Skocz do zawartości

[E30] Marcin e30 340i lachssilber metallic


w1dawca

Rekomendowane odpowiedzi

O F**K, ja nie mam pytań :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ile Cie wyszło obszycie wnętrza? Wygląda na primo usługę !!

 

Filip mnie to kosztowało materiał i dużo godzin pracy z pomocą mojego Taty, dziękuję mu za pomoc i ogrom cierpliwości bo jestem wymagającym klientem :-P

 

Wszystkie prace z wnętrzem e30 były robione przez naszą firmę www.clear-sound.pl

 

Tato zrobil :mrgreen::-P:-P:-P

 

Ha ha, no Tato prawie zrobił... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O F**K, ja nie mam pytań :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ile Cie wyszło obszycie wnętrza? Wygląda na primo usługę !!

 

Filip mnie to kosztowało materiał i dużo godzin pracy z pomocą mojego Taty, dziękuję mu za pomoc i ogrom cierpliwości bo jestem wymagającym klientem :-P

 

Wszystkie prace z wnętrzem e30 były robione przez naszą firmę www.clear-sound.pl

 

Chylę czoło. Ta E30stka będzie wymiatać. Moja BLUE przy niej to kupa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O F**K, ja nie mam pytań :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ile Cie wyszło obszycie wnętrza? Wygląda na primo usługę !!

 

Filip mnie to kosztowało materiał i dużo godzin pracy z pomocą mojego Taty, dziękuję mu za pomoc i ogrom cierpliwości bo jestem wymagającym klientem :-P

 

Wszystkie prace z wnętrzem e30 były robione przez naszą firmę www.clear-sound.pl

 

Chylę czoło. Ta E30stka będzie wymiatać. Moja BLUE przy niej to kupa :D

 

Mam nadzieje ze będzie co oglądać, ale przed nami jeszcze długa droga, e30 mam już od roku a jeździłem nią tyle co powrót do domu w dniu zakupu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi od samego początku podobało się podejście Marcina - wszystko musi być jak nowe.

Chłopak ma plan na to auto już mocno uformowany także nie będzie tu przypadku, po prostu konsekwentnie dłubie i muszę przyznać - na zywo auto wygląda jakby dopiero było składane w manufakturze.

Bez wątpienia będzie to egzeplarz w stanie salonowym.

Trzymam kciuki!

 

ps. Moja pierwsza e30 była identyczna jak twoja - '89 LACHSSILBER METALLIC 318i

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny UPDATE fotostory mojej e30:

 

Deska rozdzielcza z tunelem została skończona ( czarna skóra z grubymi przeszyciami) jest dobrze a nawet bardzo dobrze:

 

dsc0007zd.jpg

dsc0011yo.jpg

dsc0124jd.jpg

dsc0125p.jpg

dsc0130uj.jpg

 

Cały shadow już gotowy ramki tył na nowo znitowane, na pokład wjedzie również czarny dywan:

dsc0093jp.jpg

dsc0101gi.jpg

dsc0013dm.jpg

dsc0326c.jpg

 

W międzyczasie upolowałem za niedużą gotówkę elektrykę szyb przednich, od razu rozebrałem siłowniki i przesmarowałem mechanizmy jak i "żmijki" w rurkach prowadzących, komplet od razu nabrał szybkości i lekkości w poruszaniu się, wyciąłem również otwory na przełączniki w tunelu środkowym:

dsc0106q.jpg

dsc0107zk.jpg

dsc0110f.jpg

dsc0178g.jpg

 

Kupiłem nowe listwy progowe oraz uszczelkę bagażnika i nowe lampki oświetlenia rejestracji i kołeczki montażowe wszystko z ASO:

dsc0124xg.jpg

dsc0127kd.jpg

dsc0182st.jpg

 

Zaczynam powolne składanie wszystkiego do "kupy", kolejne części UPDATE-ów sponsorowane będą przez DYNAMAT...

dynamatxtremelogo.jpg

dsc0061fh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie działasz. :)

Elektrykę szyb masz od wąskiej i z tego co pamiętam nie podjedzie w miejsce szyb z szerokiej...

 

Kilka osób tak pisało a wszystko ładnie pracuje, i żadnych problemów z montażem nie było, a tak naprawdę to chyba z szerokiej te nożyce nie podejdą do wąskiej a odwrotnie to działa, jak widać na moim przykładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze szerokie miały mechanizmy elektryki podobne do wąskiej, ale tylko podobne, bo z tego co pamiętam są subtelne różnice, przez które niestety nie dało się wcisnąć takich szerokich mechanizmów, do wąskiej białej, jak była u mnie i musiałem szukać mechanizmów z szerokiej.

Scyzoryki chyba dopiero od 89 roku są albo 90...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to lubie ! :D

 

Deska obłęd !

 

zazdroszcze Ci taty tapicera ! :D

 

powtarzam kolejny raz, przy sprzedaży skontaktuj się ze mną :D

 

Tato mój spoko gościu jest :mrgreen: ale każdy ma swojego i zazdrościć rodziców nie można :twisted:

 

 

Stary padam na kolana przed Toba! Tez che taka deche! Normalnie obled jak to wyglada a jak pomysle ze te wszystkie smaczki beda w jednym aucie to az mi ślinka cieknie!

 

Ej ej bez tego padania na kolana he he :-P , a jeżeli chodzi o deskę rozdzielczą jestem w stanie zrobić dla Ciebie Torsie promocje, PW jakby co.

 

Pierwsze szerokie miały mechanizmy elektryki podobne do wąskiej, ale tylko podobne, bo z tego co pamiętam są subtelne różnice, przez które niestety nie dało się wcisnąć takich szerokich mechanizmów, do wąskiej białej, jak była u mnie i musiałem szukać mechanizmów z szerokiej.

Scyzoryki chyba dopiero od 89 roku są albo 90...

 

pozdro

 

No moja eCzydziecha jest 88' standardowo miałem korbki i też były na takich rurkach nie na nożycach. Ważne ze wszystko działa jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...