Skocz do zawartości

[E30] Dziku - 325i e30


adams

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Binio, nie jestem pewien czy zrozumiesz ale spróbuję... Dla niektórych pasją jest jeździć po zlotach zrobioną e30ści. Dla innych jeżdżenie po zlotach jest efektem ubocznym pasji zwanej "dłubać e30".

 

bono, to auto chwile było na allegro sama buda. po poprawkach blacharskich i pelnej konserwacji na srodkach Wurtha i nowym zawieszeniu pomalowanym proszkowo, springach nowych Supersporta i TaTach. Cena taka, ze same graty wiecej warte i jakos tlumow nie było, obejrzec nikt nie przyjechal. Wiec nie przemawiają do mnie tlumaczenia ze "nie da sie znalezc, ze duzo trzeba polozyc więc trzeba reanimowac bitki". No ale mało widziałem pewnie ;)

 

Teraz raczej już zostanie "w rodzinie" i wypływów na allegro nie przewidujemy. Ale chętnie przyjmiemy jeszcze jakies e30ści jak sie trafi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie da sie znalezc, ze duzo trzeba polozyc więc trzeba reanimowac bitki". No ale mało widziałem pewnie ;)

 

Zwyczajnie się nie znasz niestety....

 

 

 

....tak samo jak i ja. Taka prawda... Przeleżało się pod tymi gruzami w garażu kawałek życia a tu nowe trendy, oględziny zza monitora, wszystko drogie i gołe do rejestracji... Czas na golfa w kombi ...

 

 

 

 

 

:lol:

 

BTW. , jaki motur będzie napędzał ten gruz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Binio, nie jestem pewien czy zrozumiesz ale spróbuję... Dla niektórych pasją jest jeździć po zlotach zrobioną e30ści. Dla innych jeżdżenie po zlotach jest efektem ubocznym pasji zwanej "dłubać e30".

 

Adams doprawdy nie rozumiem - ale Twojej złośliwości, może ta pogoda tak Cię "męczy" :lol:

 

Twoje auto Twoja sprawa- jeden lubi jedno drugi jak to powiedziałeś dłubać nawet jak trwa wieki no chyba ,ze to jest posiadania dla posiadania.

 

Aaa dodam jeszcze - pewnie gdyby to było np. cabrio wtedy "ciśnienie" na jeźdzenie było zapewne nieco większe...

Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Binio, nie jestem pewien czy zrozumiesz ale spróbuję... Dla niektórych pasją jest jeździć po zlotach zrobioną e30ści. Dla innych jeżdżenie po zlotach jest efektem ubocznym pasji zwanej "dłubać e30".

 

Adams doprawdy nie rozumiem - ale Twojej złośliwości, może ta pogoda tak Cię "męczy" :lol:

 

Twoje auto Twoja sprawa- jeden lubi jedno drugi jak to powiedziałeś dłubać nawet jak trwa wieki no chyba ,ze to jest posiadania dla posiadania.

 

Aaa dodam jeszcze - pewnie gdyby to było np. cabrio wtedy "ciśnienie" na jeźdzenie było zapewne nieco większe...

Wesołych Świąt

 

Biniu mordzio, tu nie ma żadnej złośliwości ;)

 

Co do zdjętych drzwi - wnęki nie idą w pokład bo nie ma takie potrzeby. Natomiast oczywiscie buda będzie malowana rozebrana - buda osobno oraz maska, drzwi, błotniki i klapa osobno.

 

W miedzyczasie zrobiła się reszta konserwacji. Zainwestowane w środki Wurtha:

 

1b203e34186a562b.jpg

 

03f5409c2244b831.jpg

 

No i bagaj zapodkładowany oraz przygotowany do malowania:

 

82ac9d0a7d15e9bb.jpg

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To, że świeży diamant wygląda świetnie, to już wiadomo od dawna :wink:

Furgon odwalił kawał dobrej roboty, a Dziku idzie ogniem widać, bardzo się ciesze i mocno kibicuję, wziął się chłop w garść w końcu. Jak powłoka wygląda na aucie? Jest spora mora czy do wypolerowania wszystko?

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adams, kiedy wyjedziesz tym na ulice???

Dziku wyjedzie :) jak wypiore tapicerke :P

 

Tak jak Oli pisze - auto nie jest już w moim posiadaniu a Dzika i to on dłubie. Co by nie było, zostało w rodzinie ;)

 

Majki, nie bądź taki skromny ;) Dziku wyjedzie, jak mu pozaciekujesz jeszcze dwoje drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

no to co, lecimy dalej z Top Serią :)

 

Dziku dorobił się telefonu za złotówke, to może dalej temat pociągnie dalej sam, ale kilka zdjęć przygotowanych maneli do montażu - tak wyglądała jego chata już po sprzątaniu - baliśmy się z drinki porozlewamy na wyplakowane manele z ASO :)

 

1f175381f3afab1e.jpg

 

95ba6d54e9b7fcf6.jpg

 

5993cc5210658ef5.jpg

 

4f8694d64c95dbac.jpg

 

I na dobranoc w tle nawet złapała się Ś.P. 5er Mikera

 

4e545360c5f56538.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...