Skocz do zawartości

[E31] BMW 850 by Fatandre


Fatandre

Rekomendowane odpowiedzi

a mi sie ta 7 series nie podoba kompletnie. Z nowych popularnych nmw to tylko seria 3 jest przepiekna a 7 i 5 koszka totalna.

 

Fatandre, Kiedy planujesz jakies kola pozadne wsadzic? Wtedy bedzie szok jak jakies 3ltg zawita.

 

Piekny masz kolorek

 

moze i ona nie jest typowa bmw i stracila w porownaniu do e38 swoje piekno

 

ale wyobraz w tym swoja mame :-P

 

ja to kobiety widze w yaris'ie hehe a nie w 7er

 

a co do dziweku samej 850 to v8 robi efekt a co dopiero V12!!!! powala jak sie depnie...

 

chłopie jak wrzucisz te fele co pokazał goryl to nawet jemu zrobisz konkurencje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie ta 7 series nie podoba kompletnie. Z nowych popularnych nmw to tylko seria 3 jest przepiekna a 7 i 5 koszka totalna.

 

Fatandre, Kiedy planujesz jakies kola pozadne wsadzic? Wtedy bedzie szok jak jakies 3ltg zawita.

 

Piekny masz kolorek

 

moze i ona nie jest typowa bmw i stracila w porownaniu do e38 swoje piekno

 

ale wyobraz w tym swoja mame :-P

 

ja to kobiety widze w yaris'ie hehe a nie w 7er

 

a co do dziweku samej 850 to v8 robi efekt a co dopiero V12!!!! powala jak sie depnie...

 

chłopie jak wrzucisz te fele co pokazał goryl to nawet jemu zrobisz konkurencje :mrgreen:

 

 

Wiesz ze 3 lata temu ta 7ema smigala po koszalinie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Umie ktos Niemiecki, sa to orginaly i ilu czesciowe? To jest wlasnie to co chce. Czy moge zrobic z nich cos takiego?

 

wiesental066fj6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rarytas i tuningowa szerokosc

Taki komplet nie bedzie szybko do sprzedania

AC-SCHNITZER Typ-2 Rennsport 3tlg

 

2x 8,5,Jx18 ET13

 

i

 

2x 10Jx18 ET20

 

LK 5/120

 

Felgi sa w dobrym stanie ale uzywane. Pare rys od kraweznikow i slady kamieni na rancie jak i na gwiazdzie sa do zauwazenia. Opny sa kiepskie. Ale dla bezpiecznego przesylki i probnego przymierzenia zostawie te opony naciagniete na felgach, zamontowane sa 235/40zr18 i z tylu 175/35zr18 Od jednej felgi zgubil mi sie dekiel ale dolaczam nieoryginalny dodatkowy. Na ebay idzie tez kupic orginalny dekiel za pare euro. Przesylka jest ubespieczona przez gls albo hermes jak sobie zyczycie koszta wynosza okolo 40euro; Odebranie w krefeldzie nad niederrhein tez jest mozliwe.

 

Tak to mniej wiecej wyglada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W eiwc skoro ona jest 3 czesciowa, to mogl bym kupic taki rant co by z niej zrobil 19". Moze to glupie pytanie, ale jestem nowy :mrgreen:

 

NIE.

mozesz zrobic duzo szersza np z 10 cali na 12 cali

Srednica felgi czyli w tym przypadku 18" zostaje taka sama.

Jezeli chcesz 19" to takich trzeba szukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozbraja jeszcze to że wszystkie auta czarne... :twisted::mrgreen:

 

Daj foty środka zarówno ósemki jak i siódemy i lexa... ;):)

 

 

PozdrOOfki... :D

 

 

Osema jest granatowa. Nie mam zdjec z osemy i narazie nie zrobie, Ja jestem w Isl a ona w garazu w Pol ale ma szara skore( wlasnie co obszylem przednia fotele. Zdjecia lexa nie mam tez ze srodka, ale postaram sie zrobic jutro. Co do emy to prosze.

 

CarImage.aspx?s=13&c=205039&p=9827&w=600

CarImage.aspx?s=13&c=205039&p=9828&w=600

CarImage.aspx?s=13&c=205039&p=9829&w=600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
W eiwc skoro ona jest 3 czesciowa, to mogl bym kupic taki rant co by z niej zrobil 19". Moze to glupie pytanie, ale jestem nowy :mrgreen:

 

NIE.

mozesz zrobic duzo szersza np z 10 cali na 12 cali

Srednica felgi czyli w tym przypadku 18" zostaje taka sama.

Jezeli chcesz 19" to takich trzeba szukac.

 

Oczywiscie ze TAK. Kwestia kasy. Ja swego czasu pytalem felgenmanów o koszta takiego zabiegu (przerboka 17 na 18tki) to odpisali ze wszystko jest do zrobienia (wytoczenie nowych bebnow i rantow) jednak musza policzyc ok 400 euro za felge za taka robote. Wiec mowiac krotko nie jest to oplacalne.

 

19tki w 3tlg bedzie ci bardzo ciezko znalezc. Trafiaja sie ale to rarytas i ciezko je pozniej poszerzyc. Szczegolnie do rennsport typ 2 (on jest robiony przez Ronal, w 17 jest 2tlg w 18 i wiecej jest juz 3tlg). Lepiej szukac jakichs 18tek ze stajni OZ bedzie ci latwo je poszerzyc. W tym wszystkim chyba wieksza robote robi szeroksoc niz rozmiar (srednica) samej felgi.

 

Jesli chodzi o 18tki i ogolny dizajn to ta e31 zmiata wszystko --> http://wp1016621.wp027.webpack.hosteurope.de/fotost/f01740/f01740.htm

 

Jesli nie liczysz sie z groszem to zapraszam na http://www.felgen-man.de/zuverkaufen/felgen5120.html

 

Panowie zrobia ci dowolna 18tke na wymiar jaki ci sie umysli, wystarczy napisac mejla :)

 

Poczytaj o modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...