Skocz do zawartości

[E90] Alpina D3


maksss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 486
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Udało mi się dzisiaj wylicytować w śmiesznej kasie zestaw orginalnych ( OEM :hyhy: ) naklejek na przednią dokładkę ( sam napis ALPINA w serwisie Alpiny kosztuje 90 ojro :roll: )

 

Dzięki orginalnym przednim naklejką będe mógł dobrać odpowiedni kolor bocznych pasków w firmie, w której je zamówie :D

 

Narazie foto z aukcji :)

 

aaaasd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maksss, teraz to zapomnij o PD.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

kiedy mi tutaj dobrze w seryjnym dziale :mrgreen:

 

swoja droga to ciekawe czy bedzie to ciezko zrobic tak by mialo rece i nogi.. :?: ta instrukcja zawiera wymiary w ktorych powinny byc dokladnie naklejone paski i napis :?:

 

jeszcze nie wiem, bo to zdjęcie z aukcji, jak dostane to napisze co i jak ;) wiem, że naklejki Alpiny są uniwersalne i pasują np do E36 albo E31 :) troche to dziwne, ale widocznie szpece z Alpiny mają jakiś patent uniwersalny ;)

 

na nastepny sezon planujesz jakies inne koło czy zostaje OEM? ;)

 

a może na ten ;):?:

 

Alpina najlepiej wygląda w orginale, choć w odpowiednim rozmiarze i szerokości oraz glebie nieziemsko wygląda na BBS CH :-P

 

ale to raczej zestaw od święta, zostanie ori koło, ale dojdzie pare ciekawych detali, nie psujących ogólny styl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
miałbyś duże rozdzielczości zdjęć z pierwszego posta ?

 

poszukam i jak znajde to prześle Ci na maila

 

Na niektórych przegięcie z HDRem ale ogólnie to wrzuciłbym jakieś na tapetę :)

 

co Wy z tym HDR-em macie :?::P

 

to fakt troche sobie dodałem kolorów, bo niektore byly szare foty, ale nic więcej :)

 

co to będzie jak zrobie detailing lakieru za niedługo, wtedy będzie photoshop na maxa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpadłeś komuś wątpię,żeby z nudów ktoś auto podrapał ale ogólnie masakra zwłaszcza jak ktoś jest detalistą. Malowany element nigdy nie jest taki sam jak fabryka zawsze są jakieś różnice odcienia czy struktury wiem jak to jest bo lakiernik właśnie 3 raz dobiera lakier do mojego M3 i tak myślę,że idealnie nie będzie trzeba by pomalować cały bok :| .

Najgorzej wk***ia to,że jak ktoś coś nam ukradnie ok ma z tego korzyść sprzeda i jest zarobiony ale takie rysowanie auta to zwykłe ku***two i zawiść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpadłeś komuś wątpię,żeby z nudów ktoś auto podrapał

 

no właśnie tutaj chyba dla zabawy z nudów jakiś gówniarz, bo stało się to w garażu podziemnym w miejscu zamieszkania..

 

ehh no trudno, będe walczyć z tym żeby zrobić tak żeby jak najmniej było widać, takie rzeczy się zdarzają, jednak strasznie to wk... i odbiera chęć do robienia czegoś więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie ale nie przygoda :x Współczuje Ci naprawde. Pomyśl sobie jak nie dawno jak byles w Mszanie to gadalismy o moich wgniotkach jak mnie to wneeerwia strasznie!! Ale to co sie stalo u Ciebie to niech szlak trafi.

Choć myśle ze cos dasz rade z tym zrobic :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl sobie jak nie dawno jak byles w Mszanie to gadalismy o moich wgniotkach jak mnie to wneeerwia strasznie!! Ale to co sie stalo u Ciebie to niech szlak trafi.

Choć myśle ze cos dasz rade z tym zrobic :-)

 

tak właśnie jest, człowiek chodzi, poprawia, chce by było jak najlepiej,a w jednej chwili jakiś sku**** zrobi coś takiego..moge zrozumieć stłuczke, kradzież, ale za wandalizm powinni obcinać łapy..

 

jakoś sobie z tym poradze, szkoda tylko czasu, nerwów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakiś zawistny sąsiad, każdy może sobie wejść na ten parking??

masakra..

 

sąsiedzi są spoko, każdy na równym poziomie żyje, także raczej obstawiam tych gówniarzy, jeden przed drugim chciał się popisać i oto są efekty..ale co Cię nie zabije to Cię wzmocni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...