Skocz do zawartości

[E31] BMW 850 by Fatandre


Fatandre

Rekomendowane odpowiedzi

Bo nie ukrywam, ze polerowany rotor jest za***isty, ale szybko traci swój blask

 

Haha jaki blask? Wiesz jeszcze jak wygląda blask?  :-P Ja to nie widzę polerki rantów u Ciebie. Bez klaru na rantach i z dbaniem o auto jak teraz dbasz to czynniki zewnętrzne Ci zeżrą te ranty. Musisz zacząć dbać o to auto jak należy bo ma potencjał a u Ciebie wygląda sorry za określenie ale jak auto z AVISu... Wiecznie brudne i zmęczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz raje Lapka. Tak sie dzieje jak od 5 lat auto jezdzilo od mechanika do mechanika, a mnie to juz tak irytowalo ze olwealem auto, wsiadalem i po prostu jezdzilem. Najwazniejsze juz dziala czyli klima :D

 

Teraz juz bede mial gdzie dlubac gdyz zakonczylem budowe 120 metrówego garazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak wiec auto wyprowadzone na mala trase. Drobne 1500 km porobilem sobie po PL. Spalanie nawet bylo bardzo przyjemne.

Felgi sie robia wiec wpadly kapcie. Cos nowego zawita na nowy sezon. 

Silnik ogarniety, juz wszystko dziala jak nalezy. Moze sie nie blyszczy ale za***rdala dobrze. Potrzebny mi dobry lakiernik, tak wiec jak cos, to dajcie mi namiar na priva.

 

Photo%2017-10-2017%2011%2043%2045_zpsuwb

Photo%2021-10-2017%2005%2035%2016_zpsh8i

Photo%2020-10-2017%2008%2041%2012_zpsddo

Photo%2017-10-2017%2015%2003%2056_zpsajj

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Kolejne przewietrzenie auta.

Szykuje sie update tak wiec spokojna glowa. 

Potrzebowal bym dobrego lakiernika na terenie lubelszczyzny. Ktos kogos ma? Jeszcze równiez jak by ktos pomógl ze zmiezeniem felg to bym sie pozbyl dystansów. Gwestja jest ze bebny przednie mam za szerokie

 

Photo%2009-12-2017%2011%2006%2023_zps4hk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, KUJON napisał:

Na lakierze nie ma nawet wosku, nie mówiąc już o jakiejś powłoce, ranty to widziały chyba I Wojnę Światową, a spasowanie lepsze można było oglądać na Majówkach w Toruniu w latach 2000-2005 ;) 

Mam taki pewien problem. Chcial bym zmniejszyc przednie bebny i pozbyc sie dystansów. Moze wiesz o kims na terenie Lubelszczyzny kto sie zna na tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak tutaj chłopaki piszą, brakuje dobrego spasu. Lakier wydaje się być strasznie zmęczony i zaniedbany. E31 powinno rzucać na kolana. A tutaj na 99% zdjęciach non stop brudne. 

@Fatandre musisz włożyć więcej serca i pracy w wygląd autka bo baza jest super. Sam model E31 jest marzeniem wielu także ogarniaj lakier na sezon :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumem, mieszkamy w Kazachstanie, że co chwile znajdź mi lakiernika, Gdzie dostać bębny , a gdzie to kupić a jak to zrobić itp. Wszystko jest dostępne bez problemu liczą się tylko chęci i moneta, wiec u ciebie albo brakuje chęci albo monety albo jednego i drugiego :) . Oczywiście nie atakuje Ciebie bo nie w tym rzecz, ale posiadając osiem i wystawiać się na syndykacie to już do czegoś zobowiązuje do h... pana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Fatandre napisał:

Znajdz mi najpierw dobrego lakiernika który mi ogarnie pare baboli. :D

 

6 godzin temu, Fatandre napisał:

Mam taki pewien problem. Chcial bym zmniejszyc przednie bebny i pozbyc sie dystansów. Moze wiesz o kims na terenie Lubelszczyzny kto sie zna na tym?

Jeśli chodzi o lakiernika oraz felgi to polecam tą stronkę

https://www.google.pl/?gfe_rd=cr&dcr=0&ei=BbNPWpT1Dqzi8AfQ9bDYAg

image.png.367155172e9e05086c7bed9e03e8b49b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety e31 to nie jest tani interes i wymaga czasu, kasy i poświęcenia. Szkoda by było żeby przez ich brak zmarnować ładną Óseme. Co do bębnów musisz przeliczyć grubość dystansów na cale i mniej więcej o tyle kupić mniejsze, przecież mierzyć szerokości chyba umiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Andrzej zmiłuj się !!! :):) ...jestem wyczulony na temat e31 , gdy gdzieś widze symbol 850 lub e31 iskrzą moje końcówki nerwowe , bo uważam ,że jednym z największych błędów w moim życiu było sprzedanie swojej 850 , dlatego proszę Cię : masz 32 strony tematu !!! pokazuj samochód czysty!!! , ładnie zrób zdjęcia !!!, nie pisz że jakaś trasa bez problemu , bo przecież nie jeździsz matizem , żeby się takowej obawiać !!!... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha goryl mistrz. Aż się zirytował. Ale słusznie bo mając takie auto jak można tyle lat stać w miejscu. Ale mi już nawet przestało przeszkadzać brak modów a przeszkadza wciąż szare auto... Dbaj, dbaj i jeszcze raz dbaj o nie bo nawet flotowy focus jest czystszy...

PS.

A za pokonanie trasy pokłony bo rozumiem, że to wszystko było na rezerwie? 8) Stąd chęć pochwalenia się? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...