Skocz do zawartości

[E30] MOLO -> czerwona coupejka 318i


MOLO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no witam

Po długiej tułaczce po różnych modelach stwierdzam, iż w E30 chyba sie urodziłem.. (no i troche w E28 )

Auto nabyłem w październiku a coś mnie podkusiło i pod koniec listopada sprzedałem..

Wiedząc, że auto jest ponownie na sprzedaż bez wahania odkupiłem ją znowu ze 3 tygodnie temu. "Międzyczasowy" właściciel nie zmienił nic w aucie poza zdziwieniem przedniego pasa i dokładki, kiedy wpadł w zaspę.

 

Kupując auto w październiku miałem do czynienia z seryjną beemką na kozim zawieszeniu i paskudniej białej alu feldze chyba kuźwa z golfa .. bo tak pochowane za sprawą et, że aż wstyd.. do tego białe.. fuuuj! Wyleciały jako pierwsze a w ich miejsce wjechała czarna stal jak każą moje wewnętrzne przekonania.. niestety nie zmieniłem wydechu i jest on po dziś dzień, ryczeć może nie ryczy ale za to wygląda fatalnie!!!

Na przód zawitały BH tyle , że bez krzyży- odbłyśnik jest pomalowany ale juz jest plan na lampy także luzio.., oczywiście czarna nera i kierunek, to chyba taka rutyna (przynajmniej u mnie)

Tylne lampy dostały MOTIP-u , był plan wywalenia blendy na tablice z tyłu ale za dużo tam rudej : D: D

Ciekawym patentem jest dokładka przedniego pasa, pochodzi z Seata Cordoby i pasuje jak ulał.. trzeba tylko skrócić na końcach i jest baja.. Jest niska i spoko wygląda, mimo pewnie częściowej krytyki z Waszej strony póki co zostaje ale nie na długo..

lakier jest po polerce, gdyż iż ponieważ auto było niegdyś malinowe..

Stana samochodu ogólnie jest dobry ale jak to w naszych kantach jest parę też rzeczy, które mierżą.. Mam na myśli akurat w moim przypadku podłogę - otóż moja E30stka cierpi nieco na okresowy jej zanik.. Taka prawda, nie ma co ukrywać poprzez szyberdach a raczej jego odpływy takie rzeczy są na miejscu i nie ma cudów trza spawać.. poza tym leci z deka podszybie i gdzieś jeszcze pare ognisk. Ogólnie buda z zewnątrz tragedii nie ma ale za podłogę trzeba sie brać w tempie ekspresowym..

 

Ogółem:

 

-E30 1990 rok

-1.8 m40 z szambem

-szyber

-OBCI (dokładałem teraz muszę przeprowadzić wiązkę)

-zawias (home made tył był duuużo niżej ale nie dało sie jeździć i tragicznie to aż wyglądało ale kółko sie chowało ładnie teraźniejsza mi wystarczy)

 

Plany:

-ratowanie podłogi!

-wywalenie komina

-wywalenie foteli z E36

-mt2 (epoksyd, sorry na ori mnie nie stać)

-zderzaki w kolor (bez listw ofcorzzz)

-w miejsce długich soczewka

-koło ( klasycznie albo Borbet A oczywiście w 4rech 9 albo Brock B1)

-w przyszłości swap na jakis plastik ale to juz jak uda sie skutecznie podleczyc próchnicę

 

Ogólnie ma być niski curwuny seroke opuny!

 

a tak to na chwile obecną wygląda:

resizeddsc01621.jpg

 

resizeddsc01619.jpg

 

resizeddsc01628.jpg

 

resizeddsc01630.jpg

 

resizeddsc01647.jpg

 

resizeddsc01651.jpg

 

resizeddsc01563.jpg

 

resizeddsc01561.jpg

 

hhhhhhhhp.jpg

 

cccccccccccb.jpg

 

resizeddsc01597ciorne.jpg

 

 

 

takl więc czekam na burzę! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no :) kolejny czerwone :) ja zrezygnowałem z m-technika laminatu na rzecz surowegoi wyglądu czyyli dokładka od isa, lotka m tech 1 na tył :-) brak mi tylko shadow lina ale to poprawie jak się tylko ciepłej zrobi, no i polecam progi od kombi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakiś porządny samochód na tym forum :) E30 w połączeniu z czerwienią ma duży potencjał więc realizuj swoje plany co do niej. Dobre felgi od razu dodały by jej wyglądu i zarazem jeszcze bardziej chciałoby się ją restaurować.

 

Jak zawsze ciekawych pomysłów naklejkowych nie zabrakło u Ciebie. I dobrze. To jest Twój styl. Teraz trzeba tylko to wszystko dopieścić.

 

Fajnie widzieć samochód od nas na forum bo mało ich tu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolne, czego tu wymagać alo poseka wjade z elektroda w most przed swapem jeszcze to sie wałka pozbęde.. :mrgreen:

 

ELBE wiesz że będzie na pewno nisko a z "mojego stylu"jeszcze mam trochę w zanadrzu..

pozdro ziom.

 

a oto efekt dotychczasowej gleby, ten kto miał m40 w e30 wie jak trza uważać..

 

20110316661.jpg

 

20110316662.jpg

 

 

teraz już jak będe zakładal płytę ( w tym tygodniu) to i miska nowa zamieszka choć ta mimo artystycznego spawu i "uszczelki" :mrgreen: nie cieknie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tera nowości chopacy! druga miska do respektu!!

co prawda ubywa jakieś 2 setki na dobę ale niewiele mśląc za telefon komórkowy i do sklepu - zamiennik 150 .. se myśle chinol, trza coś poszukać na mieście i tak za jedyne 100 złotych trafił do mnie oto taki nienaruszony oryginałek

 

 

 

dsc01607p.jpg

 

i tak paczę na nią i mówię sobie nie maleńka, za pikna jesteś, papa nie dać Ci juz orać asfaltu.. meldunek stały otrzymuje płyta! taaadaaaam!

 

ju dogięta

 

 

dsc01605fg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...