Skocz do zawartości

[E34] Butelkowe V8 made by Brzytwa


brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Brzytwa Ty lepiej pokaż czy dzieje się coś przy autku a nie tu bazar w galerii odwalasz , bo jakoś nie chce mi się wierzyc , że stoi i nic nie jest przy niej dłubane

 

Spokojnie panie moderator :wink: Autko cały czas jeździ i ma sie dobrze,a to nie bazar tylko ludzie pytają to odpowiadam, a zresztą po co ja sie tłumacze , to mój temat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, ale tam nie widzę elektrycznych siłowników tylko manualne

 

Jak ja to wczoraj oglądałem!?

 

 

Widocznie cos przeoczyłes :mrgreen: Lampy jak każda ori hella : przystosowane do manualu i elektryki.

 

Chyba wpadne z workiem po te bębny i rotory :wink:

Chodzi mi o to, czy w zestawie jest nowy silniczek regulacji wysykości świateł mijania, bo na fotkach widzę tylko manualą regulację.

 

Aha - i przypomnijcie mi, jak bym chciał jeszcze raz przerabiać lampy na BH, że 10 razy już mówiłem, że:

TO OSTATNI RAZ i ten ma być naprawdę OSTATNI :x Bo mi nerwy jak zwykle puszczają, hehe :mrgreen:

 

ps. Brzytwa - wpadaj z workiem - pieniędzy. Dokupisz ranty i nie będzie drugiej takiej felgi na syndykacie i nie myślę tu o rotorach z MERCA.. . STAL i ALU to jest przyszłość :twisted:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, czy w zestawie jest nowy silniczek regulacji wysykości świateł mijania, bo na fotkach widzę tylko manualą regulację.

 

W zestawie nie ma elektrycznego silniczka do regulacji,sam Cie wprowadziłem w błąd, silniczki zostają stare. No ale to akurat żaden problem.

 

ps. Brzytwa - wpadaj z workiem - pieniędzy

 

Z chęcią wpadne,tylko z kąd ten worek!? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, czy w zestawie jest nowy silniczek regulacji wysykości świateł mijania, bo na fotkach widzę tylko manualą regulację.

 

W zestawie nie ma elektrycznego silniczka do regulacji,sam Cie wprowadziłem w błąd, silniczki zostają stare. No ale to akurat żaden problem.

 

ps. Brzytwa - wpadaj z workiem - pieniędzy

 

Z chęcią wpadne,tylko z kąd ten worek!? :roll:

 

Pieniadze z MONOPOLY?

 

Autko coraz bardziej staje sie ladna sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
musi mnie ktos dac sie v-ka przejechac bo e34 zaczyna mnie nekac

 

w następny weekend wpadaj i jeździsz :mrgreen:

 

To najpierw niech ktoś da Ci zatankować, hehehe

 

oczywiscie później wizyta Wallego na BP :mrgreen:

 

 

 

Gdzie znalazłeś tak idealny zderzak przedni sie pytam?? gratuluje

 

Dzieki, to były długie poszukiwania i negocjacje ,ale było jak widac warto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najpierw niech ktoś da Ci zatankować, hehehe. :lol:

 

no przecie nie za free...hehe

zatankuje, pojade sie karnać za róg, rurka, baniak, potem skitram w krzaki i zabiore jak juz swoja smigac bede hehe

 

nie no swirki....nastepny tzn nie ten najblizszy?:P

 

Dzieki, to były długie poszukiwania i negocjacje ,ale było jak widac warto :wink:

 

jak widac warto było :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...