Skocz do zawartości

[E30] 3XX BLUE by zabafilip


zabafilip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 425
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Marzenie kazdego detalisty - rozebrac w drobny mak,pomalowac i poskladac na nowych partsach.. lubie takie tematy ogladac,cieszy mnie to bardziej niz mega super swietne ORY kolo :mrgreen: efekt koncowy bedzie masakryczny. Powodzenia :wink:

 

Dzięki za dobre słowo :mrgreen: Taki to już jestem pedantyczny i do wszystkiego staram się podchodzić z należytą dokładnością. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6k malowanie?:D

Nom :mrgreen: !

jak za całe auto to cena śmieszna,byle tylko cena nie była taka jak jakość :wink:

malował kolega czy kolo był ci coś winny?? :mrgreen:

sam jestem na etapie szukania lakiernika , wiec jak taki tani i dobry to może tez swojego złomka zawioze twojemu lakiernikowi:mrgreen:

 

Mało - TAK. Za element bierze normalnie 200zł. Powiedział, że zrobi teraz promocję :mrgreen:

Wczoraj parę syfków zauważyłem, ale lekka polerka i będzie OK :mrgreen:

Bardzo mi się podobało jak przygotowują auto do malowania - z czystym sumieniem polecam!

Opinie ma bardzo dobre, w razie czego podpytam jak tam z robotą stoi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie tez sie zdziwiłem... ze z tym malowaniem dałes tak przecudnie mało:)

u mnie w okolicy to ponizej 4tys nie zejdziesz.. nie ma ciula...

400zł za duzy element, 300zł za mały:/ wiec takie malowanie to strasznie narusza budzet a tu 1.6:D jak for free:D

jak cos ja tez bym sie pisał:D ale jakby zrobił profi robote nawet za te 2 tys:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Podoba mi sie podejscie do tematu :) ,dbalosc o detale :) ,gratulowac. Zazdroszcze nowego lakieru , polozony ladnie? Bo u mnie jest kaszana taka ze chyba zrobie sobie rosta na calym aucie :P , albo sam polakieruje bo NIENAWIDZE FUSZERKI :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie tez sie zdziwiłem... ze z tym malowaniem dałes tak przecudnie mało:)

u mnie w okolicy to ponizej 4tys nie zejdziesz.. nie ma ciula...

400zł za duzy element, 300zł za mały:/ wiec takie malowanie to strasznie narusza budzet a tu 1.6:D jak for free:D

jak cos ja tez bym sie pisał:D ale jakby zrobił profi robote nawet za te 2 tys:P

 

Wiem, że dobrą monetę za to płacę :)

 

Podoba mi sie podejscie do tematu :) ,dbalosc o detale :) ,gratulowac. Zazdroszcze nowego lakieru , polozony ladnie? Bo u mnie jest kaszana taka ze chyba zrobie sobie rosta na calym aucie :P , albo sam polakieruje bo NIENAWIDZE FUSZERKI :evil:

 

Åadnie nie mam zastrzeżeń na chwile obecną (jeszcze polerka będzie).

Śmigiel -> Poznań 60 KM - myślę, że w razie czego nie masz daleko :)

 

 

no i wyjdzie fajny dupowozik :-) lepsze to niż clio albo punto :P sam mam e30 dupo/fun woza :)

hehe co do rosta i lakieru źle położonego to też postanowiłem nie walczyć z tą budą co mam :D

 

Myślę, że będzie godnie reprezentować markę BMW :)

 

Dzięki za komentarze i dyskusję! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...