Skocz do zawartości

[E30] "HELGA" od vmasher`a - białe coupe 328i


vmasher

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ogolnie jakoś przestało do mnie przemawiać biale mt2...przez brak czarnych listew na bokach czegos brakuje

 

stammek moim zdaniem kwestia gustu

 

nawet dzisiaj ja i wuju robiliśmy takie małe porównanie wąska mt1 i szeroka mt2 i mnie wyszło na to że i jeden i drugi pakiet jest z@jebisty do danego modelu E30 :P

 

nie wiem dlaczego, ale jak kupiłem gołe E30 to zawsze marzyłem żeby założyć MT2 i powiem szczerze, że jestem zadowolony, gdyż moim zdaniem auto zrobiło się masywniejsze (bardziej napakowane)

 

plaskich dekli niestety nie mam.. tzn mam,ale musze je miec

 

hehe... a ja nie mam, a także muszę je mieć :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 355
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

VMasher ja Ci powiem tak. Nigdy, albo bardzo rzadko wypowiadałem się w Twoim temacie, bo tak naprawdę nie leżało mi to auto do końca. RMy były słabe, RC podobnie nie siadły tak jak by można było przypuszczać, ale jak widzę teraz to auto na futurach to wygląda świetnie i o niebo lepiej niż poprzednio. W końcu jest lepsze spasowanie, w końcu nie ma luki między błotnikiem a kołem, w końcu jest już lepiej wypełniony błotnik. Dopracujesz detale i będzie całkiem malina. Obecnie jest bardzo dobrze uważam, w końcu ma to coś :mrgreen: Napisz coś więcej o specyfikacji kół i oponach plis :-)

 

dokładne teraz widac co dobra felga potrafi zrobic z autem Jest dobrze :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co, kiedyś też nie bardzo do mnie przemawiał brak jakiegoś kontrastu w zderzakach.. ale teraz??

 

powiem szczerze że foty to ch&j

jak popatrzyłem na to auto czy prze sobą czy za sobą, czy jak maszer strzelał popisy na szosie przy zdjęciach.. robi wrażenie :oops:

 

vmasher, jak wymienię amor to się poganiamy trochę, miny ludzi jak się przetoczyłeś a zaraz za tobą prawie klon, bezcenne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vmasher, jak wymienię amor to się poganiamy trochę, miny ludzi jak się przetoczyłeś a zaraz za tobą prawie klon, bezcenne :lol:

 

mialem to samo jak ty jechales pierwszy, a ja za toba :) ludziska o malo sobie glow nie poukrecali :D

 

ogarniaj ten amorek i jasne ze pojedziemy sie poganiac troche :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem o co mi chodzi ale o coś na pewno.

 

Kupe pracy włożyłeś w to auto, kupe pieniędzy tak samo, ale ciągle jak je oglądam to czegoś albo mi w moim patrzonku brakuje albo w tym aucie czegoś.

 

Patrzę na to auto

http://imageshack.us/photo/my-images/267/p1080161.jpg/

 

JEST MALINA!!

 

Patrzę na Twoje ..... no coś jest nie tak...

 

Na mój gust, powinieneś :

 

-Zrezygnowac z tego czarnego tyłu (słabo wygląda), lampy czerwone i albo wywali blendę, albo dac czerwoną.

- Założyc jednak spoiler, bo ta dupka taka ni jaka.

-dac wiecej w dół.

 

I nie wiem czy nie przesadzę, ale wg moich "paczań" lakier jest....za biały....nie pamietam czy z palety bmw go dobierałes (bo dawno czytałem cały temat) ale ..to nie jest to :cry:

 

Moze jak zadbasz o male zmiany stylistyczne, to aut ow oczach stanie sie ŚLYCZNE!.Bo tak, brakuje jakiegoś kontrastu na aucie.

