Skocz do zawartości

[E36] 328i cabrio avusblau by Krzys


Krzys

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 754
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

jeszcze nie ma fotek ale powiem szczerze ze mozna zrobic ku***sko nisko :D Jeszcze mam z przodu ok 3cm gwintu a ja juz przycieralem na swoim wjezdzie. Z tylu ok 1,5cm :D

Jutro jak umyje auto to moze wrzuce do przymiarki RIALE zeby sprawdzic jak to bedzie sie zgrywalo z blotnikami no i dam jakies foty:) Jako ze klocki z przodu sa do wymiany to bedzie maly surprise w mojej cabrioletynce :D

 

ale lipnie wykonuja teraz te amory, tylne są bez osłon? też mam FK ale jakiś inny, ma niebieskie sprężyny i naklejki G21 na amorach, a tylne maja taką plastikowa tulejową osłone na tłoczysku.

tez mam oslony ze starych amorow wiec nie bylo wcale problemu :) W temacie gwintow mozna zauwazyc ze sa zolte z tymi samymi oznaczeniami ;) Mi tam nie przeszkadza czy sprezyny sa niebieskie czy zolte czy czerwone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś, a masz zestaw ksenonów z filtrem ? Bo ja ostatnio montowałem kumplowi w passacie B6 ksenony i wywalilo bład, pojechal do goscia oddac te ksenony i dal mu jakis zestaw z filtrem dzieki któremu komputer nie wywala błedu zarówki.

 

a tak poza tym to piekne cabrio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz probowalem filtrow slirtrow i innych kondensatorow :P

mam takie przetwornice: http://allegro.pl/cyfrowy-xenony-h1-h7-hb4-pro-canbus-ksenony-h4-h3-i1485177343.html

na zwyklych zarowkach oczywiscie bledu nie wywala ;) Cos wymysle zeby to nie wyswietlalo bo jestem elektrykiem :P Najwyzej wrzuce tam jakies zarowki dodatkowe o mocy 20W zeby byl pobor mocy 55 W ;) Bedzie to np oswietlalo podwozie jak w szybkich i wscieklych :P hehe :mrgreen::mrgreen::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszych fotek nie bedzie dopoki nie zrobie polerki, zgrania gleby, negatywu itd ;)

Nie czepiac sie ze kola sa z drugiej strony ale bralem felgi te co najblizej :P Martwia mnie te bumerangi i ta osolona za zderzakiem, bo byly igileki dopoki gleby nie zrobilem. NIe mowiac juz o xbraxe i podwoziu :P I teraz mysle czy zostawic 205/40 na tych 8,5J czy wsadzic 215/40 zeby bylo ciut wyzej kolko... :? Co do gleby z przodu to jest jeszcze zapasu ok 5cm :P

 

50359346.jpg

16169952.jpg

52382347.jpg

15143258.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek325, pewnie nie miales tych plastikow juz dawno ;) Nowe na wymiane tez mam ale nie wiem czy tego nie wykrecic :P

 

Mialem, mialem i nic im nie bylo do momentu az skrzywilem troche rant felgi, wtedy i one dostaly i wymienilem na nowe ale podczas normalnej jazdy nic sie z nimi nie dzialo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...