Skocz do zawartości

[E34] Touring US Style


Polit

Rekomendowane odpowiedzi

PROZAC napisał/a:

Jestem na nie :P

 

 

Są gusta i guściki. Na pewno drugiej takiej e34 nie znajdziesz. Oczywiście nie sztuką jest zwieśniaczyć samochód i pisać, że jest jedyny w swoim rodzaju, ale póki co nikt nie napisał nic o wieśniaczeniu ;)

 

PROZAC napisał/a:

nie ma gleby należytej i nie będzie na 19".

 

 

Daj spokój, z przodu jest w tej chwili tak nisko, że niejednego germana mógłbym zawstydzić.

 

No zwieśniaczone to nie jest :P Fajnie wygląda ale ja wolę jak koła nieco wystają a u Ciebie są mocno schowane.

 

Błotniki wypełnione kołem i ciężko zejść niżej na takim rozmiarze i przez to przestrzeni pod dokładką i progami masz spor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ i skręca, ale z przodu tylko 5mm dystansu. Przy większym opona wadzi o nadkole.

to samo co w e36 z 18" - albo wąskie schowane koło, albo szerokie bez gleby.

dlatego lepiej dać felgę o cal mniejszą na średnicy :P

ale ogólnie to i tak bardzo dobrze te auto wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ostatnio wrzuciłem do tyłu sprężyny -60. Niestety były na tyle miękkie, że nie dało się na nich jeździć i musiałem wrócić do -40. Do dzisiejszych fotek zapakowałem do tyłu trzy 30l bańki z wodą :D du** usiadła 26mm i w taką glebę będę celować. Trzeba strugać gwint, inaczej się nie da.

 

Przód delikatnie podniesiony. Obecnie 15mm z przodu i 20 z tyłu. Planuję 20 i 30.

 

01.jpg

 

02.jpg

 

03.jpg

 

04.jpg

 

05.jpg

 

06.jpg

 

07.jpg

 

08.jpg

 

09.jpg

 

10.jpg

 

11.jpg

 

12.jpg

 

13.jpg

 

14.jpg

 

15.jpg

 

16.jpg

 

17.jpg

 

Na ostatnim zdjęciu widać, że w nadkolach jest jeszcze mnóstwo miejsca. Jak dojdą cambery i dystanse do powinno być całkiem przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lada dzień dojdzie gwint na tył zmontowany przez magika z Wrocławia (może sam się przyzna ;) ), cambery i rozpórka. Będziemy kłaść się na glebie i zawstydzać innych.

 

Dla tych którzy twierdzą, że na 19" nie można zejść dostatecznie nisko - u mnie przedni zderzak leży 11 cm nad ziemią. 540 Kamila ma obecnie (bo na futurach leżała niżej) 10cm, a 520 Mariana 12cm. Mierzone na środku przedniego zderzaka. Jak dojdą cambery to spokojnie jeszcze z 2cm urwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lada dzień dojdzie gwint na tył zmontowany przez magika z Wrocławia (może sam się przyzna ;) ), cambery i rozpórka. Będziemy kłaść się na glebie i zawstydzać innych.

 

Nie znam gościa, ale Twój gwint już jest w fazie testów na 540stce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cieszy mnie, że niewiele w niej z germana, a niektórym i tak się podoba.

 

Ps: z czego masz obrysówki ?

 

Tył ori z E34, przód zamiennik. Wcześniej były z przodu pomarańczowe obrysy, ale chciałem białe żeby było jednolicie z kierunkowskazami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...