Skocz do zawartości

[E36] 330i Coupe by Cholo


Cholo

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Krupek napisał:

Domyślam się że chodzi o to żeby gadali- nie ważne jak....ale żeby gadali. Słaba promocja ;)

Krupek Ty to chyba jednak do marketingu stworzony nie jesteś;-) nie wiem jak ludziom te Hundaye wciskasz ale przyjdz do mnie na seminarium a od razu zostaniesz sprzedawcą miesiąca :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądałem pierwsze produkcje Sz. P. Przemysława Znawcy to też pomyślałem "co za debil" ale teraz już wiem, że to nie jest gra aktorska tylko po prostu charakter, osobowość która jest nie do zastąpienia i uważam że powinniśmy szanować i promować takich ludzi jak Przemoznawca bo to dzięki nim motoryzacja staje się piękniejsza, bardziej znana i doceniana. Konkretne filmiki ze szczerymi opiniami bez zbędnego słodzenia, prezentacje i testy które niczego nie ukryją, komentarz który przemówi do każdego szanującego się polaka, tego brakowało na polskim motoryzacyjnym YouTube! 

 

 

Pozdro dla kumatych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krupek bardzo skrajnie opisał gościa ale rozumiem jego sens. Sam go poznałem jak reklamował mojego kumpla białe CL500 amg i mega mi przypadł do gustu bo zwałowo to opowiadał. Obejrzałem drugi film, trzeci, czwarty i piąty. Śmiałem się bardzo ale kolejne już odpuściłem bo tak naprawdę on ma sposób na siebie to fakt ale ten marketing jest krótko trwały i jeżeli KUJON uważasz, że to jest top to sorry ale o marketingu nie wiele wiesz. Bo ludziom on się szybko przeje. Dlaczego? To proste. Bo jest cały czas taki sam, czyli wulgarny, krzyczący, robiący z siebie głupka a przy tym co najważniejsze nie mówiący prawie żadnych faktów o samochodzie. I tak samo jak szybko człowiek się wciąga w jego humor tak samo szybko z niego rezygnuje. Na wesela jako wodzirej to on na pewno się nadaje ale czy dlatego go zapraszasz na najlepszy zlot bmw? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę już dłużej spamował tematu Cholo, ale jestem na Syndykacie od początku, zakładałem go, pamiętam setki jak nie tysiące stękających mi przez te wszystkie lata krzykaczy, że Syndykat szybko się znudzi, to nie ma prawa racji bytu, przecież wszystko jest to samo i na jedno kopyto, nawet byli tacy co mówili mi że już nie istnieje, krzykaczy już nie ma, a ja i jestem cały czas i  ten nieistniejący Syndykat ma już 100 tyś fanów na Fejsie, robi dwie wielkie imprezy w sezonie na które przyjeżdżają w odwiedziny na zloty ludzie z całego kraju i Europy, jest zarejestrowaną i dobrze rozpoznawalną marką z dużym sklepem internetowym, o zasięgu europejskim, ja przy tym pracuję od kilku lat 24h, więc co ja się tam znam, przecież krzykacz internetowy co nigdy na żadnym zlocie nie był, a Syndykat zna tylko z internetu napisze mi że to "gówno prawda" ;) Kończę bo za 5 min zaczynam urlop, widzimy się za 2 tygodnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dawid82 napisał:

tak sobie czytam to i się zastanawiam, czy nie lepiej by było zabrać internet niektórym osobom. znawcy marketingu, tuningu, znawcy kolorów co z czym. jednym słowem znawcy życia , tylko jakiego "The Sims" ;) 

Poczekaj. Czy to do mnie? Ja nie rozumiem tych spin i pisania co to nie my....że Syndykat. Ja na Syndykacie siedzę też długo i dużo tu widziałem. Na temat Syndykatu nie napisałem tu nic a jedynie osobę opisującą auta w sposób idiotyczny :) i to co poniektórym brakuje luzu i swobodnej rozmowy. Niestety. Szara myszka,biedna osoba bez super hiper projektu nie może napisać SPOKOJNIE swojego zdania. Dawidzie...a życiu przeżyłem dużo i takie fora i auta to tylko tyciutki dodatek do mojego życia. Na ten temat zakończyłem już dywagacje. A Cholo ma konkret E36 i sam by to auto lepiej przedstawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Krupek napisał:

