Skocz do zawartości

[E36] 330i Coupe by Cholo


Cholo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcialbym przedstawic wam moje coupe.

BMW E36 323i 98r z sekwencyjna instalacja gazowa

 

WYPOSAŻENIE:

-ABS

-Autoalarm

-Wspomaganie kierownicy

-Centralny zamek

-Klimatyzacja

-4x Poduszka powietrzna

-Elektryczne szyby

-Elektryczny Szyberdach

-Skórzana tapicerka

-Parktronic

-Lakier metallic

-Alufelgi

-Elektryczne lusterka

-Immobilizer

-Kontrola trakcji

-orginalny M-pakiet (zderzaki,progi,lampy )

 

w planach jest:

-zmiana przednich lamp i kierunków

-zmiana felg

-no i na glebe z nia

 

a to kilka zdjec na poczatek :

 

dsc09251nq.jpg

 

dsc09252.jpg

 

dsc09254r.jpg

 

dsc09255p.jpg

 

dsc09258m.jpg

 

dsc09259.jpg

 

dsc09264y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,foty sa mistrzowskie przeciez ja je robilem to inaczej byc nie moze :twisted: co do tego czy byla biala... to wg mnie tez byl inny kolor nie koniecznie bialy,ale komora silnika,pas przedni,klapa tylna od wewnatrz jest rowniez w takim kolorze jak komora. Zostaje po vinie sprawdzic jaki kolor ori i tyle,ale wlasciciel ma to gdzies,wazne ze jest dosc zdrowa.. malowanie to kosmetyka,nawet jesli byla cala malowana to jest to zrobione bardzo dobrze. Tabliczka na kielichu jest,ale nazwa lakieru jest zdarta,wiec zostaje vin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez tego gazownika wywal ;-(

 

No może gurnolotne wizualnie to nie jest ale reduktor widzę z górnej półki, jeśli reszta taka sama to zawstydziłby was wszystkich.

 

dtmpower.pl.tl, a coś Ty eLPiGie pozwala tanio i oszczędnie jeździć, no i w ogóle spadków mocy nie ma, a najważniejsze, że ładnie pachnie :lol:

 

No nie mów mi, że sekwencję poczujesz nosem bo to nonsens :-) Jedyna szansa przy tankowaniu bo powszechny jest nadal ten badziewiasty pistolet :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez tego gazownika wywal ;-(

 

No może gurnolotne wizualnie to nie jest ale reduktor widzę z górnej półki, jeśli reszta taka sama to zawstydziłby was wszystkich.

 

dtmpower.pl.tl, a coś Ty eLPiGie pozwala tanio i oszczędnie jeździć, no i w ogóle spadków mocy nie ma, a najważniejsze, że ładnie pachnie :lol:

 

No nie mów mi, że sekwencję poczujesz nosem bo to nonsens :-) Jedyna szansa przy tankowaniu bo powszechny jest nadal ten badziewiasty pistolet :-)

 

 

TO KUPCIE SOBIE HONDE LUB FIATA NA GAZ A NIE BMW!!! SMIECH NA SALI! WIDAC DOBRE PODEJSCIE ABY JECHAÅO.... TRZYMAJCIE TAK DALEJ! TO WASZE DUPOWOZY! :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macku,bez urazy ale nie kazdy robi tys km rocznie,cholo, robi znacznie wiecej i wyliczyl ze na paliwie nie wyrobi wiec szukal auta z gazem. Zreszta dobrze dziala mu ten gaz,chociaz sam nie jestem zwolennikiem tego typu zasilania... mysle ze nie ma co dyskutowac na temat gazu w jego aucie z tego wzgledu ze od poczatku szukal takiego rozwiazania,poza tym zmienil sie regulamin GERMANISTYKI ? teraz gaz w aucie to ITALIAN Style czy jak ? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

TO KUPCIE SOBIE HONDE LUB FIATA NA GAZ A NIE BMW!!! SMIECH NA SALI! WIDAC DOBRE PODEJSCIE ABY JECHAÅO.... TRZYMAJCIE TAK DALEJ! TO WASZE DUPOWOZY! :-P

 

Gdzie Ty widzisz tutaj podejście "aby jechało" :?: Zaszczepił Ci ktoś, że gaz jest zły dlatego nie będziesz już na ten temat dyskutował, tylko wykrzykiwał jakieś bzdury :?:

 

Jeśli to Landi Renzo to najlepiej niech Cholo wklei mapy wtrysków, będzie śmiesznie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glupie gadanie co kogo obchodzi na czym jezdzi

 

 

WIDAC DOBRE PODEJSCIE ABY JECHAÅO

 

z tej wypowiedzi wynika ze kazdy kto ma gaz to jakis druciarz a auto zlom ile kilometrow zrobiles swoim autem w tym roku ? i rozumiem ze jak wlozysz to m62 to bedziesz tankowal tylko paliwo wysoko oktanowe sprowadzane z usa po 12 dolarow za litr bo skoro wkladasz tyle kasy w swoje e36 to chyba nie bedziesz sie ponizal i tankowal zwyklego pb98 jak kazdy przecietniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...