Skocz do zawartości

[E30] 320 Młody_Świesta


Młody_Świesta

Rekomendowane odpowiedzi

Młody_Świesta, geraż party bedzie jak cos to wal na kom :) ew GyGy

 

pozdro i koniec off topa. pamietam jak z łurbim bonczki ktrciliśmy na dawnym Solo w S-rz a pozniej nas psy scigały. to były czasy jak okoliczni sie jarali 14 alu to my latali juz na naciagach :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 60
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Te ćwieki trochę przy małe :|

 

Wyglądają jakby z jakiegoś damskiego paska wyjął. :lol:

 

Zainwestuj w ory kołki , daj na złoto, będzie koza..cko :-D

 

mogły by być troche większe ale na żywo nie są takie złe w końcu to ma być tylko drobny szczegół a nie kolec jak u jeżozwierza :mrgreen: . Dzięki swojej wielkości optycznie powiększają parapet który nie jest taki znowu wielki jak na 9J :-P Zobaczę jak to na aucie będzie wyglądać

 

ps. Ori kołki sprzedałem bo do KT1 pasują jakoś tak bardzo średnio jak na mój gust ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a nie ma za co teraz możesz się mnie spodziewać częściej bo tak jak Ci mówiłem latam tamtędy minimum 2 razy na miesiąc ;) Co do dekli i śrub tak jak i całego auta to jeszcze nie to co ma być (z tym chyba tak jest że w miarę jedzenia tych detali, apetyt na dopracowanie rośnie). Tak jak mówiłem jeszcze sporo pracy ale bynajmniej brnie w dobrym kierunku a nie wieśniak power. dobrze że kuzynka mi teraz przytargała parę gratów do E30 miedzy innymi drugą nerkę i śrubeczek z aso sztuk kilka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

felgi skończyłem a oto i efekt będąc w czwartek na Zakopiance .Piotr z czerwonego Compacta E36 cyknął parę zdjęć ( dzięki wielkie)

 

Black Red White

mg61002.jpg

 

podoba mi się to zestawienie lotki Mt1 czerwonej blendy i pomarańczowych kierunków wyszło lepiej niż sądziłem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...