Skocz do zawartości

[E36] 330i Coupe by Cholo


Cholo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, Cholo napisał:

No i jest odcinek z szalonym

Przemo znawca 

 

No i....pewnie będę wrogiem na syndykacie ale....człowiek który występuje w tych filmikach nie do końca jest zrównoważony....sorry ale czy to jest ktoś kto powinien tak przedstawiać auta w które właściciel włożył dużo serca? Nie wiem...może jestem stary ale takie podremizowe podrygi przy aucie nie kręcą a odrzucają....to moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krupek napisał:

No i....pewnie będę wrogiem na syndykacie ale....człowiek który występuje w tych filmikach nie do końca jest zrównoważony....sorry ale czy to jest ktoś kto powinien tak przedstawiać auta w które właściciel włożył dużo serca? Nie wiem...może jestem stary ale takie podremizowe podrygi przy aucie nie kręcą a odrzucają....to moje zdanie

Jak gdzieś mieliśmy  spiny tak tutaj w 10000% się z tobą zgadzam, osobiście widziałem jeden film i to tylko kolo minuty bo,dalej nie dałem rady po prostu słuchać kolesia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dedi napisał:

Panowie, jakby wszyscy recenzowali samochody w ten sam sposób na świecie byłoby nudno. Koleś ma swój styl i trafia w swoją niszę, hate it or love it.
 

Ja osobiście wole inne klimaty, ale na swój sposób da się to lubić przy zachowaniu zdrowego dystansu.

Ale to nie jest recenzja :) w dzisiejszych czasach promowanie jest głupoty i prostoty :)

9 godzin temu, KUJON napisał:

Ale z Was stare pelikany ;) 

Nie każdy może robić się coraz młodszy jak Ty albo Krzysztof Ibisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2021 o 07:57, Krupek napisał:

Ale to nie jest recenzja :) w dzisiejszych czasach promowanie jest głupoty i prostoty :)

Nie każdy może robić się coraz młodszy jak Ty albo Krzysztof Ibisz ;)

Pamiętam początki Syndykatu jak ludzie notorycznie łapali się na moje wkręty, ale niesamowite jest to że po kilkunastu latach dalej jest forma bo nawet stara gwardia łyka jak pelikan :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2021 o 08:22, KUJON napisał:

Pamiętam początki Syndykatu jak ludzie notorycznie łapali się na moje wkręty, ale niesamowite jest to że po kilkunastu latach dalej jest forma bo nawet stara gwardia łyka jak pelikan, :-D

Ale Twoje wkrętki były z jajem a tu....dobra nie ważne :) wypowiedziałem się i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...