Skocz do zawartości

[E30] "HELGA" od vmasher`a - białe coupe 328i


vmasher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 355
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mówiłem, że FUTURY nie :mrgreen: ?

 

a komu mówiłeś :P

 

Auto trafia w mój gust-teraz tylko dodałbym jej ori MHW no i szukać konieczne dekli-i tu życzę powodzenia

 

tak jak pisałem, jak się trafią ori MHW to będą, ale nie za 600-800pln, gdyż dla mnie to chora cena za dwie lampy :/

 

Tak już tylko na koniec dodam-widać, że "pakiet jest dokładany"-VMASH popracuj nad zderzakami zwłaszcza nad tylnim!!! W ogóle ORI masz tego M-Tech-a???

 

zgadzam się z tobą profesor ;) i to mnie własnie wqrwia najbardziej

o ile przód ładnie się popasował, to listwy boczne tragicznie. wogóle to się pofalowały i niewiem za bardzo co z nimi zrobić :/

 

a co do tylnego zderzaka, to chodzi ci o rogi przy nadkolach ? jeżeli o rogi to już qr** nic z nimi nie da się zrobić. kupiłem ten pakiet z auta, które miało nadkola wypchane na max na ostro i rogi tylnego zderzaka się odkształciły chyba już nieodwracalnie :?

 

W poprzednich postach pisałem, że FUTURA :wink:

 

ABSTARHUJĄC-ja auto oceniam jako całokształt i nie myśl czasem, że źle o Twoim myślę-co do m-tech-a dałem tylko uwagę jako kolega i tyle!

To forum to dla mnie german stajl i powiem Ci szczerze, że wolę 100 razy twoje auto niż jakieś ""esiowe" gołe z eresami-ponieważ uważam, ze w tym wszystkim liczy się jakaś koncepcja/idea/swój pomysł...

 

POZDRO VMASHER :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

biorąc pod uwagę fakt iż brak ori dekielków bardzo kuł mnie o oczy, a dostanie w/w graniczy z cudem, wziąłem sprawy o swoje ręce i pierwszy prototyp jest już w fazie testowej

 

nie jest to oryginał, ale oryginałów podrabiać nie można, więc narazie zadowolę się takimi jakie będą :P

pomaluje sie amelynum + dojdą oringi carbonowe i będzie nie najgorzej, natomiast biorąc pod uwagę moje zdolności + pomoc 60-letniego tokarza z okolicy stwierdzam, że jest bardzo dobrze :D

 

a jak się trafią ori to wymienię

 

dekielki OZ Futura produkcji vmasher

 

121212ob.jpg

 

powinny także wpaść oringi produkcji w1dawca ;)

 

290420121019.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...