Skocz do zawartości

[E36] 330i Coupe by Cholo


Cholo

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Bartas napisał:

Wnętrze - samolot! Dla mnie bomba, ale Vaderem jednak więcej ugrasz ;) 

Piona!
B.

 

Do samolotu to jeszcze brakuje bo jest jeszcze trochę  wolnego miejsca na graty żeby wsadzić ale już teraz jest dobrze:) A jeśli chodzi o vadery to cholo ma wyje..ne na je i nie chce nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Michaś 523i napisał:

tak zajaranego swoim autem gościa to ja dawno nie widziałem i do tego 90% robi sam własnymi rękoma

dla mnie szacunek w uj...

Piona!

 

ps. Cholo ile lat działasz przy aucie?

@Michaś 523i co tylko mogę robię sam. Tak jak mówisz. Ogólnie jakieś detale tylko idą do kogoś innego.

Ile lat.... Auto kupiłem w listopadzie 2010 roku 

I od wtedy zaczęła się ta przygoda z e36, i droga była bujna i kręta, ale mysle ze coś z tego wychodzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cholo napisał:

@Michaś 523i co tylko mogę robię sam. Tak jak mówisz. Ogólnie jakieś detale tylko idą do kogoś innego.

Ile lat.... Auto kupiłem w listopadzie 2010 roku 

I od wtedy zaczęła się ta przygoda z e36, i droga była bujna i kręta, ale mysle ze coś z tego wychodzi... 

i tu co niektórzy powinni brać przykład 

a nie - kupi gotowca w styczniu, w czerwcu wskoczy na 1zlot, zrobi show na fb, we wrześniu wystawi na otomoto z dopiskiem "uznane na wielu zlotach/ewentach" 

jeszcze raz Brawo!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedno z najlepszych e36 na syndykacie. Techno violet obok paru innych kolorów do e36 siedzi na aucie jak szpak na czereśni. Zdjecia u cholo na forum nie zawsze oddaja świetność techno. Pozwolę sobie wrzucić filmik gdzie widać piękny kolor. Polecam też zobaczyć auto na fb bo tam więcej można zobaczyć. Pozdro 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2020 o 23:07, patrykm88 napisał:

Jak dla mnie jedno z najlepszych e36 na syndykacie. Techno violet obok paru innych kolorów do e36 siedzi na aucie jak szpak na czereśni. Zdjecia u cholo na forum nie zawsze oddaja świetność techno. Pozwolę sobie wrzucić filmik gdzie widać piękny kolor. Polecam też zobaczyć auto na fb bo tam więcej można zobaczyć. Pozdro 

 

Dzięki wielkie za mile słowa, cieszę się że auto sie podoba. Jeśli chodzi o kolor to fakt jest mega 

 

A Tu takie małe zakupy 

Licznik 323 ti

IMG_20200417_150321.jpg

I kupiłem sobie i do klienta e30  o składamy kółeczki do montażu znaczkaIMG_20200417_145009.jpg

IMG_20200417_163737.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...