Skocz do zawartości

[E36] 328i cabrio avusblau by Krzys


Krzys

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 754
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

z bliska tak wygladaja :P

 

93767411.jpg

 

 

225/35 juz kupione a poki co na przodzie zostanie 215/40 bo sa w calkiem dobrym stanie. No chyba ze bedzie sie cos zle dzialo z ABS-em albo ASC to zmienie na 205/40.

 

Jak juz wszystko zloze do kupy to beda dobre foty bo tutaj tylko przymiarka na baloniastym tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariel napisał/a:

to do PD go!

 

 

Obawiam sie ze na PD troche za wąsko z tyłu :roll: ale ja bym tam wiader nie pchał.....

 

 

jakie tam PD. Mi tutaj dobrze :) nie bede pchal 4" na tyl zeby miec 10J :P Wtedy by mnie zniszczyli ze mam za duzo rantu w 10J

 

Krzys napisał/a:

felgi maja 8 i 9" ranty 2,5 i 3" ET wszystkie 22.

wąsko krzyś wąsko.....

:D hehe

 

wystarczy zeby nie obcieralo i fajnie wygladalo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jakies tam enduro :P

 

29067168.jpg

18358982.jpg

 

mozna z przodu zejsc jeszcze z 7 cm ale na takim setupie przydzieram na moim wjezdzie do podworka wiec narazie tak zostanie bo inaczej bym musial parkowac na chodniku :P

Jak pojade na tarnow to bedzie nisko :twisted:

Ogolnie to z zewnatrz wygladem sie nie zmieni a jedynie zagosci nowe audio i jakies tam duperele ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole to info bo moze kazdy mysli ze to felgi RH ZW1 ale to nie prawda ;)

To Kerscher RS 8J17et22 beben 5,5" i rant 2,5"(opona Dunlop SP9000 205/40) a z tylu 9J17et 22 z bebnem 6" i rantem 3"(opona 225/35 Hankock EVO V12)

 

w sumie to szukelem srodka zeby zrobic zdjecie i mozliwe ze slonce tu akurat robi roznice. Zrobie zdjecie bez cienia i moze inaczej wyjdzie. Ale wydaje mi sie ze wszystko prosto i nawet nie jest ze prawa strona nizej tak jak w coupe mialem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...