Skocz do zawartości

[E30] janek-k.. cabrio m52b28 daytona


JANEK-k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

zgadzam się z mattim!

koła szerokie ale co z tego jak pomalowane okropnie... nawet nie ma co pisać że nie pasują tutaj bo one do niczego nie podejdą i nawet szerokość nie uratuje ich poza tym xenon nie wygląda fajnie a wycieraczki widzę tylko na jednych lampach... org dokładka też niekoniecznie musi wyglądać dobrze w tym aucie.

 

panowie biorąc pod uwagę to że felgi założone zostały wczoraj tak jak jedna strona wycieraczek (brak czasu ) to tak jak pisałem na początku to nie jest ukończony projekt i prosiłem o porady i podpowiedzi w związku z budową auta i bez złośliwości proszą..

p.s. lakier na felgach zmienić to żaden problem dlatego pytałem wyżej jaki kolor proponujecie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że pierwsza strona sielanki sie skończyła, a że ktoś wkońcu napisał że coś jest nie tak to reszta też swe negatywne opinie ujawnia :wink:

 

To nie są złośliwości tylko mówie jak jest, są rzeczy fajne i nie fajne,

bo z chęcią bym zobaczył zawias albo wnętrze, ale co innego napisać

na temat bra, ksenonów świecących na zielono w 20 letnim aucie, lampach

i kierunkach z allegro czy felgach które wyglądają jak niewiadomoco...

 

A silnik jaki był wcześniej? Już bym wolał seryjne m40 niż ten co teraz...

Tak samo z felgami, poprzednie było 100 razy lepsze.

 

Wycieraczki lamp są fajne, ale niestety tylko jak są na dwóch lampach...

 

p.s. lakier na felgach zmienić to żaden problem dlatego pytałem wyżej jaki kolor proponujecie.....

 

Gej luki i inne takie też zmienić żadne problem, a wkleiłbym tu swoje auto z nimi to bana bym dostał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek przemaluj felgi bo teraz sie nie da nawet ocenić auta bo ten czerwony pasek odrywa wzrok od całości! Zmień to malowanie i juz bedzie o niebo lepiej! Chociaż mi nijak się nie widzą stalki w e30 cabrio! Wolał bym już jakieś ciekawe alu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek przemaluj felgi bo teraz sie nie da nawet ocenić auta bo ten czerwony pasek odrywa wzrok od całości! Zmień to malowanie i juz bedzie o niebo lepiej! Chociaż mi nijak się nie widzą stalki w e30 cabrio! Wolał bym już jakieś ciekawe alu

 

 

 

podziękówa TORS ta opinia mi się podoba w najbliższym czasie malne fele i wkleje foty. jak to mówią człowiek uczy się na błędach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dawaj do mnie tylne zwykle lampy cos z nimi wymodze, no i kola koniecznie w czarny mat!!! Jak beda srebrne to i tak bedzie kicha-a wtedy tylko alu cie ratuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj do mnie tylne zwykle lampy cos z nimi wymodze, no i kola koniecznie w czarny mat!!! Jak beda srebrne to i tak bedzie kicha-a wtedy tylko alu cie ratuje

 

dzidziuś tylnie lampy praktycznie już sie mi robią z 4sz na 2szt z jednego kompletu szkła z drugiego reszta. chce ich malnąć od środka na czerwono tak żeby to pasowało do czerwonej blędy pod rejestracje. coś może wyjdzie a jak nie to wtedy będe myślał.. (zima mabyć długa :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Cos czuje ze nic ciekawego z tego auta nie bedzie... Ta blenda pasuje tam tak samo jak ten czerwony pasek na felgach. Zrobisz jak uwazasz ,ale cienko to widze. Jednak zycze powodzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje ze nic ciekawego z tego auta nie bedzie... Ta blenda pasuje tam tak samo jak ten czerwony pasek na felgach. Zrobisz jak uwazasz ,ale cienko to widze. Jednak zycze powodzenia :P

czyli mówisz że blęda będzie beee.. a jakie byś zrobił lampy na tył????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JANEK-k, moim zdaniem auto ma potencjał, ale brakuje mu detali do wykończenia.

Szeroka stal do cabrio po prostu nie pasuje i do tego ten wzór :? , sprzedaj to i kup jakieś alu z rantem, a za te tylne lampy to mattim ma racje, każdy inny by już dawno bana dostał.

Mam nadzieję, że coś z tego będzie.

Aha lampy daj do dzidziusia on naprawdę zrobi Ci je bardzo porządnie i będzie znaczna różnica no i tą bre wywal to nie golf.

 

P.S. jaki to kolor tej e30 :?:

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz zrobić auto pod kogoś a nie pod siebie???

 

bo z tego co wyczytałem to chcesz żeby ci napisali co masz konkretnie zrobić :roll:

chce poznać czyjeś zdanie a wtedy daje to sporo do myślenia. a jeśli pomysły podsunięte nie spodobają mi się to zrobie po mojemu wkońcu to moje auto ale chce też żeby robiło wrażenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JANEK-k, moim zdaniem auto ma potencjał, ale brakuje mu detali do wykończenia.

Szeroka stal do cabrio po prostu nie pasuje i do tego ten wzór :? , sprzedaj to i kup jakieś alu z rantem, a za te tylne lampy to mattim ma racje, każdy inny by już dawno bana dostał.

Mam nadzieję, że coś z tego będzie.

Aha lampy daj do dzidziusia on naprawdę zrobi Ci je bardzo porządnie i będzie znaczna różnica no i tą bre wywal to nie golf.

 

P.S. jaki to kolor tej e30 :?:

 

Pozdrawiam :wink:

 

kolor to daytonaviolett-matalic z tego co się orientuje wychodził w turingu i cabrio w latach 92-93 o ile sie nie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, szerka stal pasuje tu średnio... nie do cabrio tu pasuje rancik szczególnie tego tego super koloru !!! :)

 

tak jak poprzednicy, xeonon porażka, choćby coś ala 5000k albo 4300k już bardziej ludzko by to wyglądało :)

 

Bra do cabrio średnio pasuje, szczególnie że przy tym kolorze mało rzuca się w oczy :)

Tylne lampy lekka porażka, fakt, Kujon ich chyba jeszcze nie widzial :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...