Skocz do zawartości

[E30] janek-k.. cabrio m52b28 daytona


JANEK-k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

z wyglądy prawie to samo pod maską . ale jedzie znacznie lepiej.....

a tu następna partia foto...

 

odnowione łapy no i jasne że nowy olej i filtr też musiały się znaleźć :-D

2tura5.jpg

 

2tura3.jpg

 

i wreszcie pare foto z montażu :-P

2tura4.jpg

 

2tura.jpg

 

stan surowy

2tura1.jpg

 

2tura2.jpg

 

i pozostaje jeszcze wszystko doprowadzić do stanu miłego dla oka i nietylko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

i ja cos dodam.Fajne e30.Motor wystarczajacy aby nie jednemu pokazac na jezdni ze zacne serce pod maską masz.

Lakier chyba najladniejszy jaki mi pasuje do tej budy . Koła fajnie wyszlo.Choc docelowo widział bym tu szerokie 3 tlg w 16 badz 17.

Dbaj o nia i jej sie nie pozbywaj.Dołoz staran nawet jak miało by to trwac jeszcze kilka lat a to auto stanie sie laleczką godną słynnej "jagody" Jacka z Poznania.

Tych aut jest coraz mniej gdyz maja swoje lata tym bardziej warto zadbac o taki egzemplarz.

Powodzonka Janku :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Masz podejście trochę z lat 90-dziesiątych, czyli nieważne jaka buda, ważne żeby auto w graty wyposażyć, a jednak nie o to w tym chodzi. Zamiast kupować manele, trzeba było zacząć od budy, bo jej stan jak i lakier wymaga już sporej ingerencji. Generalnie auto jest spoko i koncepcja na nie też, ale na żywo po prostu odrzuca, a szkoda. Moja rada, to zostaw narazie mody i weź się za budę i dach :wink:

 

Powodzenia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz podejście trochę z lat 90-dziesiątych, czyli nieważne jaka buda, ważne żeby auto w graty wyposażyć, a jednak nie o to w tym chodzi. Zamiast kupować manele, trzeba było zacząć od budy, bo jej stan jak i lakier wymaga już sporej ingerencji. Generalnie auto jest spoko i koncepcja na nie też, ale na żywo po prostu odrzuca, a szkoda. Moja rada, to zostaw narazie mody i weź się za budę i dach :wink:

 

Powodzenia :!:

 

słuchaj myślisz że nie chciał bym zrobić karoserie od podstaw i położyć nowy lakier? tak się składa że to jest moim priorytetem z tym że muszę trochę poczekać bo nie tylko mam samochód na głowie, a nie wezmę pożyczki żeby sobie auto pomalować co niektórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj myślisz że nie chciał bym zrobić karoserie od podstaw i położyć nowy lakier? tak się składa że to jest moim priorytetem z tym że muszę trochę poczekać bo nie tylko mam samochód na głowie, a nie wezmę pożyczki żeby sobie auto pomalować co niektórzy.

 

Dahrek pewnie miał na myśli fakt ,ze na futury jest a na lakier już nie- i tym tropem auto jest ładne...ale tylko na fotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dahrek pewnie miał na myśli fakt ,ze na futury jest a na lakier już nie- i tym tropem auto jest ładne...ale tylko na fotkach.

 

tylko że tak do końca nie chodzi tu o to że na to jest a na tamto już nie. bardziej boli mnie to że w okolicy ciężko o dobrego fachowca a jak już jest to śpiewa kolosalne kwoty. a zaprowadzić do partacza to nie mam zamiaru więc powoli szukam w większym okręgu.

a futury kupiłem można powiedzieć za dobre pieniądze choć to nie jest docelowa felga na moim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...