Skocz do zawartości

[E36] 330i Coupe by Cholo


Cholo

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, DamianTr napisał:

i tylko 800 funtow ;)

Przy takich rarytasach o cenie bym niedyskutowal , można również zrobić hydrografike albo okleic ale to już niebedzie to samo . Pasja ceny niema , wystarczy popatrzeć na projekty z tego forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ///BoguŚ/// napisał:

Przy takich rarytasach o cenie bym niedyskutowal , można również zrobić hydrografike albo okleic ale to już niebedzie to samo . Pasja ceny niema , wystarczy popatrzeć na projekty z tego forum ;)

dobrze gada

 

95988766_3567004133329679_8426084318523693301_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2020 o 16:04, ///BoguŚ/// napisał:

Przy takich rarytasach o cenie bym niedyskutowal , można również zrobić hydrografike albo okleic ale to już niebedzie to samo . Pasja ceny niema , wystarczy popatrzeć na projekty z tego forum ;)

Doskonale zdaje sobie z tego sprawe. Sam Cholo napisal, ze spodziewa sie ceny z nieba. Tez rozumiem, bo kupilem niedawno Harmana, ktory w swojej cenie jest tylko fanaberia w postaci chcenia posiadania.

Tym bardziej, ze patrzac na aukcje sprzed raptem 3-5 lat ceny mozna smialo podzielic przez dwa albo i trzy. Ciekawy jestem jaki jest przedzial czasowy, kiedy ceny juz przestana tak niebotycznie rosnac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ryyyan napisał:

Tak. Bo carbon w e36 na pewno jest wart 5k

 Dla mnie to patologia i ja będę szedł w carbon Ale robiony na zamówie. Płacisz tylko za sentyment i rare A nie faktyczna wartość itemu

przestań płakać :mrgreen:

800$ to nie majątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 27.06.2020 o 11:02, qbak napisał:

na czlowieka ktory robi idealny carbon jak oryginal

Ni ma juz splotu na rynku, ktory wyglada jak oryginal.

Cholo a z tym naturalnym srodowiskiem to w sedno:D Moje 2,5 potrafi spalic 8.6 ale i rownie dobrze 18.6- srednie z 200-300Km. Nie chwilowe :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, AdRRian napisał:

Zmienia "scenę", jak jest na małym głośniczku to głównie gra przód, tył jest cicho. Duży głośniczek przenosi "scenę" bardziej na tył.

U mnie zostanie zastosowany prawdopodobnie jako włącznik wzmacniacza, przy nowym audio, chyba że macie inny pomysł to słucham 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cholo napisał:

U mnie zostanie zastosowany prawdopodobnie jako włącznik wzmacniacza, przy nowym audio, chyba że macie inny pomysł to słucham 

Też dobry pomysł. Ja np bym pewnie odłączał tylne głośniki bo jak jedziemy w trasę i córa śpi to żeby jej nie przeszkadzało. Sam przycisk widzę fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...