Skocz do zawartości

[E28] Kucharz -->> BMW 525e -->> 535i


Kucharz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

wczoraj dostalem smsa od mojego sąsiada ktory najechal na wypadek zupelnie przypadkowo i poznal auto . Masakra nie moglem sie dowiedziec co z kierowcą lekko odetchnalem z ulga jak mi powiedzial ze widzial jak go wycinaja tylnymi drzwiami i przytomnego zabieraja na noszach.

Mam kilka zdjec z wypadku jakby Kucharz potrzebował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Niestety po ponad 4,5 roku przyszła pora na zakończenie tematu mojego ukochanego Reksia.

Uważam, że to był najlepszy mój projekt, a z pewnoscią najwięcej serca mu poświęciłem. Wyszło jednak jak wyszło, po wypadku nie da rady niestety z niego już nic zrobić.

 

Chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować kilku osobom:

- Piekarzowi i Yelonki Garage za ogromny wkład pracy by to auto wyglądało jak wyglądało

- Białemu i White Garage, nie tylko za dbałość o lakier i czystość auta

- mojemu szwagrowi, który chyba przy tym aucie napracował się najwięcej i wciąż ma cierpliwość do moich pomysłów

- Kamilowi z RedBlockWorks za głupie pomysły ;)

 

Chciałbym również podziękować osobom dzięki którym domowa półka z pucharami za auto nie jest pusta.

Dziękuję również za wszelkie sygnały od osób doceniających auto, to jest po prostu bardzo miłe.

 

Co do następnych projektów, to był moment w którym mówiłem sobie, że już mi się nie chce, ale zdrowie powoli powraca, a mnie otaczają sami dobrzy ludzie i baza spod znaku smigła w tym tygodniu zaparkuje w garażu, o czym na pewno dam znać.

 

Kilka fotek stanu obecnego:

Hf7gTW7.jpg

sgKYaMv.jpg

nlduDvY.jpg

CQvZQbH.jpg

d9pLDDI.jpg

IxjNhAd.jpg

jvC7h14.jpg

WP2K55U.jpg

 

i jedna z miejsca wypadku

TUceUVU.jpg

 

Ja jednak chciałbym by została zapamiętana tak jak się prezentowała na filmie nakręconym dzień przed wypadkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...