Skocz do zawartości

[E31] BMW 850 by Fatandre


Fatandre

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiec zakladam nowy temat, bo zhakowano mi ostatnia galerje zdjec.

Srata tata itd.

Tak wiec przedstawiam swoje auto.

Jedni je znaja a inni nie.

Jest to BMW 850 a ze sie czasem nudze, to kupilem sobie 850 CSI na czesci i zostalo wszystko przelozone do mojego auta.

Stad nazwa Frankenstein, a dokladnie dostalo taka nazwe na zlocie e31.

 

Auto zostalo pomalowane cale. Kolor jest przepiekny. Fiolet, granat i czern w jednym. To co bylo to nie byl orginalny kolor. Dopiero teraz pomalowalem wedlug VINu.

 

Plany na przyszlosc, to nowe felgi które juz sie szykuja. Tak, beda to 3 czesciowe.

Jak narazie siedzi sobie nisko na sprezynach, ale mysle ze HT bedzie musial ulepic mi jakiegos gwinta. HT, bede dzwonil.

Moc narazie jest wiec nie jest zle.

Musze tez dywaniki wymienic, bo mnie denerwuje to co jes. Byla to szybka improwizacja na zlot, bo w BMW czekanie 2 tyg na cholerne dywaniki do e31.

Mam tam jakies drobiazgi i pierdoly wiec jest ok. Zawsze jakies dlubanko.

 

 

DSC_0870_zpsfe0fd261.jpg

DSC_0930_zpsba78faad.jpg

DSC_0879_zps200b7d35.jpg

db836a1e-d7c6-4cb3-a93e-4deb5ff857eb_zps95f498c6.jpg

 

Jedno na koniec ze zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze druga 8 na forum bardzo fajnie bo to wyjatkowe auta jak na pierwsze bmw to niezle jezdziles wczesniej jakimis mocnymi autami mama tez widze ze nalezy do gangu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Po islandii jezdzilem Lexusem IS250. Sprzedalem go mojemu bratu, ale jak cos to tez mu go zabiore od czasu do czasu.

Nie mialem dla niego duzo planów ale kupilem mu nowe felgi. Jest on tak wygodznym autkiem ze kocham nim jechac w dlugie trasy. Wiem ze tu nikt nie jest fanem japoncuw, ale lexus po prostu jest wygodzny. Teraz mam tylko Bete i jestem bardzo z niej zadowolony. Zreszta zawsze moge komus z rodziny buchnac fure :twisted: :twisted: :twisted::twisted::twisted:

 

 

IMG_5885.jpg

IMG_5910.jpg

02102008054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze na Islandii bida az piszczy 8)

 

Tak naprawde, to kiedys bylo tu dobze, ale teraz sie dopiero zaczyna problem. W ciagu 1 miesiaca jest juz bezrobocie o 2% wiecej niz bylo. Ten kraj idzie na dno, a jesli tak bedzie to ja sie z tamtad zabieram. Zreszta, jakie to ma znaczenie, to forum samochodowe a nie ekonomiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) w takim razie przepraszam za uproszczenie :chodzi o zawieszenie ,czy masz seryjne czy nie ,a jak nie to z jakiej firmy(i jeszcze czy masz EDC ?)

 

Tak szczerze na szczescie nie mam EDC. Amorki które sa pod nim juz mi sie krusza, a w garazu leza nowiutkie Bilsteiny. Sprezyny sa jakies nieorginalne i zamiezam narazie przy nich pozostac :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie ta 7 series nie podoba kompletnie. Z nowych popularnych nmw to tylko seria 3 jest przepiekna a 7 i 5 koszka totalna.

 

Fatandre, Kiedy planujesz jakies kola pozadne wsadzic? Wtedy bedzie szok jak jakies 3ltg zawita.

 

Piekny masz kolorek

 

3ltg? Planuje je wsadzic jak je znajde. Czy wogule schnitzery type 1 byly produkowane 18" z rantem skrecane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...