Skocz do zawartości

[E30] 325i - Leśkowy M-Technic I


lesiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

miałem zaszczyt lansować się z Lesiem w niedziele tym potworem po mieleckich bezdrożach :-P Auto zostało solidnie oblane Lechem i Redsem malinowym, co by nie skrzypiało, motor chodzi zacnie, dzwiękiem nieco przypomianjąc Diesla :mrgreen: efekty dzwiękowe podczas jazdy bardzo ciekawe, nie trzeba Car Audio , łożyska pięknie wyją :wink: ale "fura kapote fest" zostawia za sobą dwa czarne sznity, ale raczej z powodu braku oleju w moście niż dyfra ze szperą :-D ogólnie powiem wam że za***iste auto, Lesiu konsekwentnie do przodu, bez kałoszitu i szitokału :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh fajnie że w końcu się pochwaliłeś Oliwką, czego ja nie zrobiłem wcześniej,a jak widac zainteresowanie jest spore :wink::wink: ciesze się , że mimo iż się jej pozbyłem,bede mógł oglądac tu na forum i nieraz na żywo. powodzenia w dalszych modach, czego ja przy niej nie zrobiłem z powodu braku czasu i oby Ci sprawiała tyle samo a nawet i więcej przyjemności. :twisted::twisted::twisted:

 

pozdrawiam.... były właściciel ,, Oliwki'' Marcinek84... eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje ogladac potwora na zywo! Calkowicie przez przypadek spotkalismy sie z Leskiem w Tarnowie i auto wymaga sporo dopieszczenia ale tragedii nie ma! Troche serca i zapalu a bedzie dobrze! 3mam kciuki lesiek za projekt! Jak bedziesz potrzebowal jakis porad co do przerabiania czegokolwiek w e30 to wal smialo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...