Skocz do zawartości

[E30] "HELGA" od vmasher`a - białe coupe 328i


vmasher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 355
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Super.

Podesle Ci moje zapasowe wieczko od hartge to mi lizniesz komplecik to bede mogl w koncu w proszek malowac :)

 

no problem, tylko dokładne wymiary potrzebne

 

droga taka usługa ? :D zrobił byś jeszcze jeden komplecik ?? :P

 

w sumie krążki aluminiowe miałem, sam koszt toczenia 10pln :lol:

śrubki wychromowane już miałem wcześniej (dzięki Czessio)

 

co do dekielków, nie są jak ori, gdyż w środku brakuje tego wytłoczenia z logo OZ Racing :-(

 

ale tak jak pisałem jest to prototyp, a gdybym miał choć jeden ori dekielek byłoby napewno lepiej

 

z tego co wiem w1dawca coś myśli w temacie, więc możliwe że ruszy z produkcją 8)

 

wg mnie i tak będzie lepiej z tym podrobionym dekielkiem, niż zupełnie bez żadnego :twisted:

 

Niedługo na zywca sie obaczy jak to wygląda :mrgreen:

 

panieeee, ja na Festa przyjeżdżam autobusem, żeby mi z Dare Dekielków OZ śrubek nie ukradli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
obecne wydanie samochodu jest zdecydowanie najlepsze, ale tył zawias to masz niezłego ping ponga, jak jechałeś pomiędzy sosnami 5km/h to pupka nieźle podskakiwała.

 

to jest fakt, ten gwint od dzidziusia + koni skręcone na max = ping pong, ale muszę przyznać ze jak załadowałem bagażnik na maxa to już było zdecydowanie lepiej :D czyli dwa worki buraków w bagarku trzeba wozić :twisted:

 

co do autka to zdecydowanie najbardziej kuje w oczy lakier i chooojowo popasowane listwy, ale narazie nie mam siły z tym walczyć :x

 

Autko fajne,wreszcie miałem okazje obejrzeć na żywo:)Jak dekielki wpadną będzie naprawdę fajnie.Pozdro

 

dekielki home made będą już chyba w tym tygodniu, ale powiem szczerze że wcale ich brak mi nie przeszkadza :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vmasher napisał/a:

że wcale ich brak mi nie przeszkadza

 

 

ale innym tak :-P

 

o jak brak dekielków może nie przeszkadzać no jak??

 

zdania są podzielone w tym temacie :lol:

 

super słitt focie z maniurkami prócz tej z twoją " paskudną mordą" 8)

 

no cóż, dekielkami i tak mordy nie zmienisz :twisted::mrgreen:8):drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to jest fakt, ten gwint od dzidziusia + koni skręcone na max = ping pong, ale muszę przyznać ze jak załadowałem bagażnik na maxa to już było zdecydowanie lepiej :D czyli dwa worki buraków w bagarku trzeba wozić :twisted:

 

 

Krótka sprężyna + Koni skręcone, zawsze się tak kończy, za długi amortyzator jest do dobrego glebienia, tylko B8 ratuje.

 

W 325i miałem tak przez chwilę i zrezygnowałem na rzecz B8.

 

Poza tym za niskie zawieszenie + skręcone KONI podczas eksploatacji wybuchają wręcz :)

 

Sprzedaj je, kup B8 i jeszcze pewnie Ci zostanie $$ :)

 

Dziś wysłałem jeden taki fajny komplecik idealny do gleby i szerokiego koła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dzieki za mile slowa. w tym roku raczej nic sie nie zmieni i nic nie zostanie poprawione. tylko dekielki dojda no i oczywiste ze wszelkie czesci eksploatacyjne, chociaz narazie wszstko tip-top :)

 

ewentualnie zaminie Koni Sport na Bilstein B6/B8. najchetniej skrocone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...