiej się nie da :o
Spkojnie,niech auto jeszcze odwiedzi zlot, tam przejdzie glowna weryfikacje - chyba ze ktorys z Adminow widzial auto.

 

Kolega patryczken ma racje :)

Jeszcze trochę planów co do M mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrobiło na mnie WOW to koło, wzór mi sie kojarzy z chińską tandetą

 

Kujon, takie samo wrażenie miałem jak oglądałem Twoje/Kasi cabrio na Phoenix`ach, tak że nie ma czego się czepiać.

 

hamulce wyszły super, tarcze z M3 E90 ? jeśli tak to osłony z przodu chyba lekko podgięte albo sklepane... z tyłu ręczny ocalał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HRE Sprzedane :) kolega kupił je więc będą miały dobrze :) projekt jego bmw jest MEGA, może się tu pochwali :)

Długo się nie nacieszyłem tym kołem :) ale w tym setupie auto musiałem podnieść w górę a i tak przycierki były :( a poza tym jakoś nie pasiła mi ta felga do mojego projektu i żółte zaciski które miały być dopełnieniem i dodać agresywności mojemu autu wyglądały" festyniarsko " kolor ich nie pasował do HRE.

Dobrze że vs xx zostawiłem bo to koło na prawdę jest b dobrym wyborem do e46 M3 rant przedni zamówiłem szerszy :).

 

Ale mimo wszystko musiałem zmienić coś, dodatkowe inne felgi tak na zmianę :)

Do koloru zacisków podejdzie kolor a90 z palety bmw z dodatkiem xlaricu to jest b ciemny grafit (dzięki maniek).

Styling 359 ori od bmw e92 M3

Opony przód 225/35/19 na feldze 9cali

255/30/19 na feldze 10cali.

Auto w końcu zejdzie w dół na tym setupie.

blj2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...