Skocz do zawartości

[E30] "HELGA" od vmasher`a - białe coupe 328i


vmasher

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 355
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

wiosna wiosna, więc przyszła pora na porządki wiosenne, wymianę olejów i blablabla...

 

w komorze w końcu wszystko wymyte jak należy (zabierałem się za to od czasu zrobienia swapa) :D

 

1234hh.jpg

123412k.jpg

12324h.jpg

 

w miedzy czasie w znanej wielu osobom firmie BRP - Bawaria Racing Power zostały ogarnięte wahacze jak należy, które później uzbroiłem w nowe sworznie, ale jako że większość wie jak sworznie wyglądają nie wklejam sweetaśnej fotorelacji :D:roll:

 

 

ostatnio był kręcony film, na który czekam z niecierpliwością - nawet w trakcie jedną fotkę zrobiłem klamrą od paska :D

 

11111an.jpg

 

oczywiście pokręcone gwintem było, ale już niżej przodu ni choooja się nie da, a przydałoby się jeszcze delikatnie spasować nadkole do opony :roll:

 

dsc0112th.jpg

 

przyleciał w celu podwieszenia dyferencjału Powerflex - nie wiem jak to się będzie sprawować, ale myślę że lepiej niż dotychczasowa tulejka :D

 

1432124.jpg

 

 

 

poza tym auto jeździ i ma się jak najbardziej dobrze

jak zmontuje się filmik to mam nadzieję, że będzie widać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale film jest po prostu słaby i mało ciekawy moim zdaniem

 

dahrek cały świat mi sie przez ciebie zawalił :roll::mrgreen:

 

Po to wrzucasz film, żeby ludzie oglądali i komentowali, w przeciwnym razie byś tego nie robił. Moje zdanie wyraziłem a wiadomo, że ma się Tobie podobać. Mam tylko nadzieję, że ktoś Ci to zrobił po koleżeńsku i nie musiałem płacić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to wrzucasz film, żeby ludzie oglądali i komentowali, w przeciwnym razie byś tego nie robił. Moje zdanie wyraziłem a wiadomo, że ma się Tobie podobać

 

jasna sprawa :wink: dla beki napisałem wyższy post :-P

 

Mam tylko nadzieję, że ktoś Ci to zrobił po koleżeńsku i nie musiałes płacić

 

nie musiałem nie musiałem :lol: testowaliśmy sprzęt :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masher, powiedz koledze żeby sobie kupił lub zrobił własnymi ręcamy szyny do aparatu/kamery bo kręcąc wszystko w ten sposób z ręki ciężko uzyskać dobry efekt.

 

Tak czy owak patrzenie na to auto w ruchu to czysta przyjemność.

 

PS. Avatara mógłbyś uaktualnić żebyśmy nie musieli patrzeć na tę bra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masher, powiedz koledze żeby sobie kupił lub zrobił własnymi ręcamy szyny do aparatu/kamery bo kręcąc wszystko w ten sposób z ręki ciężko uzyskać dobry efekt.

 

kolega jest na etapie zakupu szyn i statywu - na planie mieliśmy do dyspozycji deskorolkę i taboret, ale średnio się sprawdziły :)

 

Avatara mógłbyś uaktualnić żebyśmy nie musieli patrzeć na tę bra

 

nie wiem nie wiem, pomyślę zaraz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pochlebne opinie, choć moim zdaniem mocno przesadzone :P

auto względem innych E30 biała wygląda słabo i ma wiele wiele bolączek, które może z czasem uda się zlikwidować :P

 

 

aleee... dostałem dzisiaj fotki mojego ulepa z 3ER FEST`u które bardzo bardzo cieszą moje oko :D:twisted:

dobrze że na zdjęciach jest dużo dużo lepiej niż w real`u :mrgreen:

 

dsc8086x.jpg

dsc8743x.jpg

dsc8869x.jpg

dsc8873x1.jpg

khfhdytdjkblhjcjyh.jpg

47251918.jpg

41765181.jpg

68009810.jpg

93170603.jpg

99985054.jpg

 

 

i z ciotką z Ameryki :)

 

12341y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

w weekend uczestniczyłem wraz ze skromną ekipą na Auto Moto Show w Skaryszewie, na którym odbywała się impreza Wojny Północ-Południe i zupełnym przypadkiem w sumie przez kolegę Lolejko "Helga" zajęła II miejsce w klasyfikacji G-Style :|

 

oczywiście wg mnie niesłusznie, ponieważ nagroda bardziej należała się PATT`owi lub marian`owi ale ja niestety nie oceniałem aut :roll:

 

 

pomimo tego, że auto wygląda jak wygląda zdziwienie było bardzo ogromne, że cieszyło się dosyć dużym zainteresowaniem publiczności

 

 

 

kilka fotek

 

35715978.jpg

68481638.jpg

92057682.jpg

83669167.jpg

40958641.jpg

62839089.jpg

 

pucharem pochwalę się jak tylko odbiorę od kolegi, gdyż nie spodziewając się zupełnie nagrody pojechaliśmy do domu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...