Skocz do zawartości

[E30] 325i - Leśkowy M-Technic I


lesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :!:

 

Miałem jej nie pokazywać, ale chyba zbyt dużo osób chce poznać moją nową kochankę :)

Tak po na prędkości opis auta

Wyjechała z fabryki w 1987r jako 318i...z wyposażenia to trzeba wymienić na pewno powietrze w kołach itp, pozniej przyjechała do polski, a w polsce jak to w polsce - dopadł ją jakiś domorosły "tuningowiec" i skaleczył kilka rzeczy, które ja staram sie naprawiać powolutku, ale nie o tym mowa - później trafiła w ręce Marcinka84 z krakowa który troche zreanimował Oliwkę i stwierdził, że trzeba ją zgonić....

....i w tym momęcie, w nocy z czwartku na piątek przyjedza do krakowa lesiek i po oględzinach odjeżdza oliwkową 325i na pełnym m-techu, wtapiając się w skórzane sportsitze :)

Nie będę ukrywał, że czeka mnie długa droga ze zrobeniem tego auta, bo tu więcej rzeczy nie działa niż działa, ale czego się spodziewać po 23. letnim samochodzie :?: Z ręką na sercu moge przyznac, że auto mimo swojego wieku jest w świetnej kondycji i za***rdala wściekle, nawet jak na m20 :D

 

a teraz Panie i Panowie.....zdjęcia zrobione na szybkosci telefonem - niebawem zrobie jakąś sesje normalnym aparatem.

 

a43dsh.jpg

15nu2wz.jpg

2q0mtdl.jpg

j96e77.jpg

a2vi1j.jpg

Sesja jesienna ;)

2dkwm5u.jpg

302uu6x.jpg

2vkdzc5.jpg

25asmxt.jpg

wtuffc.jpg

2afj47r.jpg

es71pz.jpg

2w3aj37.jpg

30bfup4.jpg

z5w94.jpg

k18fis.jpg

25p7s76.jpg

i6xkew.jpg

14oc0ma.jpg

Na koniec taki mini bonusik :)

97028j.jpg

lesiek + Ola + Oliwia :)

21l1zz6.jpg

 

 

Narazie nie dzieje się zbyt dużo, poszedł na glebe tył, ale nie wiem o ile cm :mrgreen: doszła naklejki i wypucowałem ją wczoraj dokładnie.

 

Kilka garażowych fot dwóch brudasów z pod BULLET tuning garage :mrgreen:

14l3vib.jpg

1zzj055.jpg

14y8w8i.jpg

243fajp.jpg

28m0mdi.jpg

Oraz pare fot po wymyciu i przepolerowaniu.

vzbsld.jpg

2ahif48.jpg

o0vyua.jpg

29d3d3.jpg

mb1h7o.jpg

2u7ocqp.jpg

2u7ocqp.jpg

54wyzs.jpg

 

 

Wielkie podziękowania dla Mecenasa za udzielenie kanału, oraz reszt krakowskiej ekipy za kilka cennych rad no i najważniejsze - dla Marcina84 :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Zapomniałem napisać o planach, więc:

-doprowadzić ją do stanu używalnosci gdyż e30 słuzy mi jako dupowóz z LPG

-nowy lakier, ale ten sam kolor

-gleba

-koło

-maska rost

-obszyć wnętrze

 

 

Ogólnie nie będzie to typowy german, będzie dużo oldschoolu oraz troche nietuźinkowisci, ale to już bedzie niespodzianka - dla znających mnie osobiscie - jest to związane z moim stylem życia hehe

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...