Skocz do zawartości

[E36] 330i Coupe by Cholo


Cholo

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje nagrody mega auto i fajnie gada :) I masz może filmik z pomiaru czy ja mam wstawić?

Gril musi być czarny. Tu widać to ewidentnie:

 

52b4464d6f9b7d0d4cf72367f7384f0e.jpg

Ja uważam że dobrze jej w chromowanej albo jak ktoś woli srebrnej bo przynajmniej to coś innego niż czarna nerka i nie jest przez to taka sama jak wszystkie :):D Hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje nagrody mega auto i fajnie gada :) I masz może filmik z pomiaru czy ja mam wstawić?

Ja uważam że dobrze jej w chromowanej albo jak ktoś woli srebrnej bo przynajmniej to coś innego niż czarna nerka i nie jest przez to taka sama jak wszystkie :):D Hahaha

Dzieki wielkie.

Jesli chodzi o nerki to chyba zostana w chromie tak.samo jak lampy w idealnym stanie bez przyciemniania.

 

Jakis tam mam filmik ale możesz wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie.

Jesli chodzi o nerki to chyba zostana w chromie tak.samo jak lampy w idealnym stanie bez przyciemniania.

 

Jakis tam mam filmik ale możesz wrzucić

Mam nadzieje że zostawisz i nic nie będziesz kombinował z przodem. A co do filmiku to masz :)

https://www.youtube.com/watch?v=hg3FoZHReE4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cholo, gdzie kupowałeś listwy i ile dałeś za nie? Pozdro!

 

Zamowiłem z ASO , Zamowiłem je poza granicami PL bo wyszło wiele taniej. hmmm juz nie pamietam bo kilka rzeczy tam zamawiałem ale cos 540 zł 

BMW Koneser

Koko juz nie pamietasz jak sam podesłałes mi namiary na ASO z Białorusi 

wtedy jeszcze nie wiedzialismy o BMW koneser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się patrzy od pierwszej strony,to''z tego brzyskiego kaczątka,pewnego dnia będzie piękny łabądż

ale jeszcze daleka droga''lecz później widać że nabiera ''kształtów,po czym wnioskuje że idzie w dobrym kierunku''.

ale bowiem ''zmienia powłokę od A do Z i wyłania się piękno kształtów tego e36 coupe'',dokłada fantów aby nabierał

na wartość i miał tego czego inni nie mają...

p.S.Wielka przemiana,modyfikacjie które zostały przeprowadzone przez cała historie auta bardzo do mnie przemawiają

 i jeszcze bardzo fajny film na koniec który tu pasuje jak wiśienka na torcie...CHolo brawo za wytrwałość,upór w dąrzeniu do celu i

 skończonego germana...PD to dział dla takich aut...Piona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...