Skocz do zawartości

[E30] "HELGA" od vmasher`a - białe coupe 328i


vmasher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 355
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

dzidziusBMW, zaciski czterotłoczkowe z E32 dawałeś na przód? Bo też tak będę kombinować. Tylko nie wiem jak z tarczą jeszcze, bo wyjdzie tak, że 10mm luzu i szukam od czego tarcze ząłożyć.

A te z tyłu Porsche respect!

 

heh nie ,przod 6tloczkowe z porsche cayenn turbo :) ,wpakowalem to w 16" rs-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie będzie zmiany rozstawu - taki gwint samoróbka by mnie zadowolił :twisted:

 

i jakiś felunek 16" :-P

 

Kola mozesz sam sobie zrobic, wybierz jakas fajna 1 czesciowke i sie ja przerobi na 3tlg. tak jak ja (oczywiscie pomogli mi koledzy znalesc tokarza ktory wytnie srodek felgi) :) :

 

dsc00063mv.jpg

 

dsc00062li.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie będzie zmiany rozstawu - taki gwint samoróbka by mnie zadowolił :twisted:

 

i jakiś felunek 16" :-P

 

Kola mozesz sam sobie zrobic, wybierz jakas fajna 1 czesciowke i sie ja przerobi na 3tlg. tak jak ja (oczywiscie pomogli mi koledzy znalesc tokarza ktory wytnie srodek felgi) :) :

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Sorry za OT, ale spadłem z krzesła. Dzidziuś zmień zobie tytuł co najmniej na dr inż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście kiedy kolwiek oryginalne felgi stalowe skrecane??? Myslicie że są trwalsze od tej z mercedsa? Otóż nie!

Ta felga z mietka jest cała z kutego aluminium. Rotor BBSa RS jest tylko utwardzony powierzchniowo od strony zewnętrznej. Myślę że taki setup przeróbki jak ta z mietka jest bezpieczna. Ewentualne niebezpieczeństwo jest w błędzie ludzkim. Złe spawsowanie lub niesymetryczność.

Jeśli jest wszystko okej jest bezpiecznie. Są firmy które wykonują same rotory na zamówienie. Wzory jakie się tylko chce. to nie jest żadna nowośc, to się robi już od lat.

Niewiedza z reguły stwarza strach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące później...

już po 3erFEST więc wrzucę fotki zrobione przez forumowych kolegów :-P

 

jakie auto jest każdy widział, domaga się lakieru, więc tej kwestii można nie komentować

na fotkach nie widać rudej, więc jestem zadowolony :roll::twisted:

 

aktualnie działam z komorą, aby odzyskała swój biały kolor ;)

 

koło na sezon to BBS RC w zestawie 8 i 9"

 

może jest trochę wąsko, ale za to można normalnie jeździć bez przycierek i to jest piękne :D

 

zdjcie0143u.jpg

dscf0283b.jpg

dscf0275.jpg

dscf0247o.jpg

dscf0371xd.jpg

dscf8662r.jpg

photo4lx.jpg

dscf0370c.jpg

dsc0080we.jpg

dscf0296l.jpg

dsc0382re.jpg

dsc0075pt.jpg

dscf0695m.jpg

 

p.s. dzięki wszystkim, którzy pstrykali fotki białego ulepa :)

 

a tutaj któregoś razu trafiła się młodsza siostra na sterydach (oczywiście standardowo zdjęcia z telefonu :P )

 

70693281.jpg

50389508.jpg

68121155.jpg

78577445.jpg

 

napiszę tylko, że jeździ to masakrycznie, jak wysiadłem zza kierownicy to nogi mi się uginały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podoba ten bialasek i ta felga do niej naprawde pasuje :roll:

 

Co sie stalo z listwa progawa od strony pasazera bo kawalka brakuje :-) i maska od strony pasazera nie rowno lezy-za bardzo zachodzi na lampy..co jest z nia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie sta

 

co z listwa progawa od strony pasazera bo kawalka brakuje

 

ktoś za*ebał na parkingu :evil:

 

maska od strony pasazera nie rowno lezy-za bardzo zachodzi na lampy..co jest z nia?

 

wymieniałem błotnik, bo poprzedni był zagięty i ten jest chyba zamiennikiem, gdyż nie chciał się porządnie zejść z maską

 

ale autko i tak będzie rozbierane :-P zresztą pisałem powyżej

 

Dziwnie Ci to 9J z tyłu siedzi, u mnie 8J 205/40 jest idealnie spasowane z nadkolem

 

a u mnie 9" 215/40 jest idealnie spasowane z nadkolem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...