Skocz do zawartości

[E30] Grzesi(E30)k's 325i coupe


Grzesi(E30)k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

No cóż samochód od dłuższego czasu działa i nawet jeździ :D Tylko szklanki tłuką niemiłosiernie.

 

 

Na ten sezon auto wygląda tak (maska z rdzą stoi pod garażem) i nie planuję nic już zmieniać...no może Borbet A 4x9 etc jak będą wolne fundusze.

 

img0061bt.jpg

img0063o.jpg

 

 

ps.Jak tylko kupię łożyska do camberów to nie omieszkam się pochwalić setupem "max gleba" bo mam jeszcze jakieś -30/20 marginesu :evil:

 

 

ps2.I jedno takie po tjuningu

img0063tuned.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poka fotkie z maską i w jakimś płaskim miejscu! poka też na jakichś kołach chociaż 15" :) do Twojej się staram nawiązać z tą dokładką ale ja mam jeszcze progi tralalala :P

 

niedawno jak się tak przyglądałem Twojej to doszedłem do wniosku że jednak to bardzo ładny kolor czerwony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W planach mam jeszcze poprawienie polerki posmarowanie czernidłem listw itd.

 

Wtedy pstryknę jakieś lepsze foto.

 

 

 

ps.pod maską jest syf i kiła. Miałem robić clean look ale stwierdziłem że w moim przypadku nie można być pewnym tego ile czasu silnik zagrzeje tam miejsce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

W tamtym roku zakupiłem od kolegi felgi ATS SKY 9x16 ET30

 

Były białe i gryzły mnie jakoś w oczy wiec zimą strzeliłem je w czarną strukturę. Docelowo będzie grafit metalic malowany proszkowo ale to pewnie na nast. sezon.

 

Generalnie na dzień dzisiejszy jest 9x16 ET10 x4 z gumami 215/40 (Tylne Hankooki brzydko leżą dla tego są na tyle... :twisted:)

 

 

Mało aktualne fotki (jak to u mnie :P) ale jak będzie okazja to strzelę coś treściwego :D

 

 

ps.u mnie bardziej "Top Seria" niż "Pre German" bo jednak auto nie będzie na siłę robione w tym nurcie :)

 

 

img0113jb.jpg

img0115ck.jpg

img0120ctq.jpg

img0121ub.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w słowa ludzi który twierdzą że skończyli auto w 100% bo zawsze coś się znajdzie co wymaga poprawki.

 

Mój padalec od tych kilku lat przynajmniej trzyma jakąś tam spójną całość poza rotacjami maską :mrgreen:

 

btw.mam już na podwórku 4 sztuki i żadna nie nadaję się do czegoś więcej niż przykrycie sterty gruzu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...