 

(bez urazy Åukasz - to tylko moje odczucia :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz Szymon, ile osob tyle gustow ;)

 

mnie np tyl w przema aucie sie nie podoba wlasnie ze wzgledu na pomaranczki i spoiler, pomijajac bardzo wystajacy wydech :P

 

robilem juz kiedys przymiarki bez blendy z tylu i wygladalo to bardzo slabo, wiec blenda wrocila z powrotem :)

 

spoilera takze nie bedzie napewno

 

zreszta mnie sie podoba, a to normalne ze wszystkim nie podpasuje

 

moze na ori mhw byloby lepiej, ale ni wyloze 800pln na lampy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bez black mhw byłoby lepiej :P jak już to z czerwonym kierunkiem :wink:

 

widzisz są gusta i guściki, jakoś nie mogę sobie wyobrazić czerwonego tyłu w białej E30 :P

 

chociaż futura też mi się od zawsze nie podobała, a jak już się trafiły to są i zmieniam zdanie :P tylko skąd qrffa dorwać płaskie dekle :x

 

Obejrzę na żywo w Kozienicach to pogadamy se sobie

 

oglądać nie ma co, ale pogadać sobie możemy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest fajnie, ale ja i tak czekam na lotke na klapie

 

hehe, Mariusz nie poruszajmy już tego tematu, ponieważ Lotka MT2 już nie wróci na klapę :P

 

co do lamp,nie jest źle,ale ja mam tak jak bono, tzn chyba wolałbym ją widzieć na pomarańczkach

 

pomarańczki odpadają, gdyż po prostu nienawidzę pomarańczek, pozatym te które mam podobają mi się :P

jedynie gdyby się trafiły w przyzwoitej cenie MHW to mógłbym zamienić te od Dzidziusia na ori :roll:

 

MITO

 

dokładnie, widziałby kiedyś u siebie Mito :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masher, zrobimy na feście przekładkę na szybko tylnych lamp i blendy, co Ty na to :D Ja się właśnie zastanawiam nad MHW do siebie, póki co zrobię do czerwonej blendy czerwony kierun niedługo :)

 

A i wszędobylska futura pasuje białej najlepiej :D Mitto mają za cienkie ramiona do E30 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masher, zrobimy na feście przekładkę na szybko tylnych lamp i blendy, co Ty na to

 

możemy przełożyć, ale zdania raczej nie zmienię :P

 

jeszcze odnośnie wypowiedzi Bono i Mariusza :wink:

 

dupka mojej E30 podoba mi się jednak bardziej bez lotki i z lampami takimi jakie są :twisted:

 

p1080161.jpg dscf5233o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że FUTURY nie :mrgreen: ?

 

Auto trafia w mój gust-teraz tylko dodałbym jej ori MHW no i szukać konieczne dekli-i tu życzę powodzenia :wink:

 

Tak już tylko na koniec dodam-widać, że "pakiet jest dokładany"-VMASH popracuj nad zderzakami zwłaszcza nad tylnim!!! W ogóle ORI masz tego M-Tech-a???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że FUTURY nie :mrgreen: ?

 

a komu mówiłeś :P

 

Auto trafia w mój gust-teraz tylko dodałbym jej ori MHW no i szukać konieczne dekli-i tu życzę powodzenia

 

tak jak pisałem, jak się trafią ori MHW to będą, ale nie za 600-800pln, gdyż dla mnie to chora cena za dwie lampy :/

 

Tak już tylko na koniec dodam-widać, że "pakiet jest dokładany"-VMASH popracuj nad zderzakami zwłaszcza nad tylnim!!! W ogóle ORI masz tego M-Tech-a???

 

zgadzam się z tobą profesor ;) i to mnie własnie wqrwia najbardziej

o ile przód ładnie się popasował, to listwy boczne tragicznie. wogóle to się pofalowały i niewiem za bardzo co z nimi zrobić :/

 

a co do tylnego zderzaka, to chodzi ci o rogi przy nadkolach ? jeżeli o rogi to już qr** nic z nimi nie da się zrobić. kupiłem ten pakiet z auta, które miało nadkola wypchane na max na ostro i rogi tylnego zderzaka się odkształciły chyba już nieodwracalnie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...