Skocz do zawartości

[E34] Butelkowe V8 made by Brzytwa


brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie wszyscy musza latac na RS-ach :mrgreen:

 

Dokładnie - sprzedaj mi RS'y, a Tobie wyspawamy i wymalujemy tak nietuzinkowe puszki po konserwach, że będziesz jedyny masta blasta fantasta :lol:

 

Ludzie często zapominają, że to nie chodzi jedynie o szerokość, a o koło i całokształt...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - sprzedaj mi RS'y, a Tobie wyspawamy i wymalujemy tak nietuzinkowe puszki po konserwach, że będziesz jedyny masta blasta fantasta

 

Jak ja to lubie :mrgreen: pisałem Ci przecież ,ze starego Misia na sztuczny miód zrobić sie nie da a ty znów swoje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Dobra nie róbmy OT Brzytwie czekam więc na mody - moze nawet z islandgrun germana się zrobi zacne by high-tec garage :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wszyscy musza latac na RS-ach

 

RS-ów w tym aucie napewno nie będzie. Ten fakt mogę stwierdzic,będzie natomiast 3tlg,jakie...czas pokaże oj pokaże :mrgreen:

 

Szeroka stal ni w ząb nie przemawia do mnie :-P

 

Brzytwa, chyba trzeba jej zostawić pomarańczki z przodu

 

To się zobaczy jak BH wyląduje,ale raczej nie będzie "powtórki z rozrywki" (czyt.leszkowy german) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gwintu to jeszcze sprecyzowanego planu nie ma,ale jest koncepcja samych amorów B 8 i dobrych sprężyn 75/50. Myślę,że wystarczyłoby do normalnego poruszania się a przy tym wygląd nie byłby głupi.

Także ta opcja jak narazie najbardziej jest tu na miejscu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Udało się jak narazie coś dłubnąc,mimo iż czasu mało. Czarny ryjek,kierunki, ori hella tył, cały schadowline,odnowienie skóry kosmetykami URAD (polecam),komputerek duże OBC,lusterko wsteczne fotochrom, zabezbieczenie wszystkich profili zamkniętych fluidolem + drzwi ,maska,klapa bagażnika,od spodu wysmarowana po uszy bitexem :-D ,filtr KN + cały przelot + końcowy na zamówienie robiony w Kętrzynie z końcówkami 2x76 ze szlifowanego kwasiaka,w układzie kierowniczym wymienione prawie wszystko wraz z przewodami,nowa chłodnica itd.. :mrgreen:

 

 

e34001.jpg

 

e34003.jpg

 

e34005.jpg

 

e34011.jpg

 

e34015.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr KN + cały przelot + końcowy na zamówienie robiony w Kętrzynie z końcówkami 2x76 ze szlifowanego kwasiaka

 

Cały przelot to na pewno nie jest, bo środkowy został :mrgreen: tyle, że katów chyba nie ma :twisted:

 

Ale dźwięk wg mnie jest teraz idealny - słychać, że to v8 i słychać, że nie jest to tylko sama rura po całości.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e34 z najkonkretniejszym piecem jaki wsadzila fabryka. Wyobrazam se dzwiek na tym wydechu, pewnie cos na miare mascle carow.Wiem juz ,ze bedzie z nia grubo ,a e34 to zapas w nadkolach ma :mrgreen: Zawsze podjezdzam swego ojca, bo lata teraz na zimowkach mowie zobacz ile ona ma zapasu w nadkolach ,na to ojciec mlody ogranicz troche te forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna gałka wg mnie nie pasuje do całego wnętrza, powinna być drewniana jak wstawki.

 

Czarna gałka jest ori. Taka w niej była,tylko teraz jest poprostu nowa. Drewnianą mam w Vectrze B V6 :mrgreen:

 

drewno ładniejsze przyzwyczaiłem się w mojej 520

 

Ja lubie miec w łapie kawał skóry,a nie kija :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna gałka wg mnie nie pasuje do całego wnętrza, powinna być drewniana jak wstawki.

 

Czarna gałka jest ori. Taka w niej była,tylko teraz jest poprostu nowa. Drewnianą mam w Vectrze B V6 :mrgreen:

 

drewno ładniejsze przyzwyczaiłem się w mojej 520

 

Ja lubie miec w łapie kawał skóry,a nie kija :mrgreen:

 

:mrgreen:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam minimalne znizki w aso jakbys cos potrzebował to moge zapytac....

 

za swoja "skore" :mrgreen: plus wpinke "M" 5b dałem 40 zeta mniej niz w aso bez znizki....

 

wujaszek ma tam swojego człowieka....

 

choruje na koszule "wyjsciową" z "M" dyskretnym logo na rękawie ale narazie daja upust 15% :evil:

 

wychodzi wciaz ponad 300zeta, chyba ze wieksze zakupy zrobie - naciagacze hehe

 

co do butelkowej v8 to - poka jak to gada :mrgreen:

 

aha i widzialem twojego kebaba - w wersji zawieszenia enduro :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam minimalne znizki w aso jakbys cos potrzebował to moge zapytac....

 

Dzięki,jak grubsze zakupy to bede uderzał.

 

co do butelkowej v8 to - poka jak to gada

 

aha i widzialem twojego kebaba - w wersji zawieszenia enduro

 

gada gada i mam codziennie banana na ustach jak odpalam z rana :mrgreen: Zrozumiałem teraz że lans to nie tylko "najwyższy model Alpine..." :lol:

 

Co do kebaba to teraz zima i wersja terenowa wchodzi w germańce 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...