Skocz do zawartości

[E30] janek-k.. cabrio m52b28 daytona


JANEK-k

Rekomendowane odpowiedzi

eeeee, troche sie kolege naprowadzi i bedzie dobrze.

 

 

po pierwsze, to koła są ZA SZEROKIE. nie sadzilem ze kiedys to powiem, ale to kolo wyglada smiesznie, albo naciagniesz inne opony, albo zmien koło. przod jest ok, ale tyl jest o pol cala przegięty. malowanie to już wiesz, koniecznie zmien, najlepiej na czarno. moze zmieniloby cos powiekszenie negatywu, ale w e30 trzebaby przerabiac tylny wózek.

 

druga sprawa, to zawias. masz dobry markowy gwint, wiec wyreguluj go do porządku. brak klina powoduje ze auto wyglada nieproporcjonalnie. przod musi zejsc w dół.

 

trzecia sprawa, to xenon i bra. masz piekny kolor (i ja i dahrek jestesmy strasznie zajarani tym kolorem i w e30, i e36) wiec nie przykrywaj go jakimiś szmatami. to samo lampy - albo max 5tys K, albo wogole ori zarówki. i zacznie Twoje auto naprawde fajnie wygląda, bo troche detalami zepsułeś cabrio, ktore w zarysie ma cholerny potencjał.

 

powodzenia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dawaj do mnie tylne zwykle lampy cos z nimi wymodze, no i kola koniecznie w czarny mat!!! Jak beda srebrne to i tak bedzie kicha-a wtedy tylko alu cie ratuje

 

dzidziuś daj na siebie jakiś namiar w sprawie tych lamp.. najlepiej nr. tel.. pozdro.

 

p.s. co do kół to praktycznie są już w macie.. mieliście racje zdecydowanie lepiej to wygląda!! a tak po zatym to koła przejściowe w przyszłości jakieś może skręty np. oz albo bbs ewentualnie keskin

 

 

 

NOWE FOTO JUŻ SĄ NA STRONIE 1 :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ale mu pojechaliście,a auto nie jest takie szkudne,wystarczy zmienic lampy tylne na ori stalaki w mat(tak jak to zrobiłeś) ściągnąc tą bra z maski, i ta cabrio już jest ładna :-) w przyszłości dojdzie jakas 3tlg w zacnych rozmiarach i juz bedzie każdy sie ślinił na jej widok :-P

najwazniejsze ze auto nie przeszlo jakis zmian blacharskich typu wyciagniete pefidnie nadkola aby zmiescic te stale :mrgreen: lub zaszpachlowane znaczki i klamki :mrgreen:

na moje beda z tega auta ludzie :-D

powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

NOWE FOTO JUŻ SĄ NA STRONIE 1 :shock:

 

 

nie czytałem wszystkiego tam z ostatnich niusów ale nowe fotki zobaczyłem i JESTEM NA TAK!

podoba mi się teraz i to wręcz bardzo. Nie podoba mi się trochę Twoje podejście do tematu "powiedzcie jak zrobić auto". Ale e30 już wygląda wiele wiele lepiej więc powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

panowie mam małe pytanie. mam 2 szpery, jedna z e34 (3,45) a dróga z e36 (2,91) obydwie duża głowa. i tak. chcę przełożyć bebechy z e36 do korpusu z e34. tu pytanie czy wszystko będzie pasowć???? jeśli tak to bym miał przełożenie 2,91 i to by bylo najlepsze rozwiązanie do silnika ( m52b28 ) który już niedługo będzie siedział w cabriolocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

tak jak mówiłem czekał mnie swap i nadeszła ta chwila aby go rozpocząć to może pare fotek z przebiegających prac....

 

auto wstawione na warsztat

zdjcie0902.jpg

 

tu już bez motorni :twisted:

zdjcie0909i.jpg

 

zdjcie0910.jpg

 

i teraz pozostaje pobawić się ze zmianą serwa, zmianą miski olejowej i mały przegląd komory silnika

zdjcie0906d.jpg

 

zdjcie0907.jpg

 

zdjcie0908.jpg

 

ciąg dalszy nastąpi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...