Skocz do zawartości

[E30] 327i e30 !


urbi

Rekomendowane odpowiedzi

siemka !

chcial bym pokazac moja skarbonke :P

BMW E30 aktualnie z silnikiem 2,7 SEta z glowica i osprzetem od 2,5.

 

pojedziemy troche z historia - kupilem ja w 2005 roku - 320i totalna seria, golas z szyberkiem ! ponoc bylo zawieszenie m-tech, felga - seryjna 15''

 

48142531yb2.th.jpg

 

i zaczely sie male przerobki : black hella, kierunki black clear, borbet 7,5 i 9 na 16 z czarnymi srodkami i polerowanymi rantami no i troche gleby

 

lamp1eb0.th.jpg

 

a tak wygladalo wtedy wnetrze :

 

zdjcie079cn9.th.jpg

 

full korben, kajne kubelken only m-tech fajeren und galken - ogolnie lipa :P

 

wkoncu co chyba najwazniejsze ! zostal kupuiony dawca - byle 325i Dusk a (najstarsi moga pamietac ta postac :) )

 

poczciwe M20B20

 

silnik1ro5.th.jpg

 

zostalo zastapione tym potworem :

 

zdjcie044jt9.th.jpg

 

m20b27 - dol sety z gora i osprzetem od b25, skrzynia pozostala od 2,0, dyfer tez - 4,10

krotko mowiac - miazga ! jedzie :D

swapa wykonalismy w 2 dni na podworku u luk325 ktoremu za pomoc dziekuje poraz enty !

przy okazji po drodze do bety trafilo :

-wspomaganie

-elektryka szyb (przod)

-sportsitze w stanie idealnym

-rozporka przod

-jeszcze wieksza gleba (tyl na spr. eibach i amorach bilstein, przod APEX i Koni z reg twar.)

-oryginalne black hella

-halogeny

-tylne lampy MHW

-i jakies tam inne bzdety o ktorych nie pamietam

 

pozniej jezdzila na borbetach 4x 9/16 !

 

germantapetafm1.th.jpg

 

wtedy wygladala jak rasowy german ! nisko ciemno i szeroko jednak finanse mnie przycisnely i musialem je sprzedac :(

 

pozniej beemka mimo iz byla w bdb stanie przeszla remont i konserwacje ! rozebralem ja do zera. wszystko czyszczone, co zjedzone - spawane. zero kompromisu wszysto robione dokladnie i na wysokim poziomie. tutaj fotka jak to mniej wiecej wygladalo :

zdjcie092af8.th.jpg

 

niedawno przerabialem listwe wtryskowa - regulator i wtryski od m50b25 - przy okazji polakierowalem to co mialem na wierzchu :) wyszlo tak :

krzysiubmw026ly9.th.jpg krzysiubmw027af4.th.jpg

 

a teraz wyglada tak : (foty z 10 sierpnia 2008)

 

fota1es7.th.jpg fota2ko4.th.jpg fota3ec5.th.jpg fota4bl6.th.jpg fota5vd9.th.jpg fota6nu9.th.jpg fota7ya5.th.jpg

 

w planach sa znowu borbety A 4x9/16 z czarnym srodkiem i plaskim deklem jak kiedys tylko na dystansach + lekkie wypchanie rantow :)

 

jak sie podoba ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

GS to byl ale na tych kolach zrobil sie jakis taki smiszny klasyk :P

no wlasnie, ja bym nawet powiedzial ze na tych kolach to lipa. wolalbym je sprzedac (opony zostawic ) i zrobic szeroka stal w tej cenie np 8.5x15 i 9.5x15 w kolorze czarnym :twisted: podobnie jak ma matti z innego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...