Poczekaj. Czy to do mnie? Ja nie rozumiem tych spin i pisania co to nie my....że Syndykat. Ja na Syndykacie siedzę też długo i dużo tu widziałem. Na temat Syndykatu nie napisałem tu nic a jedynie osobę opisującą auta w sposób idiotyczny :) i to co poniektórym brakuje luzu i swobodnej rozmowy. Niestety. Szara myszka,biedna osoba bez super hiper projektu nie może napisać SPOKOJNIE swojego zdania. Dawidzie...a życiu przeżyłem dużo i takie fora i auta to tylko tyciutki dodatek do mojego życia. Na ten temat zakończyłem już dywagacje. A Cholo ma konkret E36 i sam by to auto lepiej przedstawił.

 Nie pisałem o Tobie akurat ;) nawet nie wiem kim jesteś pierwszy raz widzę Twój nick. Także zła interpretacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja PrzemoZnawce widziałem już dawno na YT a właściwie to chyba jego początki i nie powiem bo była to dla mnie żenada. Ale z czasem zaczęły pojawiać się tam ciekawe auta przez co zacząłem regularnie go oglądać i kompletnie przestał mi przeszkadzać jego sposób prezentacji aut. Jest to coś innego niż jutób widział do tej pory. Mając w tym roku na Molo pokój od du** strony czyli od lasu gdzie widziałem jedynie liście na drzewach, widziałem jak Przemo nagrywał materiały i gość jest w tym nadzwyczaj naturalny. Jak ktoś bierze na poważnie jego prezentacje no to współczuję bo on powtarza ciągle że nie zna się na tym wszystkim aż tak dobrze. 

Z Przemo jest trochę jak z discopolo w Polsce. Każdy się wstydzi, łapie bekę a jak jest potupaja w remizie czy u cioci haliny to każdy nagle zna słowa i tańcuje.

Sory za OT.

Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Krupek napisał:

A sam wysłałeś mi zaproszenie do znajomych na fejsie :)

Wyjaśnione na priv i takich ludzi szanuje. 
 

co to przemoznawcy to było widać na prezentacjach jak chwycił za mikrofon i opowiadał o 6er @kamil nagle tłum ludzi i wszyscy się śmiali i właśnie o to w tym chodzi, to jest dla beki i nic więcej szanujmy się ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Przemoznafcy trzeba podchodzić jak do kabaretu w tv, to wszystko jest dla beki. Rozmawiałem z nim ja GF, on nie ma bladego pojęcia o motoryzacji, szczególnie o BMW ale nie ukrywa tego, robi z siebie debila przed kamera bo to sie dobrze sprzedaje, motoryzacja jest teraz na topie. na zywo to całkiem normalny gość. Każdy ogląda colubi, nie podoba się nie oglądać. Ja sam tez na niego nie patrzę bo szkoda mi czasu i Mnie on nie bawi..ale szanuje, ze mu się chce i robi na tym hajs, bo w sumie ma z tego niezły fan i jeszcze trzepie na tym siano, który z nas by tak nie chciał niech pierwszy rzuci Dare RS :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze chwilkę tu nie wchodziłem a tu taka awantura i dyskusja... Hahaha co do Przema to spoko koleś taki znalazł sposób na promocję i póki co dobrze mu to idzie patrząc po wyświetleniach na YT. 

 

A. Ja się cieszę że auto się Przemowi spodobało i że chciał żeby wystąpiło u niego w programie i dzięki temu ma kolejny filmik na yt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- "rzuca Dare RS."

Poważniej,

Tak jak napisałeś, trafia do jakiś tam odbiorców i hajs się zgadza. Popyt jest na to najwidoczniej. Nie on jeden trzepie sianko na podobnych treściach przedstawianych w podobny sposób. Wystarczy spojrzeć na dzisiejszych nastolatków co oglądają. 

Patostreamer to Przemo nie jest więc moim zdaniem trochę "humoru" nie zaszkodzi w tym nudnym jak pi*** kraju jak to mawiają :-) przynajmniej jest sobą i w dodatku pokazuje top projekty syndykatu. W moim odczuciu ani to nie ujmuje kolektywowi ani samochodom. Cholo będzie miał ciekawą pamiątkę.

Auto świetne, dla mnie esencja kebaba.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...