Skocz do zawartości

[E30] 325 cabrio by �apek


Łapek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Świeca idealnie. Zbyt słabo była widoczna na postoju wieczorem. No i xenon jakis tam mam to narazie pasuje. Jak bede go moze wywalał i zakładał seryjne to moze i postojówke wyjmę.

Z tyłu w tablice rej.. załoze też białe bo słabo oświetla. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczyłem sie z wiązką audio orginalna bo ktoś uciął z tyłu chyba od zmieniarki wiązke i był problem zeby połączyć te głosnikowe kable hehe. Wyprułem boczki tył i dostałem sie do wiązki. Połowe poszło na wywalenie i zostały tylko te co potrzebne. Cały dzień zbałaamuciłem ehh. No co za ludziska sa co tak niszczą auto i tna co popadnie. Teraz gra ładniutko i czysciutko :-) Tył pioneer jakiejs małej mocy ale grają w sam raz. Przód jakies z kompletem zwrotnic ale jeszcze ich nie podłączałem. Radyjko pioneer wiec bedzie ok.

 

Deskę drugą już też włożyłem z kolega i przynajmniej nie ma dziur u góry od wkretów. Mam jedynie małe pekniecia pod daszkiem od liczników,pewnie ktos niepoprawnie wyciągał liczniki i zawadził.

Nie widać to nie drażni oka hehe. Nie ma to jak na zywo oblukac i kupic wtedy jak pasuje. No ale jest oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem z grubsza odkurzanko i foteczka wpadła :-)

zdjcie0210hz.th.jpg

 

No i w końcu cos udąło się zrobic z przerobionych przez kogos lamp na black hellę. Kilka lamp z odzysku i szrotu no i cos wyszło. Narazie tak musi być. Ale żle nie wyglądaja hehe. 3 dni sie męczyłem zeby je rozebrac po godzinach pracy.

 

zdjcie0211n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oto nadchodzi nowa moda i nowa era na ori jasną hellę oraz ori nerki :-)

Za dużo już tych balcków.

Meczyłem się 3 dni aby z blacków zrobić Ori kult.

Tylne tez udało sie zmienić na trochę lepszy stan niż był.

Jakos to wyszło.

Kierunki bedą albo pomarańczaki albo białe klosze.

 

Lampy juz włożone oraz ori zegary bez żadnych malunków czy festynów :-)

Kiera jeszcze aut ale to poczeka do wiosny.

 

s1130006.th.jpg

s1130007.th.jpg

s1130005.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...