Skocz do zawartości

[E90] Alpina D3


maksss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 486
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

podziwiam Cie za spokoj :| ale tak jak mowisz co wiecej mozna zrobic? czlowiek sie tylko nawkurza i tyle. moze dziwnie to zabrzmi bo kazde auto jest wyjatkowe ale alpina to taki rarytasik i jakakolwiek ingerencja w lakier (czyt. malowanie) to jednak duzy minus. jakos przez to tak bardziej wkurza ta sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest tam grupa jakiś "bujańców" to ja bym podszedl jednego za kark i do auta. I spytał bym sie który to zrobił. Osiedlowe chłopaki wszystko wiedzą. Wtedy chłopaczka bym dorwał i przewiózłbym gdzieś za miasto żeby sie osrał w bagazniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest tam grupa jakiś "bujańców" to ja bym podszedl jednego za kark i do auta. I spytał bym sie który to zrobił. Osiedlowe chłopaki wszystko wiedzą. Wtedy chłopaczka bym dorwał i przewiózłbym gdzieś za miasto żeby sie osrał w bagazniku.

 

Znajomy nie dawno tak zrobił i teraz ma sprawę za pobicie i uprowadzenie.

Niestety czasy się zmieniają ale czasem warto obić kilka mordek nawet jak to nie oni to się rozejdzie momentalnie po osiedlu,że na właściciela tego auta trzeba uważać i będą się bali powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest tam grupa jakiś "bujańców" to ja bym podszedl jednego za kark i do auta. I spytał bym sie który to zrobił. Osiedlowe chłopaki wszystko wiedzą. Wtedy chłopaczka bym dorwał i przewiózłbym gdzieś za miasto żeby sie osrał w bagazniku.

 

boze gdzie wy zyjecie? ile masz lat? kazdy pisze co to by nie zrobil a tak naprawde gowno bys zrobil. za duzo filmow i tyle. za ryj i na psy to max co mozesz zrobic. bagaznik, row, klamka. o tak ale wtedy zawiesza sie komp i wywala Cie z GTA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest tam grupa jakiś "bujańców" to ja bym podszedl jednego za kark i do auta. I spytał bym sie który to zrobił. Osiedlowe chłopaki wszystko wiedzą. Wtedy chłopaczka bym dorwał i przewiózłbym gdzieś za miasto żeby sie osrał w bagazniku.

 

boze gdzie wy zyjecie? ile masz lat? kazdy pisze co to by nie zrobil a tak naprawde gowno bys zrobil. za duzo filmow i tyle. za ryj i na psy to max co mozesz zrobic. bagaznik, row, klamka. o tak ale wtedy zawiesza sie komp i wywala Cie z GTA...

 

Czy ja napisałem ze wywiesc i jemu cos zrobic ? wystarczy przewieść chłopaczka i bedzie miał dosyć.

 

A pozatym psy gowno co zrobią nawet nie wiesz kogo zaciagnac a tak któregoś cwaniaczka byś przyskrzynił i chłopaczki by sobie odpuscili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja napisałem ze wywiesc i jemu cos zrobic ? wystarczy przewieść chłopaczka i bedzie miał dosyć.

 

Nie rozumiem takich akcji, kogo złapiesz? kogo wywieziesz?

 

Nie złapałeś za rękę, nie widziałeś - nic nie zrobisz.

 

Ja miałem w tamtym roku akcję gdzie chłop na ruchliwym osiedlu wjechał mi w błotnik i drzwi. Mnie w aucie nie było. Jako, że było to ruchliwe miejsce, zapewne ktoś to widział i nie chciał spindalać poszedł do pobliskiej kwiaciarni napisał przy babie karteczkę "w sprawie szkody proszę o kontakt...." i idąc do auta w tym miejscu ją oderwał i położył za wycieraczką.

 

Udałem się do tejże kwiaciarni po tej akcji jako, że była nieopodal, pytam baby czy nic nie widziała, a ona, że jak ja mogę tak kłamać i taka oderwaną kartkę jej pokazywać, ten Pan tutaj był, pisał ta kartkę przy mnie etc. - i to ze mnie kręta zrobili.

 

Auto rozdupczone - róbta co chceta.

 

Ludzie w tym kraju są niereformowalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zarysowaniem to chyba jest jakas banda w krk ogolnie gnojkow co rysuja bo ostatnio na spocie 2 uczestnikow opowiadalo ze tez ostatnimi czasy ktos im zarysowal samochod.

chamstwo i kawal skur...wysynstwa nic dodac nic ujac.. i co z tego ze czlowiek sie stara pakuje ile tylko moze w samochod a tu jakis gnojek przyjdzie zal mu du** scisnie i przerysuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno już ochłonąłeś po tym cu.jstwie , ale najgorsze jest to ,że jak pomalujesz to temu baranowi może przyjść do głowy żeby powtórzyć "wyczyn" !

 

już ochłonąłem, auto trzeba zrobić i liczyć na to że to się nie powtórzy..

 

Ja bym nie malował tylko nakleił na rysy boczne nalepki alpiny

 

gdyby rysy nie były do podkładu to dałoby się to wyprowadzić, a tak nic nie pomoże, tylko malowanie..

 

Jesli jest tam grupa jakiś "bujańców" to ja bym podszedl jednego za kark i do auta. I spytał bym sie który to zrobił. Osiedlowe chłopaki wszystko wiedzą. Wtedy chłopaczka bym dorwał i przewiózłbym gdzieś za miasto żeby sie osrał w bagazniku.

 

heh no jest tam "banda" bananowych 10 latków :mrgreen:

 

jedyne co mogę zrobić w tej sytuacji to isć do ich starych i powiedzieć, żeby zaczeli pilnować swoich dzieci, cóż to jest właśnie wynik bezstresowanego wychowania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj od 8 rano Alpina trafiła do spa ;)

 

W ciągu 8 godzin udało się zrobić :

 

- dokładnie umyć

- wyglinkować lakier

- obkleić taśmą elementy gumowe,plastikowe,klamki,znaczki itp w celu przygotowania do korekty lakieru

- umyć komore silnika i zabezpieczyć elementy plastikowe i gumowe

- umyć nadkola i zabezpieczyć elementy plastikowe itp

- umyć,wyglinkować,nawoskować felgi

 

Jutro zabawy ciąg dalszy ;) Fotki też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...