Skocz do zawartości

[E36] 330i Coupe by Cholo


Cholo

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli na jednym zdj donrze widac, ze jest inny kolor :P super metamorfoza auta, kolor rewelacyjny, super wyglada w słoncu, tylko trzeba go podkrecic jakas powłoką, widziałem na fb gdzie dawałes filmik z działania tej swojej powłoki ktora ostatnio jakos nakładałes, jak na auto ktore stoi to bardzo słabo ta powłka działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na jednym zdj donrze widac, ze jest inny kolor :P super metamorfoza auta, kolor rewelacyjny, super wyglada w słoncu, tylko trzeba go podkrecic jakas powłoką, widziałem na fb gdzie dawałes filmik z działania tej swojej powłoki ktora ostatnio jakos nakładałes, jak na auto ktore stoi to bardzo słabo ta powłka działa...

Nie rozumiem. Jak bardzo słaba jak na auto ktore stoi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Jak bardzo słaba jak na auto ktore stoi ?

Chodzi mi o to, ze nie działąja na nia żadne czynniki atmosferyczne, deszcze, błoto itp. bo stoi pod kocem, a bardzo słabo wode sciaga a niedawno była nałozona, gdzie większość powłok po takim czasie i używaniu działa sto razy lepiej, może trzeba na gwarancji oddac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, ze nie działąja na nia żadne czynniki atmosferyczne, deszcze, błoto itp. bo stoi pod kocem, a bardzo słabo wode sciaga a niedawno była nałozona, gdzie większość powłok po takim czasie i używaniu działa sto razy lepiej, może trzeba na gwarancji oddac

Dziala bardzo dobrze. Niewiem po czym to widzisz ze zle dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po filmiku który wstawiłes, bardzo słabo sciaga wode, a głownie chodzi o sliskosc powłoki która pozwala na nie przyklejanie się brudu i łatwiejsze utrzymanie czystości lakieru

Jakos nie mialem problemu z utrzymaniem czystości auta przez poprzedni sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po filmiku który wstawiłes, bardzo słabo sciaga wode, a głownie chodzi o sliskosc powłoki która pozwala na nie przyklejanie się brudu i łatwiejsze utrzymanie czystości lakieru

 

Bo powłoka ogólnie jest przereklamowana i osoby, które dbają o samochód, mają dla niego czas i cierpliwość wolą wosk, bo wychodzi lepiej finansowo i efekt lepiej ''widać''. Obecność powłoki po pewnym czasie nie jest tak widoczna, jak wosku. Obecność wosku jest łatwiej sprawdzić, ale ma też inne właściwości. Filmu żadnego nie widziałem, ale prawda że jak się nie śmiga na szczoty i nie zajeżdża auta, to powłoka powinna być widoczna gołym okiem i pod kątem hydrofobowości.

 

Tak czy siak, koło siadło za***iście. Srogi parapet piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się z tą powłoką nie zgodzę, mam na jednym E46 taką zat 500zł a na drugim taką za 1500 i róznica jest kolosalna, ta tańsza po roku już prawie nie egzystuje, a ta za 1500 po 1,5 roku siedzi jakby była miesiąc temu zakładana. Dużo się firm narobiło i pseudo powłok, ale jest sporo produktów, nie sa może tanie które faktycznie działają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo powłoka ogólnie jest przereklamowana i osoby, które dbają o samochód, mają dla niego czas i cierpliwość wolą wosk, bo wychodzi lepiej finansowo i efekt lepiej ''widać''. Obecność powłoki po pewnym czasie nie jest tak widoczna, jak wosku. Obecność wosku jest łatwiej sprawdzić, ale ma też inne właściwości. Filmu żadnego nie widziałem, ale prawda że jak się nie śmiga na szczoty i nie zajeżdża auta, to powłoka powinna być widoczna gołym okiem i pod kątem hydrofobowości.

 

Tak czy siak, koło siadło za***iście. Srogi parapet piwo

 

Głupoty straszne gadasz, wosk a powłoka to niebo a ziemia, woski sa rozne tak jak i powłoki, większość woskow nie wytrzymuje nawet kilku myc na bezdotyku, a lepsza powłoka kazda wytrzymuje chemie itp., jeżeli potrafisz utrzymać powłokę to jest rewelacyjny temat na lakier, większość osob która nakłada powłoki przyjezdzajac do firm detailigowych nie potrafi później umyc nawet samochodu bo myśli, ze jeżeli nałożyli powłokę za kilka tys to samochod sam się umyje, myja raz na dwa miesiące później zostają plamy po wodzie, czy ptasich odchodach bo koles nie potrafił podjechać na bezdotyk gowna sama woda spłukać i chodzi opowiada znajomym, ze gowna warta ta powłoka bo już wody nie sciaga, jak lakier za***any jest taki, ze szok bo go nie mył, du** tez nie umyje to się skorupa zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem rozpórki bardziej do hondy by pasowały a do bmw tradycyjny czerwony jak na springach

Cholo ładuj na przód 3" bo te 2,5" zbyt małe względem tyłu najlepiej przód 2,5 tył 3 lub 3 i 3,5

Narazie zostaje tak jak jest .

 

A dzis przyszyszla paczka a w niej :

 

ee99a9b2c1aff7436be69e92b9d2387d.jpg

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cala 100. Znajomy się rozmyślał . I odsprzedal

 

Felgi w podkładzie

 

755e2fc2c5b2200fae33f2a091d494c7.jpg

 

a0bcf33e317fb98d81a4f7deab801874.jpg

 

W poniedziałek lakier ☺

 

 

I postanowiłem dac tłumik do zmiany końcówek

Odbieram za tydzień ☺

c2d5d0f624175ac5b9961091ce71988d.jpg

 

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...