Skocz do zawartości

[E30] 320 Młody_Świesta


Młody_Świesta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie nareszcie udało mi się tu trafić. parę osób mnie tu zna jako młody albo świesta (stąd to niezdecydowanie w nicku) choć zapewne większość mnie w ogóle nie kojarzy ale to normalne ;)

 

Chciałem przedstawić moje BMW E30 które zostało zakupione już prawie rok i miesiąc temu na dobrą sprawę od Urbiego choć to bardziej skomplikowany temat:

 

Mianowicie kariera E30 u Urbiego zakończyła się razem z zarzniętym silnikiem 2.7 po czym zakupił go Pan nikt (osoba nawet nie widziała karty pojazdu). Nastepnie luk325 w Mgarage włożył poczciwe m20b20 i tak oto po 2 miesiącach użytkowania przez Pana nikt pojawiłem się ja i mój portfel. Pod jarany przez Urbiszona zakupiłem E30 dodatkowo dostając zarznięte 2.7 (które początkowo chciałem reaktywować jednakże mój budżet tego nie wytrzymał)

przy zakupie auto posiadało generalnie wszystko to co zrobił w nim ten który mi doradził zakupu mianowicie:

-wspomaganie

-elektryka szyb (przód)

-sportsitze w stanie już nie takim idealnym (jeden fotel do naprawy)

-rozporka przód

-gleba (tyl na spr. eibach i amorach bilstein, przod APEX i Koni z reg twar.)

-oryginalne black hella

-halogeny

-elektryczny szyber dach

-Shadow line

-kierownica momo corse

-progi od touringa

 

Osobiście udało mi się w pierwszym półroczu auto trochę pokiereszować :P i rozwaliłem co nieco czyli: błotnik, pas przedni, i wygiąłem wahacz ( efekt wślizgnięcia się na metrowy krawężnik) to przesądziło o tym że auto pójdzie pod kompresor i pistolet do malowania ;)

 

Zmiany jakie mi udało się wykonać w aucie do tej pory to:

- odmalowanie auta (kolor diamant Schwartz metallic) wymiana pasa przedniego oraz błotnika, wygonienie rudy z nadwozia ( podwoziem zajął się myster Urban 2 lata wcześniej sprawdzone i jest ok)

- OBC I

- lotka MT1 (na pierwszych 3 zdjęciach jej nie ma)

- blenda bez otworu na sterowanie ręczne szyber dachu

- czarna podsufitka made by własne rączki (choć wyszło jak oryginał)

- nowa osłona kolumny kierowniczej

- 4x16x9J Brock B2 polerowane

 

auto aktualnie wygląda sobie tak:

pa176105.jpg

 

pa176111.jpg

 

pa176138.jpg

 

i ostatnia sesja:

 

dsc3623.jpg

 

dsc3653c.jpg

 

dsc3720t.jpg

 

co do projektu w planach jest:

- zmiana butów (jakoś nie potrafię zbyt długo jeździć na jednym zestawie ) najprawdopodobniej Keskin KT1 w wersji całe czarne + płaskie dekle + złote śrubko kołki, Albo wersja normalna czyli polerowany rant środek srebrny + złote śrubko kołki

- dodatkowa myśl jaka mi przyszła to: pomalowanie drugiej tylnej klapy na złoty chrom i wkomponowanie gdzieś logo jagermeister oczywiście na złoto chromowym tle ( nie koniecznie na stałę przy aucie ale jak mam druga klapę to można się pobawić)

- Is lippe

- poprawki lakiernicze bo 2 elementy mnie nie zadowalają

- poprawki plastików bo wkładane były na szybko

- zmiana na mat pierwszej części MT1

- zmiana silnika M30 or M50 (tu jeszcze jest wiele za i przeciw)

- jakieś car audio choć z tym jeszcze nigdy do czynienia nie miałem

- czerwone kierunki + czerwona blenda

- we wnętrzu: odnowić fotele, tylna półka z roletą, dokupić parę plastików + lusterko MT + trójkąty na tweetery i to wszystko;)

