Skocz do zawartości

[E36] Cabrio Sobociaka


SOBOCIAK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Sobociak.Moje zdanie jest takie.Zostaw to.Buda zajebi..ta,zdrowa,mloda.Wez od franka badz inna jednostke S od mki i dzialaj.naprawde szkoda.Zeby to byl jeszcze jakis staruszek ale to wysoki rocznik i cholernie zdrowy.Wiem wiem znudzila sie ale zobaczysz.Zaplaczesz za nia jak ja sprzedaz.Nie rob tego.Wzmocnij jednostke i do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
Kolejny właściciel sprzedaje, szybko się znudziła :mrgreen:

 

http://otomoto.pl/bmw-320-m-pakiet-avusblue-german-style-C19813017.html

 

wg mnie na M-systemie wygląda 100 razy lepiej niż na Hamannie :!:

 

Ja się nie zgodzę, jednak hamann według mnie robi większe zamieszanie w budzie e36, ale to oczywiście kwestia gustu, tak czy siak na obu kołach samochód prezentuje się fantastycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy w tych systemach widzicie.Dobra felga do zwykłej e36 .Gdzie porównujecie felge spolerowana z szerokim rantem do m systemów z małym rantem i wogóle moim zdaniem felga o słabym wygladzie.Tylko hamman badz jakies koło skrecane.

Bo felga oprócz rantu i śrubek musi mieć jakiś wzór a hamann na pewno takiego nie posiada. M-system to jedna z lepiej zaprojektowanych felg w historii BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy w tych systemach widzicie.Dobra felga do zwykłej e36 .Gdzie porównujecie felge spolerowana z szerokim rantem do m systemów z małym rantem i wogóle moim zdaniem felga o słabym wygladzie.Tylko hamman badz jakies koło skrecane.

Bo felga oprócz rantu i śrubek musi mieć jakiś wzór a hamann na pewno takiego nie posiada. M-system to jedna z lepiej zaprojektowanych felg w historii BMW.

Hamann kultowe koło podoba mi sie bardzo, ale to nie znaczy żę w każdym przypadku pasuje tylko dlatego że to Hamann, tutaj absolutnie mi sie to koło gryzło od początku, M-sys zdecydowanie bardziej pasuje :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego pasuje m system?? Sory ze pytam bo sie nie znam.Do Niemieckiego stylu auta???Z czym sie hamman gryzł ?? Z niskoscia auta,kolerem,germanskim charakterem auta czy pomyslem sobociaka na germanskie cabrio ?? Nakieruj mnie bo wydaje mi sie ze jadnak nic nie wiem o germanistyce w BMW bo auto sobociaka to typowy przykałd własnie owej germanistyki był popprzez niskie nastawienie zawiasu w szczególnosci i zótle lampy które wyrózniały to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego pasuje m system?? Sory ze pytam bo sie nie znam.Do Niemieckiego stylu auta???Z czym sie hamman gryzł ?? Z niskoscia auta,kolerem,germanskim charakterem auta czy pomyslem sobociaka na germanskie cabrio ?? Nakieruj mnie bo wydaje mi sie ze jadnak nic nie wiem o germanistyce w BMW bo auto sobociaka to typowy przykałd własnie owej germanistyki był popprzez niskie nastawienie zawiasu w szczególnosci i zótle lampy które wyrózniały to auto.

 

to już są moje osobiste upodobania, jak nie trawie żółtych lamp, tak w tym przypadku Hamann jakoś od początku mi nie leżal, nie wiem dlaczego czy pełna polerka nie pasowała do koloru auta, czy może gryzł sie z tymi żółtkami, nie wiem zawsze patrząc na to auto coś mi nie grało do końca, co nie zmienia faktu że ze swiecą szukać drugiego E36 cabrio w takim stanie , rewelacyjny samochód , do dopracowania już pod konkretny gust właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już są moje osobiste upodobania,

 

własnie ile ludzi tyle gustów o czym sie nie dyskutuje. mogłby nawet zamontować 15 z opona 195/65/15 z kolpakiem z tesko i jemu by to własnie sie podobalo.

 

ale co do mnie auto jest swietne i juz nie w posiadaniu sobociaka więc może ktoś łaskawie zamknie ten temat by nie robic syfu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...