 

edit: koncepcja co do auta cały czas i przychodzą do głowy coraz to nowsze lepsze pomysły na wnętrze detale itd zobaczymy jaki będzie efekt końcowy

 

Tu chciałbym podziękować

- Kujonowi że wreszcie dostałem zaproszenie :D

- Urbiemu za pomoc przy montażu demontażu kupnie i innych pierdołach związanych z E30

- Chłopakom z Krakowa za dostępność nocnych części których nie raz potrzebowałem na gwałt do M20 ;) jak i samego E30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Fajne że się komuś podoba to nad czym pracuje dzięki wielkie

adams gleba dobra rzecz ale autem jeżdżę na co dzień i w trasy niżej może być już ciężko ale nie ukrywam też że jakiś gwincik mi w głowie gdzieś za zwojami mózgowymi się krząta puki co na pewno muszę kupić osłonę pod miskę :P

 

co do felg no nie ukrawam że mnie zagiąłeś na odwrocie ramion pisze tylko ,,Made in Germany" a reszta to specyfikacja felg. Co do BH akurat takie zdjęcie mam co prawda tylko z telefoniksa ale jest ;)

 

zdjcie0514.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Uaktualnimy temat. Beata przez zimę większość czasu stała gdyż studzienka dała w miskę lub misa poczuła pociąg do studzienki :twisted:

 

16761619327923402031510.jpg

 

ale kasę udało się z zarządu dróg odzyskać.

W między czasie zrobiłem mały remont wymieniając łożyska, mocowania mcpersona przednie hamulce i takie tam;). Musiałem też pojechać na ścieżkę i tym samym sprawdziłem jak tam trzymają koni sporty i trzeba przyznać że nie jest źle. Gdyż jest to 80-85% tłumienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były już. Don Urbanos je montowałos i są ori, więc nie ma się czym stresować;)

 

Pamiętam jak dziś że najpierw trafiła mu się jedna strona na allegro a potem dokupił drugą :mrgreen:

 

bo to dziecko w czepku urodzone jest :mrgreen::twisted:

Szkła już trochę zmęczone i trzeba coś z tym zrobić jakiś pomysł? Czy jedynie zmiana na nju?

Chyba je jutro rozkręcę całe z nudów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak jeszcze z m20B20 kręcilismy bączki u mnie na stacji w Sandomierzu. i pierwsza przymiarkę borbet A na przodzie pod biedrona w TBG. pozniej to auto zaginęło raz widzialem na torach w sando i teraz okazuje się że ziomal ma urbiego Furacza. jedno z pierwszych aut zalatujących GS w mojej okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

między nauką na przedmioty z takimi oto wdzięcznymi rysunkami:

Krzywa_LAS.jpg

stwierdziłem że czas wzbudzić gospodarkę E30 w mieszanym kursie walutowym i tak podniosłem popyt a tym samym zwiększyłem inwestycje kupując:

4x9 bez zmian z tego rozmiaru już nie zejdę :mrgreen:

zdjcie0678.jpg

o taki cud tylko muszę jeszcze go co nieco odświeżyć:

zdjcie0679.jpg

i taki skromny detal który jeszcze muszę przetuninkować

zdjcie0680g.jpg

w między czasie wystąpił szok podażowy negatywny i zabrakło prądu. Ale szybka ingerencja Banku Centralnego i nowa Varta bo ponoć to coś jest tego warte siedzi na swoim miejscu przywracając koniunkturę do równowagi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody_Świesta, lubie cie ale na litość boską co to za balony na tych keskinach masz :lol:

 

ja Ciebie też cukiereczku :lol:

215/40/16 to samo co było na ,,Brockach" mogą wyglądać z d**y bo brudne :-P, fota od góry też nie robi im reklamy :P. Na ten sezon musi takie coś pozostać.

 

no i szadol lajn a ty ładujesz chrom obwoluty na zegary ehh. tylko ksena nie zakladaj bo pod biedornka zabieraja jak sie jedzie na spota

 

Aurelio a co napisałem nad nimi? że będzie jeszcze ich tjunink :-P Moderator coś chyba nie w formie albo pod działaniem jakiegoś Jabłuszka jest :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...